Preglednica športnih prenosov v živo

Preglednica športnih prenosov v živo

Moderators: komar, komar, komar

User avatar
komar
Posts: 385
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Preglednica športnih prenosov v živo

Post by komar » 11 Aug 2012, 09:53

――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 18. 10. NB 11.00 SK 2 WTAp Moskva (2x 1/4-finale)
PET 18. 10. ob 13.35 SK 3 KIT1 Šenzhen Kaisa : Guangžou Evergrande
PET 18. 10. NB 14.00 SK 1 ATP250 Antwerpen (2x 1/4-finale)
PET 18. 10. NB 15.30 SK 2 WTAp Moskva (2x 1/4-finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/438/op.pdf)
PET 18. 10. ob 18.00 SK 4 UKR1 Šahtar Donjeck : Kolos
PET 18. 10. ob 18.00 SK 6 SRB1 Čukarički : Vojvodina
PET 18. 10. NB 18.30 SK 5 ATP250 Antwerpen (2x 1/4-finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/7485/op.pdf)
PET 18. 10. ob 19.00 SK 1 NEM3 Duisburg : Kaiserslautern
PET 18. 10. ob 19.30 SK 3 TUR1 Galatasaray : Sivasspor
PET 18. 10. ob 20.00 SK 6 SRB1 Crvena zvezda : Rad
PET 18. 10. ob 20.30 EUR2 NEM1 Eintracht Frankfurt : Bayer Leverkusen (8/34)
PET 18. 10. ob 20.30 ŠTV2 BEL1 Mouscron : Club Brugge
PET 18. 10. ob 20.45 ŠTV1 FRA1 Nice : Paris SG (10/38)
PET 18. 10. ob 20.45 SK 2 ANG2 Cardiff City : Sheffield Wednesday
PET 18. 10. ob 21.00 SK 3v ŠPA1 Granada : Osasuna (9/38; vklop ob ca. 21.20)
SOB 19. 10. ob 06.00 SK 1 JAP1 Vissel Kobe : Tokio
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 19. 10. ob 06.00 SK 1 JAP1 Vissel Kobe : Tokio
SOB 19. 10. ob 10.30 ŠTV1 AUS1 Central Coast : Newcastle Jets
SOB 19. 10. NB 12.00 SK 2 WTAp Moskva (2x 1/2-finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/438/op.pdf)
SOB 19. 10. ob 13.00 SK 3 ŠPA1 Eibar : Barcelona (9/38)
SOB 19. 10. ob 13.30 SK 1 ANG1 Everton : West Ham United (9/38)
SOB 19. 10. ob 13.30 SK 6 ANG2 Blackburn Rovers : Huddersfield Town
SOB 19. 10. ob 14.00 SK 4 FIN1 Inter : Kups
SOB 19. 10. NB 14.00 SK 2, 5 ATP250 Antwerpen (1. 1/2-finale)
SOB 19. 10. ob 14.30 PTV SLO1 Mura : Triglav Kranj (14/36)
SOB 19. 10. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Lazio : Atalanta (8/38)
SOB 19. 10. ob 15.00 SK 3 SRB1 Mladost : Partizan
SOB 19. 10. ob 15.00 TV3 POL1
SOB 19. 10. ob 15.30 EUR2 NEM1 Werder Bremen : Hertha Berlin (8/34)
SOB 19. 10. ob 16.00 SK 1 ŠPA1 Atletico Madrid : Valencia (9/38)
SOB 19. 10. ob 16.00 SK 4 ANG1 Tottenham Hotspur : Watford (9/38)
SOB 19. 10. ob 16.00 SK 5 ANG1 Chelsea : Newcastle United (9/38)
SOB 19. 10. ob 16.00 SK 6 ANG1 Wolverhampton Wanderers : Southampton (9/38)
SOB 19. 10. ob 16.45 SLO2 SLO1 Olimpija Ljubljana : Rudar Velenje (14/36)
SOB 19. 10. NB 17.00 SK 2 ATP250 Antwerpen (2. 1/2-finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/7485/op.pdf)
SOB 19. 10. ob 18.00 ŠTV1 ITA1 Napoli : Hellas Verona (8/38)
SOB 19. 10. ob 18.00 SK 3 SLO2 Gorica : Nafta
SOB 19. 10. ob 18.30 EUR2 NEM1 Borussia Dortmund : Borussia Mönchengladbach (8/34)
SOB 19. 10. ob 18.30 SK 1 ANG1 Crystal Palace : Manchester City (9/38)
SOB 19. 10. ob 18.30 SK 2 ŠPA1 Getafe : Leganes (9/38)
SOB 19. 10. ob 18.30 SK 4 NIZ1 RKC : Ajax Amsterdam
SOB 19. 10. ob 18.45 PTV2 SLO1 Celje : Domžale (14/36)
SOB 19. 10. ob 19.30 SK 6 ROM1 Cluj : Universitatea
SOB 19. 10. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Juventus : Bologna (8/38)
SOB 19. 10. ob 20.45 SK 5 NIZ1 Utrecht : PSV Eindhoven
SOB 19. 10. ob 21.00 SK 1 ŠPA1 Mallorca : Real Madrid (9/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 20. 10. ob 09.00 ŠTV1 AUS1 Sydney FC : Wellington Phoenix
NED 20. 10. ob 09.30 EUR1 MARA Amsterdam
NED 20. 10. ob 12.00 SK 3 ŠPA1 Alaves : Celta Vigo (9/38)
NED 20. 10. ob 12.30 ŠTV1 ITA1 Sassuolo : Inter (8/38)
NED 20. 10. ob 13.00 SK 4 ANG3 Accrington Stanley : Ipswich Town
NED 20. 10. ob 13.00 SK 6 NEM3 Zwickau : Bayern München II
NED 20. 10. ob 14.00 SK 1 ŠPA1 Real Sociedad : Real Betis (9/38)
NED 20. 10. NB 14.00 SK 2 WTAp Moskva (finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/438/op.pdf)
NED 20. 10. ob 14.00 SK 3 NEM3 Carl Zeiss Jena : Wurzburger
NED 20. 10. ob 14.30 PTV SLO1 Cherry Box 24 Tabor Sežana : Maribor (14/36)
NED 20. 10. ob 15.00 SK 4 ANG2 Wigan Ahtletic : Nottingham Forest
NED 20. 10. ob 15.00 SK 5 ŠVE1 Hammarby : Malmo
NED 20. 10. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Cagliari : SPAL (8/38)
NED 20. 10. ob 15.00 ŠTV2 ITA1 Sampdoria : Roma (8/38)
NED 20. 10. ob 15.00 ŠTV3v ITA1 Udinese : Torino (8/38)
NED 20. 10. ob 15.00 TV3 POL1
NED 20. 10. ob 15.30 EUR2 NEM1 FC Köln : SC Paderborn 07 (8/34)
NED 20. 10. ob 16.00 SK 6 ŠPA1 Espanyol : Villarreal (9/38)
NED 20. 10. NB 16.00 SK 2 ATP250 Antwerpen (finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/7485/op.pdf)
NED 20. 10. ob 16.30 PTV2 SLO1 Aluminij : Bravo Ljubljana (14/36)
NED 20. 10. ob 17.00 SK 4 AVS1 Rapid Dunaj : Wolfsberger
NED 20. 10. ob 17.30 SK 1 ANG1 Manchester United : Liverpool (9/38)
NED 20. 10. ob 18.00 EUR2 NEM1 Hoffenheim : FC Schalke 04 (8/34)
NED 20. 10. ob 18.00 ŠTV2 ITA1 Parma : Genoa (8/38)
NED 20. 10. ob 18.00 SK 5 TUR1 Denizlispor : Fenerbahče
NED 20. 10. ob 18.30 SK 3 ŠPA1 Athletic Bilbao : Valladolid (9/38)
NED 20. 10. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Milan : Lecce (8/38)
NED 20. 10. ob 21.00 SK 1 ŠPA1 Sevilla : Levante (9/38)
NED 20. 10. ob 21.00 SK 5 ŠPA2 Zaragoza : Mirandes
NED 20. 10. ob 21.00 ŠTV2 FRA1 Olympique Marseille : Strasbourg (10/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Vse, kar je rdeče obarvano spodaj ali zgoraj, je neažurirano, vsaj vprašljivo glede prenosa, pomanjkljivo ali kako drugače nezanesljivo!
――――――――――――――――――――――――――――――――
ŠE NEAŽURIRANO:
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 21. 10. NB 14.00 SK 1, 2, 6 ATP500 Dunaj (na SK 1 prenos le do 21. ure)
PON 21. 10. NB 16.00 SK 1, 2, 6 ATP500 Basel (na SK 1 prenos le do 21. ure)
PON 21. 10. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Brescia : Fiorentina (8/38)
PON 21. 10. ob 20.45 ŠTV2 FRA2 Lens : Auxerre (8/38)
PON 21. 10. ob 21.00 SK 1 ANG1 Sheffield United : Arsenal (9/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 22. 10. NB 13.00 SK 1, 2, 5, 6 ATP500 Dunaj (na SK 1 prenos le do 17. ure, na SK 2 le do 21. ure, na SK 5 le do 20. ure)
TOR 22. 10. NB 14.00 SK 1, 2, 5, 6 ATP500 Basel (na SK 1 prenos le do 17. ure, na SK 2 le do 21. ure, na SK 5 le do 20. ure)
TOR 22. 10. ob 17.00 SK 1 SLOP Celje : Kalcer Radomlje (1. tekma 1/4-finala)
TOR 22. 10. ob 18.55 SK 1 LIGP Atletico Madrid : Bayer 04 Leverkusen (3/6)
TOR 22. 10. ob 18.55 SK 3 LIGP Šahtar Donjeck : Dinamo Zagreb (3/6)
TOR 22. 10. ob 21.00 KANA LIGP Manchester City : Atalanta (3/6)
TOR 22. 10. ob 21.00 SK 1 LIGP Tottenham Hotspur : Crvena zvezda (3/6)
TOR 22. 10. ob 21.00 SK 2 LIGP Galatasaray Istanbul : Real Madrid (3/6)
TOR 22. 10. ob 21.00 SK LIGP FC Brügge : Paris St. Germain (3/6)
TOR 22. 10. ob 21.00 SK 3 LIGP Olympiacos Pireji : Bayern München (3/6)
TOR 22. 10. ob 21.00 SK LIGP Juventus : Lokomotiva Moskva (3/6)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 23. 10. ob 10.30 ŠTV1 AUSP Adelaide United : Melbourne City (finale FFA pokala)
SRE 23. 10. NB 12.00 SK 1, 2, 5 ATP500 Dunaj (na SK 1 prenos le do 18.50 ure, na SK 2 le do 21. ure)
SRE 23. 10. NB 13.00 SK 1, 2, 5 ATP500 Basel (na SK 1 prenos le do 18.50 ure, na SK 2 le do 21. ure)
SRE 23. 10. ob 18.55 SK LIGP RB Leipzig : FC Zenit St. Petersburg (3/6)
SRE 23. 10. ob 18.55 SK 1 LIGP Ajax Amsterdam : FC Chelsea (3/6)
SRE 23. 10. ob 21.00 KANA LIGP Inter : Borussia Dortmund (3/6)
SRE 23. 10. ob 21.00 SK 1 LIGP Slavija Praga : FC Barcelona (3/6)
SRE 23. 10. ob 21.00 SK 2 LIGP KRC Genk : FC Liverpool (3/6)
SRE 23. 10. ob 21.00 SK 3 LIGP FC Salzburg : SSC Napoli (3/6)
SRE 23. 10. ob 21.00 SK LIGP Benfica Lizbona : Olympique Lyon (3/6)
SRE 23. 10. ob 21.00 SK LIGP OSC Lille : FC Valencia (3/6)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 24. 10. NB 13.00 SK 1, 2, 5, 6 ATP500 Dunaj (1/8-finala; na SK 1 prenos le do 18.50 ure, na SK 2 le do 19.15 ure, na SK 5 le do 19. ure, na SK 6 le do 20.05)
ČET 24. 10. NB 14.00 SK 1, 2, 5, 6 ATP500 Basel (1/8-finala; na SK 1 prenos le do 18.50 ure, na SK 2 le do 19.15 ure, na SK 5 le do 19. ure, na SK 6 le do 20.05)
ČET 24. 10. ob 17.00 SK 1 SLOP Domžale : Mura (1. tekma 1/4-finala)
ČET 24. 10. ob 18.55 SLO2 LIGE Partizan : Manchester United (3/6)
ČET 24. 10. ob 18.55 SK 1 LIGE Slovan Bratislava : Wolverhampton Wanderers (3/6)
ČET 24. 10. ob 21.00 SK 1 LIGE FC Arsenal : Vitoria Guimaraes (3/6)
ČET 24. 10. ob 18.55 SK 3 LIGE AS Roma : Borussia Mönchengladbach (3/6)
ČET 24. 10. ob 18.55 LIGE KAA Gent : VfL Wolfsburg (3/6)
ČET 24. 10. ob 18.55 LIGE AS St. Etienne : FC Oleksandriya (3/6)
ČET 24. 10. ob 18.55 LIGE Istanbul Basaksehir : Wolfsberger AC (3/6)
ČET 24. 10. ob 21.00 SK 1 LIGE Celtic Glasgow : Lazio (3/6)
ČET 24. 10. ob 21.00 LIGE Eintracht Frankfurt : Standard Liege (3/6)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 25. 10. NB 14.00 SK 1, 2, 5, 6 ATP500 Dunaj (4x 1/4-finale; na SK 1 prenos le do 20.55 ure, na SK 5 le do 19. ure, na SK 6 le do 20.05)
PET 25. 10. NB 15.00 SK 1, 2, 5, 6 ATP500 Basel (4x 1/4-finale; na SK 1 prenos le do 20.55 ure, na SK 5 le do 19. ure, na SK 6 le do 20.05)
PET 25. 10. ob 19.00 SK 5 NEM3 Viktoria Köln : Magdeburg
PET 25. 10. ob 19.30 SK 6 TUR1 Rizespor : Ankaragucu
PET 25. 10. ob 20.30 EUR2 NEM1 1. FSV Mainz 05 : 1. FC Köln (9/34)
PET 25. 10. ob 21.00 SK 1 ANG1 Southampton FC : Leicester City (10/38)
PET 25. 10. ob 21.00 SK 6 ŠPA1 Villarreal CF : CD Alavés (10/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 26. 10. ob 10.00 SLO2 VELS (ž) Sölden (1. vožnja)
SOB 26. 10. ob 13.00 SLO2 VELS (ž) Sölden (2. vožnja)
SOB 26. 10. ob 13.00 SLO1 Triglav : Cherry Box 24 Tabor Sežana (15/36)
SOB 26. 10. ob 13.30 SK 1 ANG1 Manchester City : Aston Villa (10/38)
SOB 26. 10. ob 14.00 SK 6 NEM3
SOB 26. 10. NB 14.00 SK 2, 5 ATP500 Dunaj (2x 1/2-finale)
SOB 26. 10. NB 14.30 SK 2, 5 ATP500 Basel (2x 1/2-finale)
SOB 26. 10. ob 14.45 SLO2 SLO1 Olimpija Ljubljana : Aluminij (15/36)
SOB 26. 10. ob 15.30 EUR2 NEM1 SC Freiburg : RB Leipzig (9/34)
SOB 26. 10. ob 16.00 SK ŠPA1 CD Leganés : RCD Mallorca (10/38)
SOB 26. 10. ob 16.00 SK 4, 6 ANG1 Brighton & Hove Albion : Everton FC (10/38)
SOB 26. 10. ob 16.00 SK 4, 6 ANG1 Watford FC : AFC Bournemouth (10/38)
SOB 26. 10. ob 16.00 SK 4, 6 ANG1 West Ham United : Sheffield United (10/38)
SOB 26. 10. ob 16.55 SLO1 Maribor : Celje (15/36)
SOB 26. 10. ob 18.00 SK 1 SLO2 Nafta : Kalcer Radomlje
SOB 26. 10. ob 18.00 SK 6 ŠPA2 Racing : Deportivo de La Coruna
SOB 26. 10. ob 18.30 EUR2 NEM1 Bayer Leverkusen : Werder Bremen (9/34)
SOB 26. 10. ob 18.30 SK 2 ANG1 Burnley FC : Chelsea FC (10/38)
SOB 26. 10. ob 18.30 SK ŠPA1 Real Valladolid : SD Eibar (10/38)
SOB 26. 10. ob 20.00 SK 3 ŠPA2 Malaga : Oviedo
SOB 26. 10. ob 21.00 SK 1 ŠPA1 Atlético Madrid : Athletic Bilbao (10/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 27. 10. ob 09.00 PTV MARA Ljubljana (prenos že od 8.20 naprej)
NED 27. 10. NB 09.30 SK 2 WTAf Šenzhen (2x)
NED 27. 10. ob 10.00 SLO2 VELS (m) Sölden (1. vožnja)
NED 27. 10. ob 12.00 SK 3 ŠPA1 Celta Vigo : Real Sociedad San Sebastian (10/38)
NED 27. 10. ob 12.35 SK 5 KIT1 Guangžou Evergrande : Henan
NED 27. 10. ob 13.00 SLO2 VELS (m) Sölden (2. vožnja)
NED 27. 10. ob 14.00 SK ŠPA1 Granada CF : Betis Sevilla (10/38)
NED 27. 10. NB 14.00 SK 2, ORF1 ATP500 Dunaj (finale)
NED 27. 10. ob 14.30 SK 5 AVS1 Altach : LASK
NED 27. 10. ob 14.30 SK 6 NIZ1 PSV Eindhoven : AZ Alkmaar
NED 27. 10. ob 15.00 SK 3 ANG1 Newcastle United : Wolverhampton Wanderers (10/38)
NED 27. 10. NB 15.00 SK 1 ATP500 Basel (finale)
NED 27. 10. ob 15.30 EUR2 NEM1 Wolfsburg : FC Augsburg (9/34)
NED 27. 10. ob 16.00 SK ŠPA1 Levante UD : Espanyol Barcelona (10/38)
NED 27. 10. ob 16.45 SK 6 NIZ1 Ajax Amsterdam : Feyenoord Rotterdam
NED 27. 10. ob 17.00 SLO1 Rudar Velenje : Mura (15/36)
NED 27. 10. ob 17.00 SK 2 TUR1 Bešiktaš : Galatasaray
NED 27. 10. ob 17.30 SK 1 ANG1 Liverpool FC : Tottenham Hotspur (10/38)
NED 27. 10. ob 17.30 SK 4, 5 ANG1 Arsenal FC : Crystal Palace (10/38)
NED 27. 10. ob 17.30 SK 4, 5 ANG1 Norwich City : Manchester United (10/38)
NED 27. 10. ob 18.00 EUR2 NEM1 Borussia Mönchengladbach : Eintracht Frankfurt (9/34)
NED 27. 10. ob 18.30 SK 2v ŠPA1 Sevilla FC : Getafe CF (10/38; vklop ob ca. 18.50)
NED 27. 10. ob 19.00 SLO1 Domžale : Bravo Ljubljana (15/36)
NED 27. 10. ob 20.10 TV3 F1 VN Mehike (Ciudad de Mexico) (18/21)
NED 27. 10. ob 21.00 SK 1 ŠPA1 CA Osasuna : Valencia CF (10/38)
NED 27. 10. ob 21.00 SK 2 POR1 Sporting Lizbona : Vitoria Guimaraes
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 29. 10. ob 13.30 SK SLOP Kalcer Radomlje : Celje (PT 1/4-finala)
TOR 29. 10. ob 16.30 SK SLOP Koper : Aluminij (PT 1/4-finala)
TOR 29. 10. ob 18.30 NEMP MSV Duisburg : 1899 Hoffenheim (2. krog)
TOR 29. 10. ob 18.30 NEMP 1. FC Saarbrücken : 1. FC Köln (2. krog)
TOR 29. 10. ob 18.30 NEMP SC Freiburg : 1. FC Union Berlin (2. krog)
TOR 29. 10. ob 18.30 NEMP Hamburger SV : VfB Stuttgart (2. krog)
TOR 29. 10. ob 19.00 SK ŠPA1 CD Alavés : Atlético Madrid (11/38)
TOR 29. 10. ob 20.00 NEMP VfL Bochum : Bayern München (2. krog)
TOR 29. 10. ob 20.45 NEMP SV Darmstadt 98 : Karlsruher SC (2. krog)
TOR 29. 10. ob 20.45 NEMP Bayer 04 Leverkusen : SC Paderborn 07 (2. krog)
TOR 29. 10. ob 20.45 NEMP Arminia Bielefeld : FC Schalke 04 (2. krog)
TOR 29. 10. ob 21.00 SK ŠPA1 FC Barcelona : Real Valladolid (11/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 30. 10. ob 16.30 SK SLOP Rudar Velenje : Nafta 1903 (PT 1/4-finala)
SRE 30. 10. ob 18.00 ORF1 AVSP ASK Ebreichsdorf : Red Bull Salzburg (3. krog)
SRE 30. 10. ob 18.30 NEMP 1. FC Kaiserslautern : 1. FC Nürnberg (2. krog)
SRE 30. 10. ob 18.30 NEMP SC Verl : Holstein Kiel (2. krog)
SRE 30. 10. ob 18.30 NEMP VfL Wolfsburg : RB Leipzig (2. krog)
SRE 30. 10. ob 18.30 NEMP Werder Bremen : 1. FC Heidenheim (2. krog)
SRE 30. 10. ob 19.00 SK ŠPA1 Real Madrid : CD Leganés (11/38)
SRE 30. 10. ob 19.00 SK ŠPA1 Valencia CF : Sevilla FC (11/38)
SRE 30. 10. ob 19.30 SK SLOP Mura : Domžale (PT 1/4-finala)
SRE 30. 10. ob 20.00 SK ŠPA1 Athletic Bilbao : Espanyol Barcelona (11/38)
SRE 30. 10. ob 20.30 ORF1 AVSP LASK : Cashpoint Altach (3. krog)
SRE 30. 10. ob 20.45 NEMP Fortuna Düsseldorf : Erzgebirge Aue (2. krog)
SRE 30. 10. ob 20.45 NEMP Borussia Dortmund : Borussia Mönchengladbach (2. krog)
SRE 30. 10. ob 20.45 NEMP Hertha BSC : Dynamo Dresden (2. krog)
SRE 30. 10. ob 20.45 NEMP FC St. Pauli : Eintracht Frankfurt (2. krog)
SRE 30. 10. ob 21.00 SK ŠPA1 Betis Sevilla : Celta Vigo (11/38)
SRE 30. 10. ob 21.00 SK ŠPA1 Real Sociedad San Sebastian : Levante UD (11/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 31. 10. ob 19.00 SK ŠPA1 SD Eibar : Villarreal CF (11/38)
ČET 31. 10. ob 20.00 SK ŠPA1 RCD Mallorca : CA Osasuna (11/38)
ČET 31. 10. ob 21.00 SK ŠPA1 Getafe CF : Granada CF (11/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 02. 11. ob 14.00 SLO1 Bravo Ljubljana : Maribor (16/36)
SOB 02. 11. ob 16.15 SLO1 Celje : Triglav Kranj (16/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 03. 11. ob 14.00 SLO1 Cherry Box 24 Tabor Sežana : Rudar Velenje (16/36)
NED 03. 11. ob 16.45 SLO2 SLO1 Mura : Olimpija Ljubljana (16/36)
NED 03. 11. ob 19.00 SLO1 Aluminij : Domžale (16/36)
NED 03. 11. TV3 F1 VN Združenih držav Amerike (Austin) (19/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 09. 11. ob 14.45 SLO1 Rudar Velenje : Celje (17/36)
SOB 09. 11. ob 16.55 SLO1 Maribor : Domžale (17/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 10. 11. ob 14.00 SLO1 Triglav Kranj : Bravo Ljubljana (17/36)
NED 10. 11. ob 16.45 SLO2 SLO1 Olimpija Ljubljana : Cherry Box 24 Tabor Sežana (17/36)
NED 10. 11. ob 19.00 SLO1 Mura : Aluminij (17/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 17. 11. TV3 F1 VN Brazilije (Sao Paulo) (20/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 01. 12. TV3 F1 VN Abu Dabija (Jas Marina) (21/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 07. 12. SK 1 ŠPA1 FC Barcelona : Real Madrid (ZT 10/38; kluba bi se sicer rada srečala 18. 12. 2019)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 18. 12. SK 1 ŠPA1 FC Barcelona : Real Madrid (ZT 10/38)
SRE 18. 12. ŠTV ITA1 Brescia : Sassuolo (ZT 7/38 zaradi smrti predsednika Sassuola, zaslužnega za preboj Sassuola v Serie A)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.

Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
RTL (KVAL - nemške reprezentance za EP2016)
OBN http://www.obn.ba/index.php?option=com_ ... &Itemid=61
RT Srbija (PRIJ, KVAL)
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri.)
LIGE (1. izbor za sezono 2018/19 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2018/19 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 18/19, 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov)
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589
SiOL.net (tenis) 17.10.2019 1 ponedeljek, 21. 10. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 17.10.2019 1 ponedeljek, 21. 10. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
Planet TV (SLO1) 17.10.2019 1 ponedeljek, 21. 10. 2019 https://siol.net/planet-tv/spored/spore ... -tv-458730
SAT1 (okoli 12. 07. 2020 pokal Telekom) 17.10.2019 1 ponedeljek, 21. 10. 2019
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 17.10.2019 1 ponedeljek, 21. 10. 2019
SK 1 17.10.2019 1 nedelja, 27. 10. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 17.10.2019 1 nedelja, 27. 10. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 17.10.2019 1 nedelja, 27. 10. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 17.10.2019 1 nedelja, 20. 10. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 17.10.2019 1 nedelja, 27. 10. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 6 17.10.2019 1 nedelja, 27. 10. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
ŠTV1 17.10.2019 1 četrtek, 24. 10. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 17.10.2019 1 četrtek, 24. 10. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 17.10.2019 1 četrtek, 24. 10. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
KANA (LIGP) 17.10.2019 1 petek, 25. 10. 2019
POP (LIGP, LIGE) 17.10.2019 1 petek, 25. 10. 2019
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 17.10.2019 1 sobota, 26. 10. 2019
ARD (PRIJ, NEMP) 17.10.2019 1 sobota, 26. 10. 2019
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 17.10.2019 1 ponedeljek, 28. 10. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 17.10.2019 1 ponedeljek, 28. 10. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml; na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
HTV2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 17.10.2019 1 ponedeljek, 28. 10. 2019 http://raspored.hrt.hr/
SLO2 (LIGE, PRIJ) 17.10.2019 1 četrtek, 31. 10. 2019 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 17.10.2019 1 četrtek, 31. 10. 2019 http://tv.orf.at/all/20180504/filter?cat=Sport in http://teletext.orf.at/channel/orf1/page/304/1
ARD Sportschau 17.10.2019 1 četrtek, 31. 10. 2019 (NEM1 do vključno 9/34)
SLO1 16.10.2019 2 nedelja, 10. 11. 2019 (do vključno 17/36)
NEM1 17.10.2019 1 četrtek, 31. 10. 2019 (do vključno 9/34)
ITA1 16.10.2019 2 ponedeljek, 21. 10. 2019 (do vključno 8/38)
FRA1 16.10.2019 2 ponedeljek, 21. 10. 2019 (do vključno 10/38)
ANG1 17.10.2019 1 četrtek, 31. 10. 2019 (do vključno 10/38)
ŠPA1 17.10.2019 1 četrtek, 31. 10. 2019 (do vključno 11/38)
Sport1 4.10.2019 14 ponedeljek, 21. 10. 2019 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)
F1 (TV3, ORF1, RTL) 4.10.2019 14 nedelja, 01. 12. 2019 (do konca sezone 2019)

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • pregled radarjev po Evropi: http://www.kaikowetter.ch/radar.php
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • ANG2 = The Championship, angleška 2. liga (finalna tekma play-offa za ANG1 se igra na Wembleyu, zmagovalec v naslednjih letih dobi ca. 280 milijonov funtov)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATP250 = moški teniški turnir serije 250 (osrednji stadion v Sydneyu KEN ROSEWALL ARENA do novembra 2019 dobi streho)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev (NextGen v Milanu do leta 2021)
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • AUS1 = avstralska prva liga
  • AZIP = azijski pokal
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška Liga prvakov)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška Liga Evropa)
  • DAVP = Davisov pokal
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na TV3)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala; od vključno 5. kroga pz. 1/8-finala naprej ni več ponovljenih tekem)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam (Wimbledon: streha na Court 1 leta 2019; Pariz: streha 2020, reflektorji 2021)
  • GOLC = zlati pokal (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOMB = kombinacija; KOMBa = alpska kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 igra v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = Liga Evropa
  • LIGN = Liga narodov
  • LIGP = Liga prvakov (sezone 2015-18 na HTV2, ORF1, Kanal A, ZDF)
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • SLAL = slalom za svetovni pokal; SLALep = slalom za evropski pokal
  • SP 2022 = svetovno prvenstvo v nogometu, Katar (turnir se bo začel 21. novembra 2022, končal pa s finalnim spektaklom 18. decembra 2022. V tem obdobju se bodo začasno prekinila tudi najmočnejša klubska tekmovanja v Evropi in po svetu)
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk za svetovni pokal; SMUKep = smuk za evropski pokal
  • SUPV = superveleslalom za svetovni pokal; SUPVep = superveleslalom za evropski pokal
  • ŠKOP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • ŠPA1 (od sezone 2019/20 naprej zaradi slabe obiskanosti stadionov ne bo več tekem ob ponedeljkih, za tekme ob petkih pa se še ne ve)
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom za svetovni pokal; VELSep = veleslalom za evropski pokal; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk; od 2019 naprej v Šenzenu na Kitajskem
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020, 2021-25 v Torinu)
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Dubaj, Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Vuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma
Attachments
Spored Dirke po Franciji 2020 1. stran.png
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020 1. stran.png (7.12 KiB) Viewed 30 times
Spored Dirke po Franciji 2020 2. stran.png
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020 2. stran.png (7.09 KiB) Viewed 30 times
Last edited by komar on 29 Nov 2017, 13:10, edited 3264 times in total.

User avatar
pilot
Posts: 405
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 11:51

Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 12:08

pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

User avatar
pilot
Posts: 405
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 12:11

DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 13:24

Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

User avatar
komar
Posts: 385
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Post by komar » 12 Aug 2012, 11:51

pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)
Napoved vremena za oktober 2019: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6931.0.html
Satelitske, radarske slike, animacije in podatki s postaj: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6478.0.html

User avatar
pilot
Posts: 405
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 12 Aug 2012, 19:19

DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 12:18

Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

DownTaker
Posts: 288
Joined: 23 Sep 2009, 22:14
Kabelski ponudnik: Elektro Turnšek
Paket: paket MIX L + HD
DVB-C Sprejemnik: Sony Bravia 40W5820

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DownTaker » 24 Aug 2012, 12:40

to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 15:42

Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests