Preglednica športnih prenosov v živo

Preglednica športnih prenosov v živo

Moderators: komar, komar, komar

User avatar
komar
Posts: 393
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Preglednica športnih prenosov v živo

Post by komar » 11 Aug 2012, 09:53

――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 22. 11. ob 09.30 ŠTV1 AUS1 Western Sydney : Melbourne City
PET 22. 11. ob 12.00 SK 1 KVAL (žreb dodatnih kvalifikacij za EURO 2020, ki bodo potekale od 26. do 31. marca 2020)
PET 22. 11. ob 12.35 SK 2 KIT1 Šanghaj Šenhua : Beijing Guoan
PET 22. 11. ob 18.00 ŠTV1 HRV1 Dinamo Zagreb : Hajduk Split
PET 22. 11. ob 18.00 SK 2 SRB1 Partizan : Javor
PET 22. 11. ob 18.00 SK 4 UKR1 Šahtar Donjeck : Lviv
PET 22. 11. ob 18.00 SLO2, EUR1 SKOK (m) Wisla (HS 134; kvalifikacije)
PET 22. 11. ob 18.30 SK 1 TUR1 Galatasaray : Basaksehir
PET 22. 11. ob 19.00 SK 3 NEM3 Carl Zeiss Jena : Hallescher
PET 22. 11. ob 20.30 EUR2 NEM1 Borussia Dortmund : SC Paderborn 07 (12/34)
PET 22. 11. ob 20.30 ŠTV2 BEL1 Club Brugge : Oostende
PET 22. 11. ob 20.45 ŠTV1 FRA1 Paris SG : Lille (14/38)
PET 22. 11. ob 20.45 SK 2 ANG2 Fulham : Queen`s Park Rangers
PET 22. 11. ob 21.00 SK 6 ŠPA1 Levante : Mallorca (14/38)
SOB 23. 11. ob 06.00 SK 1 JAP1 Tokio : Šonan Bellmare
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 23. 11. ob 10.15 SLO2, EUR1, ORF1 SLAL (ž) Levi (1. vožnja)
SOB 23. 11. ob 11.45 ŠTV3 AUS1 Perth Glory : Sydney FC
SOB 23. 11. ob 12.35 SK 5 KIT1 Guangžou Evergrande : Šanghaj SIPG
SOB 23. 11. ob 12.45 PTV2 SLO1 Bravo : Rudar Velenje (18/36)
SOB 23. 11. ob 13.00 SK 1 ŠPA1 Leganes : Barcelona (14/38)
SOB 23. 11. ob 13.15 SLO2, EUR2, ORF1 SLAL (ž) Levi (2. vožnja)
SOB 23. 11. ob 13.30 SK 2 ANG1 West Ham United : Tottenham Hotspur (13/38)
SOB 23. 11. ob 13.30 SK 4 ANG2 Charlton Athletic : Cardiff City
SOB 23. 11. ob 14.00 SK 6 NEM3 Magdeburg : Unterhaching
SOB 23. 11. ob 14.45 PTV2 SLO1 Domžale : Triglav Kranj (18/36)
SOB 23. 11. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Atalanta : Juventus (13/38)
SOB 23. 11. ob 15.00 TV3 POL1 Korona Kielce : Raków Częstochowa
SOB 23. 11. ob 15.30 EUR2 NEM1 Fortuna Düsseldorf : Bayern München (12/34)
SOB 23. 11. ob 16.00 SK 1 ANG1 Crystal Palace : Liverpool (6 tekem 13/38)
SOB 23. 11. ob 16.00 SK 2 ŠPA1 Real Betis : Valencia (14/38)
SOB 23. 11. ob 16.00 SK 3 SRB1 Radnički : Crvena zvezda
SOB 23. 11. ob 16.00 SK 5 ANG1 Arsenal : Southampton (13/38)
SOB 23. 11. ob 16.00 SK 6 ANG1 Brighton & Hove Albion : Leicester City (13/38)
SOB 23. 11. ob 16.00 SLO2, EUR1, ORF1 SKOK (m) Wisla (HS 134; 1. serija ekipne tekme)
SOB 23. 11. ob 16.55 PTV SLO1 Celje : Olimpija Ljubljana (18/36)
SOB 23. 11. ob 17.00 SLO2, EUR1, ORF1 SKOK (m) Wisla (HS 134; 2. serija ekipne tekme)
SOB 23. 11. ob 17.30 ŠTV3 FRA1 Lyon : Nice (14/38)
SOB 23. 11. ob 18.00 ŠTV1 ITA1 Milan : Napoli (13/38)
SOB 23. 11. ob 18.00 SK 2 TUR1 Konyaspor : Bešiktaš
SOB 23. 11. ob 18.30 SK 1 ANG1 Manchester City : Chelsea (13/38)
SOB 23. 11. ob 18.30 SK 3 ŠPA1 Granada : Atletico Madrid (14/38)
SOB 23. 11. ob 18.30 EUR2 NEM1 RB Leipzig : 1. FC Köln (12/34)
SOB 23. 11. ob 19.30 SK 6 ROM1 Steaua : Astra
SOB 23. 11. ob 19.45 SK 5 NIZ1 Ajax Amsterdam : Heracles
SOB 23. 11. ob 20.00 ŠTV3 FRA1 Amiens : Strasbourg (14/38)
SOB 23. 11. ob 20.00 SK 2 ŠPA2 Huesca : Ponferradina
SOB 23. 11. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Torino : Milan (13/38)
SOB 23. 11. ob 21.00 SK 1 ŠPA1 Real Madrid : Real Sociedad (14/38)
SOB 23. 11. ob 21.00 np COPL River Plate : Flamengo (finale; samo ena tekma na nevtralnem igrišču; iz Santiaga de Chile prestavljeno v perujsko Limo)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 24. 11. ob 08.00 ŠTV1 AUS1 Adelaide United : Newcastle Jets
NED 24. 11. ob 10.15 SLO2, EUR1, HTV2 SLAL (m) Levi (1. vožnja)
