Preglednica športnih prenosov v živo

Preglednica športnih prenosov v živo

Moderators: komar, komar, komar

komar
Posts: 401
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Preglednica športnih prenosov v živo

Post by komar »

――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 01. 06. ob 20.30 EUR2 NEM1 1. FC Köln : RB Leipzig (29/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 02. 06. ob 17.00 SK 1 SRBP Inđija : Crvena zvezda (1/4-finale)
TOR 02. 06. ob 19.00 SK 3 NEM3 KFC Uerdingen 05 : SV Meppen
TOR 02. 06. ob 20.00 ŠTV1 ČEŠ1 Pribram : Slavija Praga
TOR 02. 06. ob 20.30 SK 1 NEM3 SpVgg Unterhaching : FC Ingolstadt 04
TOR 02. 06. ob 20.30 SK 2 NEM3 Hansa Rostock : Waldhof Mannheim
――――――――――――――――――――――――――――――――
Vse, kar je rdeče obarvano spodaj ali zgoraj, je neažurirano, vsaj vprašljivo glede prenosa, pomanjkljivo ali kako drugače nezanesljivo!
――――――――――――――――――――――――――――――――
ŠE NEAŽURIRANO:
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 03. 06. ob 19.00 SK NEM3 Bayern München II : Preußen Münster
SRE 03. 06. ob 19.00 SK NEM3 MSV Duisburg : FC Carl Zeiss Jena
SRE 03. 06. ob 20.00 ŠTV1 ČEŠ1 Šparta Praga : Teplice
SRE 03. 06. ob 20.30 EUR2 NEM1 Werder Bremen : Eintracht Frankfurt (ZT 24/34)
SRE 03. 06. ob 20.30 SK NEM3 1. FC Kaiserslautern : TSV 1860 München
SRE 03. 06. ob 20.30 ORF1 AVS1 Red Bull Salzburg : Rapid Dunaj (23. krog)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 05. 06. ob 19.00 SK NEM3 1. FC Magdeburg : KFC Uerdingen 05
PET 05. 06. ob 19.00 PTV SLO1 Aluminij Kidričevo : Mura (ZT 26/36 zaradi koronavirusa)
PET 05. 06. ob 20.30 EUR2 NEM1 SC Freiburg : Borussia Mönchengladbach (30/34)
PET 05. 06. ob 21.00 SLO1 Celje : Rudar Velenje (ZT 26/36 zaradi koronavirusa)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 06. 06. AVS1 (24. krog)
SOB 06. 06. ob 14.00 SK NEM3
SOB 06. 06. ob 15.00 TV3 POL1 Jagiellonia Białystok : Wisła Płock
SOB 06. 06. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayer 04 Leverkusen : Bayern München (30/34)
SOB 06. 06. ob 17.00 ORF1 AVS1 Cashpoint Altach : Swarovski Tirol (24/36)
SOB 06. 06. ob 18.00 SLO1 Cherry Box 24 Tabor Sežana : Olimpija Ljubljana (ZT 26/36 zaradi koronavirusa)
SOB 06. 06. ob 18.30 EUR2 NEM1 Borussia Dortmund : Hertha BSC (30/34)
SOB 06. 06. ob 20.00 ŠTV1 ČEŠ1 Bohemians Praga : Šparta Praga
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 07. 06. ob 13.00 SK NEM3 Preußen Münster : SpVgg Unterhaching
NED 07. 06. ob 13.30 EUR2 NEM1 Werder Bremen : VfL Wolfsburg (30/34)
NED 07. 06. ob 14.00 SK NEM3 FC Carl Zeiss Jena : 1. FC Kaiserslautern
NED 07. 06. AVS1 Rapid Dunaj : Puntigamer Sturm Gradec (24. krog)
NED 07. 06. ob 15.00 TV3 POL1 Arka Gdynia : Śląsk Wrocław
NED 07. 06. ob 15.30 EUR2 NEM1 1. FC Union Berlin : FC Schalke 04 (30/34)
NED 07. 06. ob 16.00 HTV2 ATPe, WTAe (hrvaški premier tenis; finale; Osijek)
NED 07. 06. ob 17.00 SK NEM3 FC Ingolstadt 04 : SG Sonnenhof Großaspach
NED 07. 06. ob 17.00 ORF1 AVS1 RZ Pellets Wolfsberg : LASK Linz (24/36)
NED 07. 06. ob 18.00 EUR2 NEM1 FC Augsburg : 1. FC Köln (30/34)
NED 07. 06. ob 18.00 SLO1 Bravo Ljubljana : Triglav Kranj (ZT 26/36 zaradi koronavirusa)
NED 07. 06. ob 19.00 ŠTV1 ČEŠ1 Slavija Praga : Viktoria Plzen
NED 07. 06. ob 20.30 SLO2 SLO1 Domžale : Maribor (ZT 26/36 zaradi koronavirusa)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 09. 06. ob 17.30 SK SLOP Mura : Aluminij Kidričevo (samo ena tekma 1/2-finala; finale 24. junija 2020 ob 17.30; obe tekmi na Brdu pri Kranju; brez gledalcev)
TOR 09. 06. ob 19.00 SK NEM3 Bayern München II : FSV Zwickau
TOR 09. 06. ob 19.00 SK NEM3 KFC Uerdingen 05 : TSV 1860 München ali Viktoria Köln : SV Meppen
TOR 09. 06. ob 20.30 SK NEM3 Hansa Rostock : 1. FC Magdeburg ali Hallescher FC : Waldhof Mannheim
TOR 09. 06. ob 20.45 ŠTV NEMP 1. FC Saarbrücken : Bayer 04 Leverkusen (1/2-finale; Saarbrücken je četrtoligaš; finala 4. julija 2020 v Berlinu)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 10. 06. ob 17.30 SK SLOP Nafta 1903 : Kalcer Radomlje (samo ena tekma 1/2-finala; finale 24. junija 2020 ob 17.30; obe tekmi na Brdu pri Kranju; brez gledalcev)
SRE 10. 06. ob 19.00 SK NEM3 Chemnitzer FC : FC Ingolstadt 04 ali Würzburger Kickers : FC Carl Zeiss Jena
SRE 10. 06. ob 20.30 SK NEM3 SpVgg Unterhaching : Eintracht Braunschweig ali 1. FC Kaiserslautern : MSV Duisburg
SRE 10. 06. ob 20.45 ŠTV NEMP Bayern München : Eintracht Frankfurt (1/2-finale; finala 4. julija 2020 v Berlinu)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 12. 06. ob 19.00 SK NEM3 SV Meppen : Hallescher FC
PET 12. 06. ob 20.30 EUR2 NEM1 1899 Hoffenheim : RB Leipzig (31/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 12. 06. - 15. 06. SK TUR1 Genclerbirligi Ankara : Konyaspor (ZT 27/34 zaradi koronavirusa; gledalci mogoče že v juliju)
PET 12. 06. - 15. 06. SK TUR1 Caykur Rizespor : Galatasaray Istanbul (ZT 27/34 zaradi koronavirusa)
PET 12. 06. - 15. 06. SK TUR1 Istanbul Basaksehir : Alanyaspor (ZT 27/34 zaradi koronavirusa)
PET 12. 06. - 15. 06. SK TUR1 Göztepe Izmir : Trabzonspor (ZT 27/34 zaradi koronavirusa)
PET 12. 06. - 15. 06. SK TUR1 Fenerbahče : Kayserispor (ZT 27/34 zaradi koronavirusa)
PET 12. 06. - 15. 06. SK TUR1 Gaziantepspor : MKE Ankaragücü (ZT 27/34 zaradi koronavirusa)
PET 12. 06. - 15. 06. SK TUR1 Sivasspor : Denizlispor (ZT 27/34 zaradi koronavirusa)
PET 12. 06. - 15. 06. SK TUR1 Malatyaspor : Kasimpasa SK (ZT 27/34 zaradi koronavirusa)
PET 12. 06. - 15. 06. SK TUR1 Bešiktaš Istanbul : Antalyaspor AS (ZT 27/34 zaradi koronavirusa)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 13. 06. ob 14.00 SK NEM3
SOB 13. 06. ob 15.30 EUR2 NEM1 Hertha BSC : Eintracht Frankfurt ali VfL Wolfsburg : SC Freiburg (31/34)
SOB 13. 06. ob 18.30 EUR2 NEM1 Bayern München : Borussia Mönchengladbach (31/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 13. 06. ali 14. 06. SK ITAP Juventus : Milan (ZT PT 1/2-finala; IPT 1:1; preloženo zaradi koronavirusa; finalna tekma bo 17. junija 2020)
SOB 13. 06. ali 14. 06. SK ITAP Napoli : Inter (ZT PT 1/2-finala; IPT 1:0; preloženo zaradi koronavirusa; finalna tekma bo 17. junija 2020)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 14. 06. ob 15.30 EUR2 NEM1 (31/34)
NED 14. 06. ob 18.00 EUR2 NEM1 (31/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 20. 06. ŠTV ITA1 Genoa : Parma (ZT 27/38 zaradi koronavirusa)
SOB 20. 06. ŠTV ITA1 Torino : Udinese (ZT 27/38 zaradi koronavirusa)
SOB 20. 06. ŠTV ITA1 Atalanta : Lazio (ZT 27/38 zaradi koronavirusa)
SOB 20. 06. ŠTV ITA1 SPAL : Cagliari (ZT 27/38 zaradi koronavirusa)
SOB 20. 06. ŠTV ITA1 Fiorentina : Brescia (ZT 27/38 zaradi koronavirusa)
SOB 20. 06. ŠTV ITA1 Inter : Sassuolo (ZT 27/38 zaradi koronavirusa)
SOB 20. 06. ŠTV ITA1 Hellas Verona : Napoli (ZT 27/38 zaradi koronavirusa)
SOB 20. 06. ŠTV ITA1 Bologna : Juventus (ZT 27/38 zaradi koronavirusa)
SOB 20. 06. ŠTV ITA1 Roma : Sampdoria (ZT 27/38 zaradi koronavirusa)
SOB 20. 06. ŠTV ITA1 Lecce : Milan (ZT 27/38 zaradi koronavirusa)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 24. 06. ob 17.30 SK SLOP Mura ali Aluminij Kidričevo : Nafta 1903 ali Kalcer Radomlje (samo ena tekma finala; obe tekmi na Brdu pri Kranju; brez gledalcev)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno HRVP Slaven Belupo : Lokomotiva (1/2-finale; finale načrtovan za 1. avgust)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno SK TURP Fenerbahče : Trabzonspor (PT 1/2-finala; IPT 1:2)
prestavljeno SK TURP Alanyaspor : Antalyaspor (PT 1/2-finala; IPT 1:0)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno na julij KVAL Islandija : Romunija (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na julij KVAL Bolgarija : Madžarska (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na julij KVAL Bosna in Hercegovina : Severna Irska (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na julij KVAL Slovaška : Irska (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na julij KVAL Škotska : Izrael (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na julij KVAL Norveška : Srbija (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na julij KVAL Gruzija : Belorusija (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na julij KVAL Severna Makedonija : Kosovo (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na julij PRIJ Španija : Nemčija (Madrid)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno na julij KANA LIGP Manchester City : Real Madrid (ZT PT 1/8-finala; IPT 2:1)
prestavljeno na julij SK 1 LIGP Juventus : Lyon (ZT PT 1/8-finala; IPT 0:1)
prestavljeno na julij KANA LIGP Barcelona : Napoli (ZT PT 1/8-finala; IPT 1:1)
prestavljeno na julij SK 1 LIGP Bayern München : Chelsea (ZT PT 1/8-finala; IPT 3:0)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno ŠTV FRA1 Lyon : Reims (ZT 29/38 zaradi koronavirusa)
prestavljeno ŠTV FRA1 Montpellier : Olympique Marseille (ZT 29/38 zaradi koronavirusa)
prestavljeno ŠTV FRA1 Amiens : Angers (ZT 29/38 zaradi koronavirusa)
prestavljeno ŠTV FRA1 Brest : Lille (ZT 29/38 zaradi koronavirusa)
prestavljeno ŠTV FRA1 Bordeaux : Rennes (ZT 29/38 zaradi koronavirusa)
prestavljeno ŠTV FRA1 Monaco : St. Etienne (ZT 29/38 zaradi koronavirusa)
prestavljeno ŠTV FRA1 Paris SG : Nice (ZT 29/38 zaradi koronavirusa)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno ŠTV ITA1 Torino : Parma (ZT 25/38 zaradi koronavirusa)
prestavljeno ŠTV ITA1 Hellas Verona : Cagliari (ZT 25/38 zaradi koronavirusa)
prestavljeno ŠTV ITA1 Atalanta : Sassuolo (ZT 25/38 zaradi koronavirusa; obe ekipi igrata dopadljiv in napadalen nogomet)
prestavljeno ŠTV ITA1 Inter : Sampdoria (ZT 25/38 zaradi koronavirusa)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno na julij LIGE Inter : Getafe (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na julij LIGE Sevilla : Roma (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na julij LIGE LASK Linz : Manchester United (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na julij LIGE Eintracht Frankfurt : FC Basel (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na julij LIGE Istanbul Basaksehir : FC Kopenhagen (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na julij LIGE Glasgow Rangers : Bayer Leverkusen (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na julij LIGE VfL Wolfsburg : Šahtar Donjeck (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na julij LIGE Olympiacos : Wolverhampton Wanderers (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno SK ANG1 Manchester City : Arsenal (ZT 28/38 zaradi finala ligaškega pokala in naknadno še koronavirusa)
prestavljeno ŠTV FRA1 Strasbourg : Paris SG (ZT 28/38 zaradi koronavirusa)
prestavljeno EUR2 NEM1 Werder Bremen : Eintracht Frankfurt (ZT 24/34 zaradi petkove tekme Lige Evropa)
prestavljeno SK ANG1 Aston Villa : Sheffield United (ZT 28/38 zaradi finala ligaškega pokala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno SK FA Leicester City : Chelsea (ZT 6. kroga oz. 1/4-finala)
prestavljeno SK FA Newcastle United : Manchester City (ZT 6. kroga oz. 1/4-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno SK FA Sheffield United : Arsenal (ZT 6. kroga oz. 1/4-finala; finale planiran za 8. avgust kot zaključek sezone)
prestavljeno SK FA Norwich City : Manchester United (ZT 6. kroga oz. 1/4-finala; finale planiran za 8. avgust kot zaključek sezone)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno FRALP Paris SG : Lyon (finale)
prestavljeno FRAP Paris SG : Saint-Etienne (finale)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno SLO1 Rudar Velenje : Bravo Ljubljana (ZT 27/36 zaradi koronavirusa)
prestavljeno SLO1 Triglav Kranj : Domžale (ZT 27/36 zaradi koronavirusa)
prestavljeno SLO1 Maribor : Aluminij Kidričevo (ZT 27/36 zaradi koronavirusa)
prestavljeno SLO1 Mura : Cherry Box 24 Tabor Sežana (ZT 27/36 zaradi koronavirusa)
prestavljeno SLO1 Olimpija Ljubljana : Celje (ZT 27/36 zaradi koronavirusa)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno SLOP Kalcer Radomlje : Nafta 1903 (1. tekma 1/2-finala)
prestavljeno SLOP Aluminij Kidričevo : Mura (1. tekma 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno ŠPAP Athletic Bilbao : Real Sociedad (finale; pred gledalci)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.
Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
RTL (KVAL - nemške reprezentance za EP2016)
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri.)
LIGE (1. izbor za sezono 2019/20 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2019/20 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov)
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589

SiOL.net (tenis) 29.05.2020 3 ponedeljek, 01. 06. 2020 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 29.05.2020 3 ponedeljek, 01. 06. 2020 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
Planet TV (SLO1) 29.05.2020 3 ponedeljek, 01. 06. 2020 https://siol.net/planet-tv/spored/spore ... -tv-458730
SAT1 (okoli 12. 07. 2020 pokal Telekom) 29.05.2020 3 ponedeljek, 01. 06. 2020
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 29.05.2020 3 ponedeljek, 01. 06. 2020
SK 1 29.05.2020 3 ponedeljek, 01. 06. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 29.05.2020 3 ponedeljek, 01. 06. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 29.05.2020 3 ponedeljek, 01. 06. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 29.05.2020 3 ponedeljek, 01. 06. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 29.05.2020 3 ponedeljek, 01. 06. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 6 29.05.2020 3 ponedeljek, 01. 06. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
ARD Sportschau 19.05.2020 13 ponedeljek, 01. 06. 2020 https://www.sportschau.de/ticker/index.html
SLO2 (LIGE, PRIJ) 1.06.2020 0 nedelja, 07. 06. 2020 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/
HTV2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 1.06.2020 0 nedelja, 07. 06. 2020 http://raspored.hrt.hr/
ŠTV1 31.05.2020 1 nedelja, 07. 06. 2020 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 31.05.2020 1 nedelja, 07. 06. 2020 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 31.05.2020 1 nedelja, 07. 06. 2020 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 1.06.2020 0 nedelja, 07. 06. 2020 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 1.06.2020 0 nedelja, 07. 06. 2020 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml; na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 1.06.2020 0 nedelja, 07. 06. 2020 https://tv.orf.at/all/20200501/filter?cat=Sport in http://teletext.orf.at/channel/orf1/page/304/1
KANA (LIGP) 31.05.2020 1 nedelja, 07. 06. 2020
POP (LIGP, LIGE) 31.05.2020 1 nedelja, 07. 06. 2020
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 30.05.2020 2 nedelja, 07. 06. 2020
ARD (PRIJ, NEMP) 30.05.2020 2 nedelja, 07. 06. 2020
TV3 (F1, POL1) 1.06.2020 0 nedelja, 07. 06. 2020
POL1 1.06.2020 0 nedelja, 07. 06. 2020

Sport1 13.04.2020 49 sreda, 25. 03. 2020 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
SLO1 23.05.2020 9 nedelja, 07. 06. 2020 (do vključno 27/36; 26. krog predviden za 5. junija 2020; ena tekma vsak krog ob 20.30 bo prenašana na SLO 2; konec prvenstva predviden za 22. julij 2020
"Liga se bo nadaljevala v ritmu sobota – sreda – sobota do konca junija s prekinitvijo zaradi finala pokala Slovenije, ki bo 24. junija, so pojasnili pri NZS.
Edina prosta sreda do konca prvenstva je 1. julija, saj se bo liga z 31. krogom nadaljevala 4. julija, zadnji, 36. krog, pa bo 22. julija. Sezona se bo zaključila z dvema tekmama dodatnih kvalifikacij 26. in 30. julija, dodajajo pri NZS.
Prva liga se bo nadaljevala v petek s tekmama med Aluminijem in Muro ter Celjem in Rudarjem, dan pozneje bo sežanski Tabor gostil vodilno Olimpijo, 7. junija pa bosta še obračuna Bravo – Triglav in Domžale – Maribor."
SLO2 13.05.2020 19 prvenstvo zaključeno; novi prvoligaš je postal Koper, medtem ko bo dodatne kvalifikacije za preboj med prvoligaše igrala Gorica.
SRB1 22.04.2020 40 nadaljevanje predvideno za 18. maj 2020
BEL1 19.03.2020 74 (prvenstvo uradno že končano, mogoč le še finale pokala; prvak Club Brugge, ki je tako neposredno uvrščen v skupinski del Lige prvakov)
ŠKO1, ŠKO2… 18.05.2020 14 vsa prvenstva na Škotskem zaključena, prvak ŠKO1 Celtic Glasgow, v ŠKO2 izpadel Hearts; prej je bilo prekinjeno do 10. junija 2020; naslednja tekma pokalnega tekmovanja je tako načrtovana sredi julija, medtem ko bodo s prvenstvenimi tekmami ponovno začeli 1. avgusta.
ANG1 28.05.2020 4 nedelja, 08. 03. 2020 (ANG1 do vključno 29/38; nadaljevanje predvideno za 17. junij 2020
Tekme ob sobotah si bodo sledile ena za drugo ob 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 in 21.00, enako v nedeljo.
FRA1 28.04.2020 34 nedelja, 08. 03. 2020 (FRA1 do vključno 28/38; prvenstvo končano, prvak PSG; vse tekme so do predvidoma vsaj do 15. junija odpovedane; V LFP se zavzemajo za scenarij, po katerem bi se sezona nadaljevala 17. junija, ekipe pa bi igrale dvakrat na teden do 25. julija. Nova sezona 2020/21 pa bi se začela 23. avgusta.)
Na vrhu je imel PSG 12 točk prednosti pred Olympique Marseillom, v ligo prvakov oziroma v kvalifikacije pa se je uvrstil tudi tretjeuvrščeni Stade Rennes. Veliki poraženec prvenstva je Olympique Lyon, ki je prvič po 20 letih ostal brez evropskih tekmovanj (o. p. kar bo izpodbijal na sodišču). Tudi zato so v Lyonu v zadnjem trenutku za dokončanje lige predlagali zgolj končnico, a brez uspeha. Še vedno ostaja možnost, da bi izpeljali finale ligaškega pokala z Lyonom, ki bi se soočil s Paris Saint-Germainom, zmaga pa bi ponujala kvalifikacije za evropsko ligo. Izpadla bosta Amiens in Toulouse, a se tukaj zaradi nepopolnega prvenstva odpirajo pravna vprašanja. A povsem končana sezona še ni, saj sta PSG in Lyon še dejavna v ligi prvakov, ki si jo Evropska nogometna zveza Uefa želi izpeljati do konca (Vir: Šport TV).
"Francoska nogometna sezona 2019/20 se je zavoljo pandemije novega koronavirusa že končala, prihodnja pa naj bi se pričela 23. avgusta. Dan pred tem se bo tekmovanje pričelo v drugi francoski ligi. Oba najmočnejša francoska ligaška nogometna tekmovanja sta bila prekinjena marca, mesec kasneje pa je vodstvo obeh tekmovanj – po odloku francoske vlade – končalo tekmovalno sezono. Za podoben ukrep so se v nogometno močnih državah odločili še na Nizozemskem in Škotskem ter v Belgiji.
Naslov francoskega prvaka se je v elitni ligi devetič in tretjič zaporedoma veselil razvpiti pariški klub PSG, iz prvoligaške druščine sta izpadla Amiens, ki ga vodi slovenski trener Luka Elsner, in Toulouse. V Franciji igra tudi slovenski reprezentant Rene Krhin, njegov Nantes je sezono končal na 13. mestu v 20-članski ligi.
V prihodnji sezoni bosta nova člana elitne francoske lige Lorient in Lens, v drugi ligi pa bo namesto 20 nastopilo 22 moštev."
FRA2 28.04.2020 34 prvenstvo končano; vse tekme so do predvidoma vsaj do 15. junija odpovedane; V LFP se zavzemajo za scenarij, po katerem bi se sezona nadaljevala 17. junija, ekipe pa bi igrale dvakrat na teden do 25. julija. Nova sezona 2020/21 pa bi se začela 23. avgusta.)
ITA1 30.05.2020 2 petek, 03. 04. 2020 (nadaljevanje 20. in 21. junija 2020; sicer do vključno 26/38)
Sezona se nadaljuje 20. in 21. junija s štirimi preloženimi tekmami: Atalanta – Sassuolo, Verona – Cagliari, Inter Milano – Sampdoria in Torino – Parma. V začetku avgusta bi igrali tudi finale pokala. Avgusta so sicer predvidene tudi zaključne evropske tekme, Italijani imajo v ligi prvakov in evropski ligi še tri predstavnike.
Skrajni datum za zaključek sezone Serie A 2019/20 je 20. avgust 2020.
ŠPA1 30.05.2020 2 nedelja, 08. 03. 2020 (ŠPA1 do vključno 27/38; nadaljevanje v četrtek, 11. junija 2020 s sevillskim derbijem, najprej za zaprtimi vrati in pred praznimi tribunami; naslednje prvenstvo se začne 12. septembra 2020
ŠPA2 12.03.2020 81 vse tekme so vsaj do nadaljnjega odpovedane
NEM2 12.03.2020 81 vse tekme so vsaj do nadaljnjega odpovedane
NEM3 22.05.2020 10 nadaljevanje predvideno za 30. maj 2020
HRV1 12.03.2020 81 nadaljevanje predvideno za 6. junij 2020, vse nižje lige že predčasno končane
GRČ1 19.05.2020 13 nadaljevanje predvideno za 6. in 7. junij 2020
RUS1 19.05.2020 13 nadaljevanje predvideno za 21. junij 2020
POR1 12.03.2020 81 nadaljevanje predvideno za 4. junij 2020, vodi Porto, za eno točko pred Benfico
MAD1 5.05.2020 27 nadaljevanje predvideno za 30. maj 2020
MADP 5.05.2020 27 nadaljevanje predvideno za 23. maj 2020
NIZ1 12.03.2020 81 tekem ne bo vsaj do 1. septembra 2020, zato so sezono že uradno končali brez prvaka, tudi že z blagoslovom sodišča; v LIGP Ajax in AZ Alkmaar
ARG1 28.04.2020 34 prvenstvo končano
AVS1 14.05.2020 18 nadaljevanje 2. junija 2020, 29. maja finale pokala; tekme se bodo igrale na tri dni, prvenstvo naj bi se tako končalo v dobrem mesecu dni
LIGP 17.03.2020 76 nacionalna prvenstva naj bi se zaključila do 31. julija, tekme LIGP od 8. avgusta 2020, v 1/4-finalu samo ena tekma; tudi finale naj bi bil odigran avgusta; sezona 20/21 naj bi se začela oktobra
LIGE 17.03.2020 76 nacionalna prvenstva naj bi se zaključila do 31. julija, tekme LIGE od 6. avgusta 2020; v 1/4-finalu samo ena tekma; tudi finale naj bi bil odigran avgusta; sezona 20/21 naj bi se začela oktobra
Predsednik Uefe Slovenec Aleksander Čeferin je 23. maja v pogovoru za ljubljanski Dnevnik potrdil, da bo o organizaciji lige prvakov v avgustu odločal izvršni odbor Uefe, katerega zasedanje so prestavili na 17. junij, saj morajo do takrat zaključiti dogovore z vsemi gostitelji evropskega prvenstva 2021.
“S tremi mesti se še pogajamo in rešujemo nekatera pravna vprašanja. Če ne bomo našli skupnega jezika, bomo evropsko prvenstvo organizirali v devetih ali desetih evropskih mestih. Ligo prvakov bomo na vsak način izpeljali v avgustu, v igri pa je več možnosti. Ostale so nam še štiri tekme v osmini finala, potem pa so možni različni scenariji. Morda bo v četrtfinalu in polfinalu samo po ena tekma, možna je tudi organizacija zaključnega turnirja. Z igranjem na nevtralnem igrišču bi klubom zagotovili popolno izolacijo,” je povedal Čeferin za Dnevnik.
Formula 1 28.05.2020 4 nedelja, 22. 03. 2020 (prva, peta, sedma in deseta dirka so odpovedane, vmesne, osma in deveta zgolj preložene, sezona naj bi se začela 5. julija z dirko za VN Francije, VN Belgije potrjena) spored sezone s točnimi časi začetkov dirk: https://teletext.orf.at/channel/orf1/page/230/1 in https://teletext.orf.at/channel/orf1/page/230/2
GS2000 15.05.2020 17 Roland Garros se začne 27. septembra 2020, Wimbledon odpovedan, US Open zaenkrat po načrtih od 31. 08. 2020 dalje, pred Roland Garrosom, bolj verjetno pa po njem
ATP, WTA in ITF 15.05.2020 17 vsi turnirji do 31. julija odpovedani, sezona se nadaljuje na trdi podlagi; naslednja odločitev bo padla sredi junija 2020; ATPc Portorož planiran od 17. do 23. avgusta 2020
TOUR 2020 6.05.2020 26 start v Nici 29. avgusta 2020, cilj v Parizu 20. septembra, sledi svetovno prvenstvo v Švici, oktobra sledita še Giro in Vuelta, ki se baje prekrivata
GIRO 2020 6.05.2020 26 od 3. 10. do 25. 10. 2020, sledi še Vuelta; dirki po Sloveniji in Kataloniji že odpovedani; moratorij na dirke na najvišji ravni podaljšan do 1. avgusta
VUELTA 2020 6.05.2020 26 od 20. 10. do 8. 11. 2020, prve tri etape, ki bi morale potekati po Nizozemski, odpovedane, dirka bo tako štela le 18 etap; SP v Švici bo v predvidenem terminu septembra, med drugimi pomembnejšimi dirkami pa bo Milano-Sanremo predvidoma 8. avgusta, Liege-Bastogne-Liege 4., dirka po Flandriji 18., Pariz-Roubaix 25., dirka po Lombardiji pa ob koncu sezone 31. oktobra.
OI 2020 12.03.2020 81 med 23. julijem in 8. avgustom 2021, leta 2022 jih v nobenem primeru ne bo!
COPL 19.03.2020 prekinitev pokala libertadores, južnoameriške različice evropske lige prvakov, do 5. maja
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • pregled radarjev po Evropi: http://www.kaikowetter.ch/radar.php
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • ANG2 = The Championship, angleška 2. liga (finalna tekma play-offa za ANG1 se igra na Wembleyu, zmagovalec v naslednjih letih dobi ca. 280 milijonov funtov)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATP250 = moški teniški turnir serije 250 (osrednji stadion v Sydneyu KEN ROSEWALL ARENA do novembra 2019 dobila streho)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev (NextGen v Milanu do leta 2021)
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • ATPC = ATP Cup
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • AUS1 = avstralska prva liga
  • AZIP = azijski pokal
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška Liga prvakov)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška Liga Evropa)
  • DAVP = Davisov pokal
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na TV3)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 04. 01. 2020 se igra 3. krog oz. 1/32-finala, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala; od vključno 5. kroga oz. 1/8-finala naprej ni več ponovljenih tekem)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam (Wimbledon: streha na Court 1 leta 2019; Pariz: streha 2020, reflektorji 2021)
  • GOLC = zlati pokal (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup; leta 2020 zaradi epidemije koronavirusa odpovedan
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOMB = kombinacija; KOMBa = alpska kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 je igral v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = Liga Evropa
  • LIGN = Liga narodov
  • LIGP = Liga prvakov
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • SLAL = slalom za svetovni pokal
  • SP 2022 = svetovno prvenstvo v nogometu, Katar (turnir se bo začel 21. novembra 2022, končal pa s finalnim spektaklom 18. decembra 2022. V tem obdobju se bodo začasno prekinila tudi najmočnejša klubska tekmovanja v Evropi in po svetu)
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk za svetovni pokal
  • SUPV = superveleslalom za svetovni pokal
  • ŠKOLP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • ŠPA1 (od sezone 2019/20 naprej zaradi slabe obiskanosti stadionov ne bo več tekem ob ponedeljkih, za tekme ob petkih pa se še ne ve)
  • ŠPAP (španski nogometni superpokal bo v letih 2020-22 potekal na začetku januarja v Saudovi Arabiji, prvič v zgodovini bodo nastopile kar 4 ekipe)
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom za svetovni pokal; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk; od 2019 naprej v Šenženu na Kitajskem
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020, 2021-25 v Torinu)
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Dubaj, Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Vuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = Mubadala World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma
Attachments
Spored sezone F1 1. stran.jpg
Spored sezone F1 1. stran.jpg (37 KiB) Viewed 3021 times
Spored sezone F1 2. stran.jpg
Spored sezone F1 2. stran.jpg (35.99 KiB) Viewed 3026 times
Prva, peta, sedma in deseta dirka so odpovedane, vmesne in osma ter deveta pa preložene
Prva, peta, sedma in deseta dirka so odpovedane, vmesne in osma ter deveta pa preložene
Koledar F1 za leto 2020.png (244.32 KiB) Viewed 8335 times
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020 1. stran.png (7.12 KiB) Viewed 14320 times
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020 2. stran.png (7.09 KiB) Viewed 14320 times
Last edited by komar on 29 Nov 2017, 13:10, edited 3264 times in total.

User avatar
pilot
Posts: 407
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot »

Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ »

pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

User avatar
pilot
Posts: 407
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot »

DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ »

Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

komar
Posts: 401
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Post by komar »

pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)
Napoved vremena za junij 2020: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6931.0.html
Satelitske, radarske slike, animacije in podatki s postaj: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6478.0.html

User avatar
pilot
Posts: 407
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot »

DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ »

Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

DownTaker
Posts: 288
Joined: 23 Sep 2009, 22:14
Kabelski ponudnik: Elektro Turnšek
Paket: paket MIX L + HD
DVB-C Sprejemnik: Sony Bravia 40W5820

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DownTaker »

to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ »

Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.

Post Reply