NED 24. 11. ob 11.30 SLO2, EUR1, ORF1 SKOK (m) Wisla (HS 134; 1. serija tekme posameznikov)
NED 24. 11. ob 12.00 SK 2 ŠPA1 Espanyol : Getafe (14/38)
NED 24. 11. ob 12.30 ŠTV1 ITA1 Bologna : Parma (13/38)
NED 24. 11. ob 12.30 SLO2, EUR1, ORF1 SKOK (m) Wisla (HS 134; 2. serija tekme posameznikov)
NED 24. 11. ob 13.00 SK 1 NEM3 Kaiserslautern : Hansa Rostock
NED 24. 11. ob 13.00 SK 3 ANG2 Middlesbrough : Hull City
NED 24. 11. ob 13.15 SLO2, EUR1, HTV2 SLAL (m) Levi (2. vožnja)
NED 24. 11. ob 13.30 PTV SLO1 Cherry Box 24 Tabor Sežana : Mura (18/36)
NED 24. 11. ob 14.00 SK 2 ŠPA1 Osasuna : Athletic Bilbao (14/38)
NED 24. 11. ob 14.00 SK 4 NEM3 1860 München : Bayern München II
NED 24. 11. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Roma : Brescia (13/38)
NED 24. 11. ob 15.00 ŠTV2 ITA1 Hellas Verona : Fiorentina (13/38)
NED 24. 11. ob 15.00 ŠTV3 ITA1 Sassuolo : Lazio (13/38)
NED 24. 11. ob 15.00 TV3 POL1 Jagiellonia Białystok : Arka Gdynia
NED 24. 11. ob 15.00 np FRA1 Bordeaux : Monaco (14/38)
NED 24. 11. ob 15.30 EUR2 NEM1 FC Augsburg : Hertha Berlin (12/34)
NED 24. 11. ob 16.00 SK 3 ŠPA1 Eibar : Alaves (14/38)
NED 24. 11. ob 17.00 SLO2 SLO1 Aluminij Kidričevo : Maribor (18/36)
NED 24. 11. ob 17.00 SK 2 AVS1 Rapid Dunaj : Puntigamer Sturm Gradec
NED 24. 11. ob 17.00 SK 4 TUR1 Malatyaspor : Fenerbahče
NED 24. 11. ob 17.00 np FRA1 Saint-Étienne : Montpellier (14/38)
NED 24. 11. ob 17.30 SK 1 ANG1 Sheffield United : Manchester United (13/38)
NED 24. 11. ob 18.00 EUR2 NEM1 1899 Hoffenheim : Mainz 05 (12/34)
NED 24. 11. ob 18.00 ŠTV2 ITA1 Sampdoria : Udinese (13/38)
NED 24. 11. ob 18.30 np ŠPA1 Villarreal : Celta Vigo (14/38)
NED 24. 11. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Lecce : Cagliari (13/38)
NED 24. 11. ob 21.00 SK 1 ŠPA1 Real Valladolid : Sevilla (14/38)
NED 24. 11. ob 21.00 SK 3 ŠPA2 Cadiz : Lugo
NED 24. 11. ob 21.00 ŠTV2 FRA1 Toulouse : Olympique Marseille (14/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Vse, kar je rdeče obarvano spodaj ali zgoraj, je neažurirano, vsaj vprašljivo glede prenosa, pomanjkljivo ali kako drugače nezanesljivo!
――――――――――――――――――――――――――――――――
ŠE NEAŽURIRANO:
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 25. 11. ob 18.00 ŠTV2 ČEŠ1 1. FC Slovacko : Jablonec (13/38)
PON 25. 11. ob 19.00 SK 2 NEM3 Duisburg : Viktoria Köln
PON 25. 11. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 SPAL : Genoa (13/38)
PON 25. 11. ob 20.45 ŠTV2 FRA2 Havre : Guingamp
PON 25. 11. ob 21.00 SK 1 ANG1 Aston Villa : Newcastle United (13/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 26. 11. ob 18.55 SK 1 LIGP Lokomotiva Moskva : Bayer Leverkusen (5/6)
TOR 26. 11. ob 21.00 KANA LIGP Real Madrid : Paris SG (5/6)
TOR 26. 11. ob 21.00 SK 1 LIGP Crvena zvezda : Bayern München (5/6)
TOR 26. 11. ob 21.00 SK 2 LIGP Juventus : Atletico Madrid (5/6)
TOR 26. 11. ob 21.00 SK 3 LIGP Atalanta : Dinamo Zagreb (5/6)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 27. 11. ob 12.35 SK 1 KIT1 Hebei CFFC : Guangžou Evergrande
SRE 27. 11. ob 12.35 SK 2 KIT1 Beijing Renhe : Šanghaj SIPG
SRE 27. 11. ob 18.55 SK 1 LIGP Valencia : Chelsea (5/6)
SRE 27. 11. ob 21.00 KANA LIGP Liverpool : Napoli (5/6)
SRE 27. 11. ob 21.00 SK 1 LIGP Barcelona : Borussia Dortmund (5/6)
SRE 27. 11. ob 21.00 SK 2 LIGP Slavija Praga : Inter (5/6)
SRE 27. 11. ob 21.00 SK 3 LIGP Lille : Ajax Amsterdam (5/6)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 28. 11. ob 16.50 SK 1 LIGE Astana : Manchester United (5/6)
ČET 28. 11. ob 18.55 SK 1 LIGE AZ Alkmaar : Partizan (5/6)
ČET 28. 11. ob 18.55 SK 3 LIGE Bešiktaš : Slovan Bratislava (5/6)
ČET 28. 11. ob 21.00 SLO2 LIGE Arsenal : Eintracht Frankfurt (5/6)
ČET 28. 11. ob 21.00 SK 1 LIGE Sporting Lizbona : PSV Eindhoven (5/6)
ČET 28. 11. ob 21.00 SK 3 LIGE Malmö : Dinamo Kijev (5/6)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 29. 11. ob 18.00 EUR1 SKOK (m) Ruka (Kuusamo) (HS 142; kvalifikacije)
PET 29. 11. ob 20.30 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : 1. FC Union Berlin (13/34)
PET 29. 11. ob 20.45 SK 2 ANG2 Swansea City : Fulham
PET 29. 11. ob 20.45 ŠTV FRA1 Olympique Marseille : Brest (15/38)
PET 29. 11. ob 21.00 SK ŠPA1 Celta Vigo : Real Valladolid (15/38)
SOB 30. 11. ob 06.00 SK 1 JAP1
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 30. 11. ob 13.00 SK 1 ŠPA1 Alaves : Real Madrid (15/38)
SOB 30. 11. ob 13.00 SLO1 Cherry Box 24 Tabor Sežana : Aluminij Kidričevo (19/36)
SOB 30. 11. ob 13.30 SK 2 ANG1 Newcastle United : Manchester City (14/38)
SOB 30. 11. ob 13.50 SLO2 SLO1 Celje : Mura (19/36)
SOB 30. 11. ob 14.00 SK 3 NEM3 Hallescher : Duisburg
SOB 30. 11. ob 15.00 ŠTV ITA1 Brescia : Atalanta (14/38)
SOB 30. 11. ob 15.30 EUR2 NEM1 Hertha Berlin : Borussia Dortmund (13/34)
SOB 30. 11. ob 15.45 SLO2, ORF1 VELS (ž) Killington (1. vožnja)
SOB 30. 11. ob 16.00 SK 1 ANG1 Liverpool : Brighton & Hove Albion (14/38)
SOB 30. 11. ob 16.00 SK 2 ŠPA1 Real Sociedad : Eibar (15/38)
SOB 30. 11. ob 16.00 SK 3 ANG2 Derby County : Queen`s Park Rangers
SOB 30. 11. ob 16.00 SK 4, 5, 6 ANG1 Burnley : Crystal Palace (14/38)
SOB 30. 11. ob 16.00 SK 4, 5, 6 ANG1 Chelsea : West Ham United (14/38)
SOB 30. 11. ob 16.00 SK 4, 5, 6 ANG1 Tottenham Hotspur : AFC Bournemouth (14/38)
SOB 30. 11. ob 16.30 SLO2, EUR1, ORF1 SKOK (m) Ruka (Kuusamo) (1. serija; HS 142)
SOB 30. 11. ob 16.55 SLO1 Maribor : Triglav Kranj (19/36)
SOB 30. 11. ob 17.30 ŠTV FRA1 Strasbourg : Lyon (15/38)
SOB 30. 11. ob 18.00 ŠTV ITA1 Genoa : Torino (14/38)
SOB 30. 11. ob 18.00 SK 1 ŽREB (skupin za EURO 2020; Bukarešta)
SOB 30. 11. ob 18.30 SK 2 ANG1 Southampton : Watford (14/38)
SOB 30. 11. ob 18.30 EUR2 NEM1 Bayern München : Bayer 04 Leverkusen (13/34)
SOB 30. 11. ob 18.30 SK ŠPA1 Mallorca : Real Betis (15/38)
SOB 30. 11. ob 19.00 SLO2, EUR1, ORF1 VELS (ž) Killington (2. vožnja)
SOB 30. 11. ob 20.00 ŠTV FRA1 (5 tekem 15/38)
SOB 30. 11. ob 20.15 SLO2, EUR1, ORF1 SMUK (m) Lake Louise
SOB 30. 11. ob 20.45 ŠTV ITA1 Fiorentina : Lecce (14/38)
SOB 30. 11. ob 21.00 SK 1 ŠPA1 Valencia : Villarreal (15/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 01. 12. ob 08.00 SK 1 KIT1 Guangžou Evergrande : Šanghaj Šenhua
NED 01. 12. ob 08.00 SK 2 KIT1 Šanghaj SIPG : Šenzhen Kaisa
NED 01. 12. ob 12.00 SK ŠPA1 Sevilla : Leganes (15/38)
NED 01. 12. ob 12.15 SK 2 NIZ1 Twente : Ajax Amsterdam
NED 01. 12. ob 12.30 ŠTV ITA1 Juventus : Sassuolo (14/38)
NED 01. 12. ob 13.00 SLO1 Bravo Ljubljana : Olimpija Ljubljana (19/36)
NED 01. 12. ob 14.00 SK ŠPA1 Athletic Bilbao : Granada (15/38)
NED 01. 12. ob 14.30 SK 3 TUR1 Basaksehir : Antalyaspor
NED 01. 12. TV3 F1 VN Abu Dabija (Jas Marina) (21/21)
NED 01. 12. ob 15.00 SK 1 ANG1 Norwich City : Arsenal (14/38)
NED 01. 12. ob 15.00 SK 4, 5, 6 ANG1 Wolverhampton Wanderers : Sheffield United (14/38)
NED 01. 12. ob 15.00 ŠTV ITA1 Inter : SPAL (14/38)
NED 01. 12. ob 15.00 ŠTV ITA1 Lazio : Udinese (14/38)
NED 01. 12. ob 15.00 ŠTV ITA1 Parma : Milan (14/38)
NED 01. 12. ob 15.00 ŠTV FRA1 Nantes : Toulouse (15/38)
NED 01. 12. ob 15.00 SLO1 Domžale : Rudar Velenje (19/36)
NED 01. 12. ob 15.30 EUR2 NEM1 Borussia Mönchengladbach : SC Freiburg (13/34)
NED 01. 12. ob 16.00 SK ŠPA1 Espanyol : Osasuna (15/38)
NED 01. 12. ob 17.00 SK 1 TUR1 Trabzonspor : Galatasaray
NED 01. 12. ob 17.00 ŠTV FRA1 Rennes : Saint-Étienne (15/38)
NED 01. 12. ob 17.30 SK 2 ANG1 Leicester City : Everton (14/38)
NED 01. 12. ob 17.30 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Manchester United : Aston Villa (14/38)
NED 01. 12. ob 18.00 EUR2 NEM1 VfL Wolfsburg : Werder Bremen (13/34)
NED 01. 12. ob 18.00 ŠTV ITA1 Napoli : Bologna (14/38)
NED 01. 12. ob 18.30 SK ŠPA1 Getafe : Levante (15/38)
NED 01. 12. ob 20.45 ŠTV ITA1 Hellas Verona : Roma (14/38)
NED 01. 12. ob 21.00 SK 1 ŠPA1 Atletico Madrid : Barcelona (15/38)
NED 01. 12. ob 21.00 ŠTV FRA1 Monaco : Paris Saint Germain (15/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 02. 12. ob 20.30 EUR2 NEM1 Mainz 05 : Eintracht Frankfurt (13/34)
PON 02. 12. ob 20.45 ŠTV ITA1 Cagliari : Sampdoria (14/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 03. 12. ob 19.00 ŠTV FRA1 Angers : Olympique Marseille (16/38)
TOR 03. 12. ob 19.00 ŠTV FRA1 Bordeaux : Nîmes (16/38)
TOR 03. 12. ob 19.00 ŠTV FRA1 Brest : Strasbourg (16/38)
TOR 03. 12. ob 20.30 SK ANG1 Crystal Palace : AFC Bournemouth (15/38)
TOR 03. 12. ob 21.05 ŠTV FRA1 Lyon : Lille (16/38)
TOR 03. 12. ob 21.15 SK ANG1 Burnley : Manchester City (15/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 04. 12. ob 13.00 SLO1 Cherry Box 24 Tabor Sežana : Celje (20/36)
SRE 04. 12. ob 15.45 SLO1 Aluminij Kidričevo : Triglav Kranj (20/36)
SRE 04. 12. ob 17.55 SLO1 Rudar Velenje : Maribor (20/36)
SRE 04. 12. ob 19.00 ŠTV FRA1 (5 tekem 16/38)
SRE 04. 12. ob 20.15 SLO2 SLO1 Olimpija Ljubljana : Domžale (20/36)
SRE 04. 12. ob 20.30 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Chelsea : Aston Villa (15/38)
SRE 04. 12. ob 20.30 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Leicester City : Watford (15/38)
SRE 04. 12. ob 20.30 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Manchester United : Tottenham Hotspur (15/38)
SRE 04. 12. ob 20.30 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Southampton : Norwich City (15/38)
SRE 04. 12. ob 20.30 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Wolverhampton Wanderers : West Ham United (15/38)
SRE 04. 12. ob 21.05 ŠTV FRA1 Paris Saint Germain : Nantes (16/38)
SRE 04. 12. ob 21.15 SK ANG1 Liverpool : Everton (15/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 05. 12. ob 17.00 SLO1 Mura : Bravo Ljubljana (20/36; zadnja tekma jesenskega dela prvenstva)
ČET 05. 12. ob 20.30 SK ANG1 Sheffield United : Newcastle United (15/38)
ČET 05. 12. ob 21.15 SK ANG1 Arsenal : Brighton & Hove Albion (15/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 06. 12. ob 19.00 ŠTV FRA1 Lille : Brest (17/38)
PET 06. 12. ob 20.30 EUR2 NEM1 Eintracht Frankfurt : Hertha Berlin (14/34)
PET 06. 12. ob 20.45 ŠTV ITA1 Inter : Roma (15/38)
PET 06. 12. ob 20.45 ŠTV FRA1 Nimes : Lyon (17/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 07. 12. ob 13.30 SK ANG1 Everton : Chelsea (16/38)
SOB 07. 12. ob 15.00 ŠTV ITA1 Atalanta : Hellas Verona (15/38)
SOB 07. 12. ob 15.30 EUR2 NEM1 Borussia Mönchengladbach : Bayern München (14/34)
SOB 07. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 AFC Bournemouth : Liverpool (16/38)
SOB 07. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Tottenham Hotspur : Burnley (16/38)
SOB 07. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Watford : Crystal Palace (16/38)
SOB 07. 12. ob 17.30 ŠTV FRA1 Montpellier : Paris Saint Germain (17/38)
SOB 07. 12. ob 18.00 ŠTV ITA1 Udinese : Napoli (15/38)
SOB 07. 12. ob 18.30 SK ANG1 Manchester City : Manchester United (16/38)
SOB 07. 12. ob 18.30 EUR2 NEM1 Bayer 04 Leverkusen : FC Schalke 04 (14/34)
SOB 07. 12. ob 20.00 ŠTV FRA1 (4 tekme 17/38)
SOB 07. 12. ob 20.45 ŠTV ITA1 Lazio : Juventus (15/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 08. 12. ob 12.30 ŠTV ITA1 Lecce : Genoa (15/38)
NED 08. 12. ob 15.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Aston Villa : Leicester City (16/38)
NED 08. 12. ob 15.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Newcastle United : Southampton (16/38)
NED 08. 12. ob 15.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Norwich City : Sheffield United (16/38)
NED 08. 12. ob 15.00 ŠTV ITA1 Sassuolo : Cagliari (15/38)
NED 08. 12. ob 15.00 ŠTV ITA1 SPAL : Brescia (15/38)
NED 08. 12. ob 15.00 ŠTV ITA1 Torino : Fiorentina (15/38)
NED 08. 12. ob 15.00 ŠTV FRA1 Reims : Saint-Étienne (17/38)
NED 08. 12. ob 15.30 EUR2 NEM1 1. FC Union Berlin : 1. FC Köln (14/34)
NED 08. 12. ob 17.00 ŠTV FRA1 Nantes : Dijon (17/38)
NED 08. 12. ob 17.30 SK ANG1 Brighton & Hove Albion : Wolverhampton Wanderers (16/38)
NED 08. 12. ob 18.00 ŠTV ITA1 Sampdoria : Parma (15/38)
NED 08. 12. ob 18.00 EUR2 NEM1 Werder Bremen : SC Paderborn 07 (14/34)
NED 08. 12. ob 20.45 ŠTV ITA1 Bologna : AC Milan (15/38)
NED 08. 12. ob 21.00 ŠTV FRA1 Olympique Marseille : Bordeaux (17/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 09. 12. ob 21.00 SK ANG1 West Ham United : Arsenal (16/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 13. 12. ob 20.30 EUR2 NEM1 1899 Hoffenheim : FC Augsburg (15/34)
PET 13. 12. ob 20.45 ŠTV FRA1 Lille : Montpellier (18/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 14. 12. ob 13.30 SK ANG1 Liverpool : Watford (17/38)
SOB 14. 12. ob 15.00 ŠTV ITA1 Brescia : Lecce (16/38)
SOB 14. 12. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayern München : Werder Bremen (15/34)
SOB 14. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Burnley : Newcastle United (17/38)
SOB 14. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Chelsea : AFC Bournemouth (17/38)
SOB 14. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Leicester City : Norwich City (17/38)
SOB 14. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Sheffield United : Aston Villa (17/38)
SOB 14. 12. ob 17.30 ŠTV FRA1 Metz : Olympique Marseille (18/38)
SOB 14. 12. ob 18.00 ŠTV ITA1 Napoli : Parma (16/38)
SOB 14. 12. ob 18.30 SK ANG1 Southampton : West Ham United (17/38)
SOB 14. 12. ob 18.30 EUR2 NEM1 Fortuna Düsseldorf : RB Leipzig (15/34)
SOB 14. 12. ob 20.00 ŠTV FRA1 (5 tekem 18/38)
SOB 14. 12. ob 20.45 ŠTV ITA1 Genoa : Sampdoria (16/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 15. 12. ob 12.30 ŠTV ITA1 Hellas Verona : Torino (16/38)
NED 15. 12. ob 15.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Manchester United : Everton (17/38)
NED 15. 12. ob 15.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Wolverhampton Wanderers : Tottenham Hotspur (17/38)
NED 15. 12. ob 15.00 ŠTV ITA1 Bologna : Atalanta (16/38)
NED 15. 12. ob 15.00 ŠTV ITA1 Juventus : Udinese (16/38)
NED 15. 12. ob 15.00 ŠTV ITA1 AC Milan : Sassuolo (16/38)
NED 15. 12. ob 15.00 ŠTV FRA1 Bordeaux : Strasbourg (18/38)
NED 15. 12. ob 15.30 EUR2 NEM1 VfL Wolfsburg : Borussia Mönchengladbach (15/34)
NED 15. 12. ob 17.00 ŠTV FRA1 Lyon : Rennes (18/38)
NED 15. 12. ob 17.30 SK ANG1 Arsenal : Manchester City (17/38)
NED 15. 12. ob 18.00 ŠTV ITA1 Roma : SPAL (16/38)
NED 15. 12. ob 18.00 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : Eintracht Frankfurt (15/34)
NED 15. 12. ob 20.45 ŠTV ITA1 Fiorentina : Inter (16/38)
NED 15. 12. ob 21.00 ŠTV FRA1 Saint-Étienne : Paris Saint Germain (18/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 16. 12. ob 20.45 ŠTV ITA1 Cagliari : Lazio (16/38)
PON 16. 12. ob 21.00 SK ANG1 Crystal Palace : Brighton & Hove Albion (17/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 17. 12. ob 18.30 EUR2 NEM1 Werder Bremen : Mainz 05 (16/34)
TOR 17. 12. ob 20.30 EUR2 NEM1 Borussia Dortmund : RB Leipzig (16/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 18. 12. ob 18.30 EUR2 NEM1 Bayer 04 Leverkusen : Hertha Berlin (16/34)
SRE 18. 12. ob 20.00 SK 1 ŠPA1 FC Barcelona : Real Madrid (ZT 10/38)
SRE 18. 12. ob 20.30 EUR2 NEM1 SC Freiburg : Bayern München ali VfL Wolfsburg : FC Schalke 04 (16/34)
SRE 18. 12. ob 20.45 ŠTV ITA1 Brescia : Sassuolo (ZT 7/38 zaradi smrti dolgoletnega predsednika Sassuola, zaslužnega za preboj Sassuola v Serie A)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 20. 12. ob 20.30 EUR2 NEM1 1899 Hoffenheim : Borussia Dortmund (17/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 21. 12. ob 13.30 SK ANG1 Everton : Arsenal (18/38)
SOB 21. 12. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayern München : VfL Wolfsburg (17/34)
SOB 21. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Aston Villa : Southampton (18/38)
SOB 21. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 AFC Bournemouth : Burnley (18/38)
SOB 21. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Brighton & Hove Albion : Sheffield United (18/38)
SOB 21. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Newcastle United : Crystal Palace (18/38)
SOB 21. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Norwich City : Wolverhampton Wanderers (18/38)
SOB 21. 12. ob 18.30 SK ANG1 Manchester City : Leicester City (18/38)
SOB 21. 12. ob 18.30 EUR2 NEM1 Hertha Berlin : Borussia Mönchengladbach (17/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 22. 12. ob 15.00 SK ANG1 Watford : Manchester United (18/38)
NED 22. 12. ob 15.30 EUR2 NEM1 Fortuna Düsseldorf : 1. FC Union Berlin (17/34)
NED 22. 12. ob 17.30 SK ANG1 Tottenham Hotspur : Chelsea (18/38)
NED 22. 12. ob 18.00 EUR2 NEM1 SC Paderborn 07 : Eintracht Frankfurt (17/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 26. 12. ob 13.30 SK ANG1 Tottenham Hotspur : Brighton & Hove Albion (19/38)
ČET 26. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Aston Villa : Norwich City (19/38)
ČET 26. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 AFC Bournemouth : Arsenal (19/38)
ČET 26. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Chelsea : Southampton (19/38)
ČET 26. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Crystal Palace : West Ham United (19/38)
ČET 26. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Everton : Burnley (19/38)
ČET 26. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Sheffield United : Watford (19/38)
ČET 26. 12. ob 18.30 SK ANG1 Manchester United : Newcastle United (19/38)
ČET 26. 12. ob 21.00 SK ANG1 Leicester City : Liverpool (19/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 27. 12. ob 20.45 SK ANG1 Wolverhampton Wanderers : Manchester City (19/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 28. 12. ob 13.30 SK ANG1 Brighton & Hove Albion : AFC Bournemouth (20/38)
SOB 28. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Newcastle United : Everton (20/38)
SOB 28. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Southampton : Crystal Palace (20/38)
SOB 28. 12. ob 16.00 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Watford : Aston Villa (20/38)
SOB 28. 12. ob 18.30 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Norwich City : Tottenham Hotspur (20/38)
SOB 28. 12. ob 18.30 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 West Ham United : Leicester City (20/38)
SOB 28. 12. ob 20.45 SK 1, 4, 5, 6 ANG1 Burnley : Manchester United (20/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 29. 12. ob 15.00 SK ANG1 Arsenal : Chelsea (20/38)
NED 29. 12. ob 17.30 SK ANG1 Liverpool : Wolverhampton Wanderers (20/38)
NED 29. 12. ob 19.00 SK ANG1 Manchester City : Sheffield United (20/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 08. 01. ŠPAP Valencia : Real Madrid (1/2-finale superpokala; stadion kralja Abdulaha v Džedi)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 09. 01. ŠPAP Barcelona : Atletico Madrid (1/2-finale superpokala; stadion kralja Abdulaha v Džedi)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 12. 01. ŠPAP Valencia ali Real Madrid : Barcelona ali Atletico Madrid (finale superpokala; stadion kralja Abdulaha v Džedi)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 22. 02. SLO1 (21/36 oz. 1. krog spomladanskega dela prvenstva)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno ŠTV FRA1 Nimes : Rennnes (ZT 12/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.

Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
RTL (KVAL - nemške reprezentance za EP2016)
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri.)
LIGE (1. izbor za sezono 2019/20 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2019/20 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov)
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589
SiOL.net (tenis) 20.11.2019 1 nedelja, 24. 11. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 20.11.2019 1 nedelja, 24. 11. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
Planet TV (SLO1) 20.11.2019 1 nedelja, 24. 11. 2019 https://siol.net/planet-tv/spored/spore ... -tv-458730
SAT1 (okoli 12. 07. 2020 pokal Telekom) 20.11.2019 1 nedelja, 24. 11. 2019
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 20.11.2019 1 nedelja, 24. 11. 2019
ARD Sportschau 1.11.2019 20 petek, 15. 11. 2019 (NEM1 do vključno 11/34)
ŠPA1 4.11.2019 17 četrtek, 05. 12. 2019 (do vključno 15/38)
SK 1 20.11.2019 1 nedelja, 01. 12. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 20.11.2019 1 nedelja, 01. 12. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 20.11.2019 1 nedelja, 01. 12. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 20.11.2019 1 nedelja, 24. 11. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 20.11.2019 1 nedelja, 24. 11. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 6 20.11.2019 1 nedelja, 24. 11. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
ŠTV1 20.11.2019 1 sreda, 27. 11. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 20.11.2019 1 sreda, 27. 11. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 20.11.2019 1 sreda, 27. 11. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
KANA (LIGP) 20.11.2019 1 sobota, 30. 11. 2019
POP (LIGP, LIGE) 20.11.2019 1 sobota, 30. 11. 2019
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 20.11.2019 1 sobota, 30. 11. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 20.11.2019 1 sobota, 30. 11. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml; na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
SLO2 (LIGE, PRIJ) 20.11.2019 1 sobota, 30. 11. 2019 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 20.11.2019 1 sobota, 30. 11. 2019 http://tv.orf.at/all/20180504/filter?cat=Sport in http://teletext.orf.at/channel/orf1/page/304/1
HTV2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 19.11.2019 2 sobota, 30. 11. 2019 http://raspored.hrt.hr/
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 19.11.2019 2 petek, 29. 11. 2019
ARD (PRIJ, NEMP) 19.11.2019 2 petek, 29. 11. 2019
TV3 (F1, POL1) 18.11.2019 3 nedelja, 24. 11. 2019
POL1 20.11.2019 1 nedelja, 24. 11. 2019
NEM1 4.11.2019 17 torek, 31. 12. 2019 (NEM1 do vključno 17/34)
ANG1 4.11.2019 17 torek, 31. 12. 2019 (do vključno 20/38)
ITA1 1.11.2019 20 četrtek, 19. 12. 2019 (do vključno 16/38)
FRA1 20.11.2019 1 četrtek, 19. 12. 2019 (do vključno 18/38)
SLO1 1.11.2019 20 četrtek, 05. 12. 2019 (do vključno 20/36 oz. do konca jesenskega dela prvenstva)
Sport1 20.11.2019 1 ponedeljek, 25. 11. 2019 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)
F1 (TV3) 4.10.2019 48 nedelja, 01. 12. 2019 (do konca sezone 2019)

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • pregled radarjev po Evropi: http://www.kaikowetter.ch/radar.php
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • ANG2 = The Championship, angleška 2. liga (finalna tekma play-offa za ANG1 se igra na Wembleyu, zmagovalec v naslednjih letih dobi ca. 280 milijonov funtov)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATP250 = moški teniški turnir serije 250 (osrednji stadion v Sydneyu KEN ROSEWALL ARENA do novembra 2019 dobi streho)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev (NextGen v Milanu do leta 2021)
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • AUS1 = avstralska prva liga
  • AZIP = azijski pokal
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška Liga prvakov)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška Liga Evropa)
  • DAVP = Davisov pokal
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na TV3)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala; od vključno 5. kroga pz. 1/8-finala naprej ni več ponovljenih tekem)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam (Wimbledon: streha na Court 1 leta 2019; Pariz: streha 2020, reflektorji 2021)
  • GOLC = zlati pokal (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOMB = kombinacija; KOMBa = alpska kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 je igral v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = Liga Evropa
  • LIGN = Liga narodov
  • LIGP = Liga prvakov
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • SLAL = slalom za svetovni pokal; SLALep = slalom za evropski pokal
  • SP 2022 = svetovno prvenstvo v nogometu, Katar (turnir se bo začel 21. novembra 2022, končal pa s finalnim spektaklom 18. decembra 2022. V tem obdobju se bodo začasno prekinila tudi najmočnejša klubska tekmovanja v Evropi in po svetu)
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk za svetovni pokal; SMUKep = smuk za evropski pokal
  • SUPV = superveleslalom za svetovni pokal; SUPVep = superveleslalom za evropski pokal
  • ŠKOP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • ŠPA1 (od sezone 2019/20 naprej zaradi slabe obiskanosti stadionov ne bo več tekem ob ponedeljkih, za tekme ob petkih pa se še ne ve)
  • ŠPAP (španski nogometni superpokal bo v letih 2020-22 potekal na začetku januarja v Saudovi Arabiji, prvič v zgodovini bodo nastopile kar 4 ekipe)
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom za svetovni pokal; VELSep = veleslalom za evropski pokal; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk; od 2019 naprej v Šenzenu na Kitajskem
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020, 2021-25 v Torinu)
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Dubaj, Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Vuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma
Attachments
Spored Dirke po Franciji 2020 1. stran.png
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020 1. stran.png (7.12 KiB) Viewed 2074 times
Spored Dirke po Franciji 2020 2. stran.png
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020 2. stran.png (7.09 KiB) Viewed 2074 times
Last edited by komar on 29 Nov 2017, 13:10, edited 3264 times in total.

User avatar
pilot
Posts: 404
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 11:51

Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1787
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 12:08

pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

User avatar
pilot
Posts: 404
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 12:11

DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1787
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 13:24

Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

User avatar
komar
Posts: 393
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Post by komar » 12 Aug 2012, 11:51

pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)
Napoved vremena za november 2019: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6931.0.html
Satelitske, radarske slike, animacije in podatki s postaj: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6478.0.html

User avatar
pilot
Posts: 404
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 12 Aug 2012, 19:19

DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1787
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 12:18

Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

DownTaker
Posts: 288
Joined: 23 Sep 2009, 22:14
Kabelski ponudnik: Elektro Turnšek
Paket: paket MIX L + HD
DVB-C Sprejemnik: Sony Bravia 40W5820

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DownTaker » 24 Aug 2012, 12:40

to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1787
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 15:42

Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest