Preglednica športnih prenosov v živo

Preglednica športnih prenosov v živo

Moderators: komar, komar, komar

komar
Posts: 405
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Preglednica športnih prenosov v živo

Post by komar »

――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 14. 07. ob 21.15 SK 1 ANG1 Chelsea FC : Norwich City (36/38)
TOR 14. 07. ob 21.45 ŠTV1 ITA1 Atalanta Bergamo : Brescia Calcio (33/38; 67/21 točk)
TOR 14. 07. ob 22.30 SK 2 POR1 Benfica : Vitoria Guimaraes (68/46 točk)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 15. 07. NB 12.00 EUR1 ATPe Berlin (2x za 3. mesto)
SRE 15. 07. ob 15.00 SK 1 RUS1 Ural : Arsenal
SRE 15. 07. ob 16.00 EUR1 ATPe Berlin (2x za 1. mesto; največ 800 gledalcev)
SRE 15. 07. ob 17.00 SK 1 RUS1 Spartak Moskva : Akhmat
SRE 15. 07. ob 17.00 SK 2 RUS1 Krylia Sovetov : Krasnodar
SRE 15. 07. ob 18.00 SK 3 ANG2 Brentford : Preston North End
SRE 15. 07. ob 18.00 SK 5 UKR1 Šahtar Donjeck : Kolos
SRE 15. 07. ob 18.00 PTV2 SLO1 Bravo Ljubljana : Maribor (34/36)
SRE 15. 07. ob 18.15 SK 4 GRČ1 Aris : Panathinaikos
SRE 15. 07. ob 19.00 SK 1 ANG1 Manchester City : AFC Bournemouth (36/38)
SRE 15. 07. ob 19.00 SK 2 ANG1 Newcastle United : Tottenham Hotspur (36/38)
SRE 15. 07. ob 19.00 SK 6 ANG1 Burnley FC : Wolverhampton Wanderers (36/38)
SRE 15. 07. ob 19.30 ŠTV1 ITA1 Milan : Parma (33/38)
SRE 15. 07. ob 19.30 ŠTV2 ITA1 FC Bologna : SSC Napoli (33/38)
SRE 15. 07. ob 19.30 ŠTV3 ITA1 Sampdoria Genoa : Cagliari Calcio (33/38)
SRE 15. 07. ob 19.30 SK 5v RUS1 Zenit St. Petersburg : Orenburg (vklop ob ca. 19.50)
SRE 15. 07. ob 20.10 PTV2 SLO1 Celje : Triglav Kranj (34/36)
SRE 15. 07. ob 20.30 SK 3 GRČ1 AEK : PAOK
SRE 15. 07. ob 20.30 SK 4 AVS1 Hartberg : Austria Dunaj (PT finala play-offa za Ligo Evropa; IPT 3:2)
SRE 15. 07. ob 21.15 SK 1 ANG1 Arsenal FC : Liverpool FC (36/38)
SRE 15. 07. ob 21.45 ŠTV1 ITA1 US Sassuolo Calcio : Juventus (33/38)
SRE 15. 07. ob 21.45 ŠTV2 ITA1 Udinese Calcio : Lazio Rim (33/38)
SRE 15. 07. ob 21.45 ŠTV3 ITA1 Roma : Hellas Verona (33/38)
SRE 15. 07. ob 21.45 np ITA1 Lecce : Fiorentina (33/38)
SRE 15. 07. ob 22.30 SK 2 POR1 Porto : Sporting Lizbona
――――――――――――――――――――――――――――――――
Vse, kar je rdeče obarvano spodaj ali zgoraj, je neažurirano, vsaj vprašljivo glede prenosa, pomanjkljivo ali kako drugače nezanesljivo!
――――――――――――――――――――――――――――――――
ŠE NEAŽURIRANO:
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 15. 07. ob 20.00 SK ŠPA1 Athletic Bilbao : CD Leganés (37/38)
SRE 15. 07. ob 20.00 SK ŠPA1 FC Barcelona : CA Osasuna (37/38)
SRE 15. 07. ob 20.00 SK ŠPA1 Betis Sevilla : CD Alavés (37/38)
SRE 15. 07. ob 20.00 SK ŠPA1 Celta Vigo : Levante UD (37/38)
SRE 15. 07. ob 20.00 SK ŠPA1 SD Eibar : Real Valladolid (37/38)
SRE 15. 07. ob 20.00 SK ŠPA1 Getafe CF : Atlético Madrid (37/38)
SRE 15. 07. ob 20.00 SK ŠPA1 RCD Mallorca : Granada CF (37/38)
SRE 15. 07. ob 20.00 SK ŠPA1 Real Madrid : Villarreal CF (37/38)
SRE 15. 07. ob 20.00 SK ŠPA1 Real Sociedad San Sebastian : Sevilla FC (37/38)
SRE 15. 07. ob 20.00 SK ŠPA1 Valencia CF : Espanyol Barcelona (37/38)
ČET 16. 07. ob 18.00 SLO1 Cherry Box 24 Tabor Sežana : Rudar Velenje (34/36)
ČET 16. 07. ob 19.00 SK ANG1 Everton FC : Aston Villa (36/38)
ČET 16. 07. ob 19.00 SK ANG1 Leicester City : Sheffield United (36/38)
ČET 16. 07. ob 19.30 ŠTV1 ITA1 Torino : Genoa (33/38)
ČET 16. 07. ob 20.00 SLO1 Aluminij Kidričevo : Domžale (34/36)
ČET 16. 07. ob 20.30 SLO2 SLO1 Mura : Olimpija Ljubljana (34/36)
ČET 16. 07. ob 21.15 SK ANG1 Crystal Palace : Manchester United (36/38)
ČET 16. 07. ob 21.15 SK ANG1 Southampton FC : Brighton & Hove Albion (36/38)
ČET 16. 07. ob 21.45 ŠTV1 ITA1 SPAL : Inter (33/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 17. 07. NB 12.00 EUR1 ATPe Berlin (4x 1/4-finale; hangar na letališču Tempelhof; dovoljen vstop 200 gledalcem; mdr. nastopata Dominic Thiem in Nick Kyrgios, ne bo pa Alexandra Zvereva)
PET 17. 07. ob 21.00 SK ANG1 West Ham United : Watford FC (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 18. 07. NB 12.00 EUR1 ATPe Berlin (4x 1/2-finale; hangar na letališču Tempelhof; dovoljen vstop 200 gledalcem)
SOB 18. 07. SK FA Manchester United : Chelsea (1/2-finale)
SOB 18. 07. SK FA Arsenal : Manchester City (1/2-finale)
SOB 18. 07. ob 17.15 ŠTV1 ITA1 Hellas Verona FC : Atalanta Bergamo (34/38)
SOB 18. 07. ob 18.30 SK ANG1 Norwich City : Burnley FC (37/38)
SOB 18. 07. ob 19.30 ŠTV1 ITA1 Cagliari Calcio : US Sassuolo Calcio (34/38)
SOB 18. 07. ob 21.45 ŠTV1 ITA1 Milan : Bologna (34/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 19. 07. ob 13.15 EUR1 ATPe Berlin (2x za 3. mesto)
NED 19. 07. ob 15.00 SK ANG1 AFC Bournemouth : Southampton FC (37/38)
NED 19. 07. ob 15.10 TV3m F1 VN Madžarske (Hungaroring, Budimpešta) (3. dirka sezone od 8; v naslednjih tednih bodo potrdili še od 7 do 10 dodatnih dirk za sezono 2020, prenos se začne ob 14.50)
NED 19. 07. ob 16.00 EUR1 ATPe Berlin (2x za 1. mesto; hangar na letališču Tempelhof; dovoljen vstop 200 gledalcem)
NED 19. 07. SK FK Krasnodar : Dinamo Moskva (ZT 23/30 zaradi novih okužb s koronavirusom v moskovski ekipi)
NED 19. 07. SK ŠPA1 CD Alavés : FC Barcelona (38/38)
NED 19. 07. SK ŠPA1 Atlético Madrid : Real Sociedad San Sebastian (38/38)
NED 19. 07. SK ŠPA1 Espanyol Barcelona : Celta Vigo (38/38)
NED 19. 07. SK ŠPA1 Granada CF : Athletic Bilbao (38/38)
NED 19. 07. SK ŠPA1 CD Leganés : Real Madrid (38/38)
NED 19. 07. SK ŠPA1 Levante UD : Getafe CF (38/38)
NED 19. 07. SK ŠPA1 CA Osasuna : RCD Mallorca (38/38)
NED 19. 07. SK ŠPA1 Sevilla FC : Valencia CF (38/38)
NED 19. 07. SK ŠPA1 Villarreal CF : SD Eibar (38/38)
NED 19. 07. SK ŠPA1 Real Valladolid : Betis Sevilla (38/38)
NED 19. 07. ob 17.00 SK ANG1 Tottenham Hotspur : Leicester City (37/38)
NED 19. 07. ob 17.15 ŠTV1 ITA1 AC Parma : Sampdoria Genoa (34/38)
NED 19. 07. ob 18.55 ŠTV2 HRV1 Lokomotiva : Gorica
NED 19. 07. ob 19.30 ŠTV1 ITA1 Napoli : Udinese (34/38)
NED 19. 07. ob 19.30 ŠTV3 ITA1 Fiorentina : Torino (34/38)
NED 19. 07. ob 19.30 np ITA1 CFC Genoa 1893 : US Lecce (34/38)
NED 19. 07. ob 19.30 np ITA1 Brescia Calcio : AC Spal Ferrara (34/38)
NED 19. 07. ob 20.30 SLO2 SLO1 (35/36)
NED 19. 07. ob 21.05 ŠTV2 HRV1 Hajduk Split : Rijeka
NED 19. 07. ob 21.45 ŠTV1 ITA1 Roma : Inter (34/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 20. 07. ob 19.00 SK ANG1 Brighton & Hove Albion : Newcastle United (37/38)
PON 20. 07. ob 19.00 SK ANG1 Sheffield United : Everton FC (37/38)
PON 20. 07. ob 21.15 SK ANG1 Wolverhampton Wanderers : Crystal Palace (37/38)
PON 20. 07. ob 21.45 ŠTV ITA1 Juventus : Lazio (34/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 21. 07. ob 19.00 SK ANG1 Watford FC : Manchester City (37/38)
TOR 21. 07. ob 19.30 ŠTV ITA1 Atalanta Bergamo : FC Bologna (35/38)
TOR 21. 07. ob 21.15 SK ANG1 Aston Villa : Arsenal FC (37/38)
TOR 21. 07. ob 21.45 ŠTV ITA1 US Sassuolo Calcio : AC Milan (35/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 22. 07. ob 19.00 SK ANG1 Manchester United : West Ham United (37/38)
SRE 22. 07. ob 19.30 ŠTV ITA1 AC Parma : SSC Napoli (35/38)
SRE 22. 07. ob 21.15 SK ANG1 Liverpool FC : Chelsea FC (37/38)
SRE 22. 07. ob 21.45 ŠTV ITA1 US Lecce : Brescia Calcio (35/38)
SRE 22. 07. ob 21.45 ŠTV ITA1 Inter : Fiorentina (35/38)
SRE 22. 07. ob 21.45 ŠTV ITA1 Sampdoria Genoa : CFC Genoa 1893 (35/38)
SRE 22. 07. ob 21.45 ŠTV ITA1 FC Torino : Hellas Verona FC (35/38)
SRE 22. 07. ob 21.45 ŠTV ITA1 SPAL : Roma (35/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 23. 07. ob 19.30 ŠTV ITA1 Udinese Calcio : Juventus (35/38)
ČET 23. 07. ob 21.45 ŠTV ITA1 Lazio Rim : Cagliari Calcio (35/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 26. 07. SK ANG2 (1. tekma 1/2-finala play-offa za ANG1)
NED 26. 07. ob 17.00 SK ANG1 Arsenal FC : Watford FC (38/38)
NED 26. 07. ob 17.00 SK ANG1 Burnley FC : Brighton & Hove Albion (38/38)
NED 26. 07. ob 17.00 SK ANG1 Chelsea FC : Wolverhampton Wanderers (38/38)
NED 26. 07. ob 17.00 SK ANG1 Crystal Palace : Tottenham Hotspur (38/38)
NED 26. 07. ob 17.00 SK ANG1 Everton FC : AFC Bournemouth (38/38)
NED 26. 07. ob 17.00 SK ANG1 Leicester City : Manchester United (38/38)
NED 26. 07. ob 17.00 SK ANG1 Manchester City : Norwich City (38/38)
NED 26. 07. ob 17.00 SK ANG1 Newcastle United : Liverpool FC (38/38)
NED 26. 07. ob 17.00 SK ANG1 Southampton FC : Sheffield United (38/38)
NED 26. 07. ob 17.00 SK ANG1 West Ham United : Aston Villa (38/38)
NED 26. 07. ŠTV ITA1 Milan : Atalanta (36/38)
NED 26. 07. ŠTV ITA1 Roma : Fiorentina (36/38)
NED 26. 07. ŠTV ITA1 Genoa : Inter (36/38)
NED 26. 07. ŠTV ITA1 Hellas Verona FC : Lazio (36/38)
NED 26. 07. ŠTV ITA1 FC Bologna : US Lecce (36/38)
NED 26. 07. ŠTV ITA1 Brescia Calcio : AC Parma (36/38)
NED 26. 07. ŠTV ITA1 Juventus : Sampdoria (36/38)
NED 26. 07. ŠTV ITA1 Napoli : Sassuolo (36/38)
NED 26. 07. ŠTV ITA1 SPAL : Torino (36/38)
NED 26. 07. ŠTV ITA1 Cagliari Calcio : Udinese Calcio (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 27. 07. SK ANG2 (1. tekma 1/2-finala play-offa za ANG1)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 29. 07. SK ANG2 (PT 1/2-finala play-offa za ANG1)
SRE 29. 07. ŠTV ITA1 AC Parma : Atalanta Bergamo (37/38)
SRE 29. 07. ŠTV ITA1 AC Fiorentina : FC Bologna (37/38)
SRE 29. 07. ŠTV ITA1 Lazio : Brescia (37/38)
SRE 29. 07. ŠTV ITA1 US Sassuolo Calcio : CFC Genoa 1893 (37/38)
SRE 29. 07. ŠTV ITA1 Cagliari Calcio : Juventus (37/38)
SRE 29. 07. ŠTV ITA1 Udinese Calcio : US Lecce (37/38)
SRE 29. 07. ŠTV ITA1 Sampdoria Genoa : AC Milan (37/38)
SRE 29. 07. ŠTV ITA1 Inter : Napoli (37/38)
SRE 29. 07. ŠTV ITA1 Torino : Roma (37/38)
SRE 29. 07. ŠTV ITA1 Hellas Verona FC : AC Spal Ferrara (37/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 30. 07. SK ANG2 (PT 1/2-finala play-offa za ANG1)
――――――――――――――――――――――――――――――――
konec julija 2020 SK GRČP Olympiakos : AEK (finale)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 01. 08. HRVP Rijeka : Lokomotiva (finale; Šibenik)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 02. 08. ŠTV ITA1 AC Milan : Cagliari Calcio (38/38)
NED 02. 08. ŠTV ITA1 AC Spal Ferrara : AC Fiorentina (38/38)
NED 02. 08. ŠTV ITA1 CFC Genoa 1893 : Hellas Verona FC (38/38)
NED 02. 08. ŠTV ITA1 Atalanta Bergamo : Inter (38/38)
NED 02. 08. ŠTV ITA1 Napoli : Lazio (38/38)
NED 02. 08. ŠTV ITA1 US Lecce : AC Parma (38/38)
NED 02. 08. ŠTV ITA1 Juventus : Roma (38/38)
NED 02. 08. ŠTV ITA1 Brescia Calcio : Sampdoria Genoa (38/38)
NED 02. 08. ŠTV ITA1 Bologna : Torino (38/38)
NED 02. 08. ŠTV ITA1 US Sassuolo Calcio : Udinese Calcio (38/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 04. 08. ob 18.45 SK ANG2 (finale play-offa za ANG1; Wembley, London)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno na avgust KVAL Islandija : Romunija (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na avgust KVAL Bolgarija : Madžarska (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na avgust KVAL Bosna in Hercegovina : Severna Irska (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na avgust KVAL Slovaška : Irska (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na avgust KVAL Škotska : Izrael (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na avgust KVAL Norveška : Srbija (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na avgust KVAL Gruzija : Belorusija (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na avgust KVAL Severna Makedonija : Kosovo (dodatne kvalifkacije za Euro 2020)
prestavljeno na avgust PRIJ Španija : Nemčija (Madrid)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno na avgust KANA LIGP Manchester City : Real Madrid (ZT PT 1/8-finala; IPT 2:1)
prestavljeno na avgust SK 1 LIGP Juventus : Lyon (ZT PT 1/8-finala; IPT 0:1)
prestavljeno na avgust KANA LIGP Barcelona : Napoli (ZT PT 1/8-finala; IPT 1:1)
prestavljeno na avgust SK 1 LIGP Bayern München : Chelsea (ZT PT 1/8-finala; IPT 3:0)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno na avgust LIGE Inter : Getafe (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na avgust LIGE Sevilla : Roma (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na avgust LIGE LASK Linz : Manchester United (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na avgust LIGE Eintracht Frankfurt : FC Basel (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na avgust LIGE Istanbul Basaksehir : FC Kopenhagen (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na avgust LIGE Glasgow Rangers : Bayer Leverkusen (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na avgust LIGE VfL Wolfsburg : Šahtar Donjeck (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
prestavljeno na avgust LIGE Olympiacos : Wolverhampton Wanderers (zaostala 1. tekma 1/8-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno FRALP Paris SG : Lyon (finale)
prestavljeno FRAP Paris SG : Saint-Etienne (finale)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno ŠPAP Athletic Bilbao : Real Sociedad (finale; s prisotnostjo gledalcev)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.
Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri)
LIGE (1. izbor za sezono 2019/20 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2019/20 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov)
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589

SiOL.net (tenis) 13.07.2020 1 torek, 14. 07. 2020 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 13.07.2020 1 torek, 14. 07. 2020 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
Planet TV (SLO1) 13.07.2020 1 torek, 14. 07. 2020 https://siol.net/planet-tv/spored/spore ... -tv-458730
SAT1 (okoli 12. 07. 2020 pokal Telekom) 13.07.2020 1 torek, 14. 07. 2020
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 13.07.2020 1 torek, 14. 07. 2020
SK 1 13.07.2020 1 torek, 14. 07. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 13.07.2020 1 torek, 14. 07. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 13.07.2020 1 torek, 14. 07. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 13.07.2020 1 torek, 14. 07. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 13.07.2020 1 torek, 14. 07. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 6 13.07.2020 1 torek, 14. 07. 2020 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
ŠTV1 12.07.2020 2 nedelja, 19. 07. 2020 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 12.07.2020 2 nedelja, 19. 07. 2020 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 12.07.2020 2 nedelja, 19. 07. 2020 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
KANA (LIGP) 12.07.2020 2 nedelja, 19. 07. 2020
POP (LIGP, LIGE) 12.07.2020 2 nedelja, 19. 07. 2020
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 12.07.2020 2 nedelja, 19. 07. 2020 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 12.07.2020 2 nedelja, 19. 07. 2020 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml; na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
F1 13.07.2020 1 nedelja, 19. 07. 2020 Sedanji Red Bull Ring je krajša različica slovitega Osterreichringa, ki so se ga dirkači »bali in istočasno v njem uživali«. Z dolžino steze 4,3 km in povprečno hitrostjo okrog 240 km/h je ta steza ena najhitrejših v koledarju, le malo več kot eno minuto traja krog v sedanjih dirkalnikih. Ker vozniki vozijo s polnim plinom skoraj 65% kroga, sta za dober rezultat ključna močan pogonski sklop in lega dirkalnika. Steza leži na 680 m nadmorske višine, kjer je zrak že redkejši, posledično ima avto manj aerodinamičnega oprijema.
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 12.07.2020 2 nedelja, 19. 07. 2020 https://tv.orf.at/all/20200501/filter?cat=Sport in http://teletext.orf.at/channel/orf1/page/304/1
SLO2 (LIGE, PRIJ) 10.07.2020 4 nedelja, 19. 07. 2020 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/
HTV2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 10.07.2020 4 nedelja, 19. 07. 2020 http://raspored.hrt.hr/
TV3 (F1, POL1) 14.07.2020 0 nedelja, 19. 07. 2020
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 14.07.2020 0 sreda, 22. 07. 2020
ARD (PRIJ, NEMP) 14.07.2020 0 sreda, 22. 07. 2020
ARD Sportschau (NEM1, NEM3, ŠPA1, ANG1, ITA1) 10.07.2020 4 nedelja, 26. 07. 2020 https://www.sportschau.de/ticker/index.html
Sport1 9.06.2020 35 sreda, 25. 03. 2020 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
ITA1 7.07.2020 Zaključek prvestva predvidoma 2. avgusta; V začetku avgusta finale pokala. Avgusta so sicer predvidene tudi zaključne evropske tekme, Italijani imajo v ligi prvakov in evropski ligi še tri predstavnike; skrajni datum za zaključek sezone Serie A 2019/20 je 20. avgust 2020.
ŠPA1 7.07.2020 7 naslednje prvenstvo se začne 12. septembra 2020
NEM1, NEMP 2.07.2020 12 naslednje prvenstvo se začne 18. septembra 2020; finale nemškega pokala bo vsaj do vključno leta 2025 v Berlinu
SLO1 1.07.2020 13 četrtek, 16. 07. 2020 (do vključno 34/36; ena tekma vsak krog ob 20.30 bo prenašana na SLO 2; konec prvenstva predviden za 22. julij 2020
"Liga se bo nadaljevala v ritmu sobota – sreda – sobota do konca junija s prekinitvijo zaradi finala pokala Slovenije, ki bo 24. junija, so pojasnili pri NZS.
Edina prosta sreda do konca prvenstva je 1. julija, saj se bo liga z 31. krogom nadaljevala 4. julija, zadnji, 36. krog, pa bo 22. julija. Sezona se bo zaključila z dvema tekmama dodatnih kvalifikacij 26. in 30. julija, dodajajo pri NZS.
Prva liga se bo nadaljevala v petek s tekmama med Aluminijem in Muro ter Celjem in Rudarjem, dan pozneje bo sežanski Tabor gostil vodilno Olimpijo, 7. junija pa bosta še obračuna Bravo – Triglav in Domžale – Maribor."
SLO2 13.05.2020 62 prvenstvo zaključeno; novi prvoligaš je postal Koper, medtem ko bo dodatne kvalifikacije za preboj med prvoligaše igrala Gorica.
BEL1 19.03.2020 117 (prvenstvo uradno že končano, mogoč le še finale pokala; prvak Club Brugge, ki je tako neposredno uvrščen v skupinski del Lige prvakov)
ŠKO1, ŠKO2… 18.05.2020 57 vsa prvenstva na Škotskem zaključena, prvak ŠKO1 Celtic Glasgow, v ŠKO2 izpadel Hearts; prej je bilo prekinjeno do 10. junija 2020; naslednja tekma pokalnega tekmovanja je tako načrtovana sredi julija, medtem ko bodo s prvenstvenimi tekmami ponovno začeli 1. avgusta.
FRA1 28.04.2020 77 nedelja, 08. 03. 2020 (FRA1 do vključno 28/38; prvenstvo končano, prvak PSG; vse tekme so do predvidoma vsaj do 15. junija odpovedane; V LFP se zavzemajo za scenarij, po katerem bi se sezona nadaljevala 17. junija, ekipe pa bi igrale dvakrat na teden do 25. julija. Nova sezona 2020/21 pa bi se začela 23. avgusta.)
Na vrhu je imel PSG 12 točk prednosti pred Olympique Marseillom, v ligo prvakov oziroma v kvalifikacije pa se je uvrstil tudi tretjeuvrščeni Stade Rennes. Veliki poraženec prvenstva je Olympique Lyon, ki je prvič po 20 letih ostal brez evropskih tekmovanj (o. p. kar bo izpodbijal na sodišču). Tudi zato so v Lyonu v zadnjem trenutku za dokončanje lige predlagali zgolj končnico, a brez uspeha. Še vedno ostaja možnost, da bi izpeljali finale ligaškega pokala z Lyonom, ki bi se soočil s Paris Saint-Germainom, zmaga pa bi ponujala kvalifikacije za evropsko ligo. Izpadla bosta Amiens in Toulouse, a se tukaj zaradi nepopolnega prvenstva odpirajo pravna vprašanja. A povsem končana sezona še ni, saj sta PSG in Lyon še dejavna v ligi prvakov, ki si jo Evropska nogometna zveza Uefa želi izpeljati do konca (Vir: Šport TV).
"Francoska nogometna sezona 2019/20 se je zavoljo pandemije novega koronavirusa že končala, prihodnja pa naj bi se pričela 23. avgusta. Dan pred tem se bo tekmovanje pričelo v drugi francoski ligi. Oba najmočnejša francoska ligaška nogometna tekmovanja sta bila prekinjena marca, mesec kasneje pa je vodstvo obeh tekmovanj – po odloku francoske vlade – končalo tekmovalno sezono. Za podoben ukrep so se v nogometno močnih državah odločili še na Nizozemskem in Škotskem ter v Belgiji.
Naslov francoskega prvaka se je v elitni ligi devetič in tretjič zaporedoma veselil razvpiti pariški klub PSG, iz prvoligaške druščine sta izpadla Amiens, ki ga vodi slovenski trener Luka Elsner, in Toulouse. V Franciji igra tudi slovenski reprezentant Rene Krhin, njegov Nantes je sezono končal na 13. mestu v 20-članski ligi.
V prihodnji sezoni bosta nova člana elitne francoske lige Lorient in Lens, v drugi ligi pa bo namesto 20 nastopilo 22 moštev."
FRA2 28.04.2020 77 prvenstvo končano; vse tekme so do predvidoma vsaj do 15. junija odpovedane; V LFP se zavzemajo za scenarij, po katerem bi se sezona nadaljevala 17. junija, ekipe pa bi igrale dvakrat na teden do 25. julija. Nova sezona 2020/21 pa bi se začela 23. avgusta.)
RUS1 19.05.2020 56 nadaljevanje predvideno za 21. junij 2020
NIZ1 12.03.2020 124 tekem ne bo vsaj do 1. septembra 2020, zato so sezono že uradno končali brez prvaka, tudi že z blagoslovom sodišča; v LIGP Ajax in AZ Alkmaar
ARG1 28.04.2020 77 prvenstvo končano
KIT1 16.06.2020 28 Kitajska nogometna zveza si je želela tekmovanje na novo začeti konec junija ali v začetku julija, zdaj pa je prvi možen datum sredina julija.
AUS1 16.06.2020 28 prvenstvo naj bi se nadaljevalo 16. julija 2020
AVS1 16.06.2020 28 tekme se igrajo na tri dni, prvenstvo naj bi se tako končalo v dobrem mesecu dni
LIGP 17.03.2020 119 nacionalna prvenstva naj bi se zaključila do 31. julija, tekme LIGP od 8. avgusta 2020, v 1/4-finalu samo ena tekma; tudi finale naj bi bil odigran avgusta; sezona 20/21 naj bi se začela oktobra
LIGE 17.03.2020 119 nacionalna prvenstva naj bi se zaključila do 31. julija, tekme LIGE od 6. avgusta 2020; v 1/4-finalu samo ena tekma; tudi finale naj bi bil odigran avgusta; sezona 20/21 naj bi se začela oktobra
Predsednik Uefe Slovenec Aleksander Čeferin je 23. maja v pogovoru za ljubljanski Dnevnik potrdil, da bo o organizaciji lige prvakov v avgustu odločal izvršni odbor Uefe, katerega zasedanje so prestavili na 17. junij, saj morajo do takrat zaključiti dogovore z vsemi gostitelji evropskega prvenstva 2021.
“S tremi mesti se še pogajamo in rešujemo nekatera pravna vprašanja. Če ne bomo našli skupnega jezika, bomo evropsko prvenstvo organizirali v devetih ali desetih evropskih mestih. Ligo prvakov bomo na vsak način izpeljali v avgustu, v igri pa je več možnosti. Ostale so nam še štiri tekme v osmini finala, potem pa so možni različni scenariji. Morda bo v četrtfinalu in polfinalu samo po ena tekma, možna je tudi organizacija zaključnega turnirja. Z igranjem na nevtralnem igrišču bi klubom zagotovili popolno izolacijo,” je povedal Čeferin za Dnevnik.
Formula 1 12.06.2020 32 nedelja, 22. 03. 2020 (prva, peta, sedma in deseta dirka so odpovedane, vmesne, osma in deveta zgolj preložene, sezona naj bi se začela 5. julija z dirko za VN Francije, VN Belgije potrjena) spored sezone s točnimi časi začetkov dirk: https://teletext.orf.at/channel/orf1/page/230/1 in https://teletext.orf.at/channel/orf1/page/230/2
GS2000 15.05.2020 60 Roland Garros se začne 27. septembra 2020 s streho na osrednjem igrišču, Wimbledon odpovedan, US Open zaenkrat po načrtih od 31. 08. 2020 dalje, pred Roland Garrosom, bolj verjetno pa po njem
ATP, WTA in ITF 15.05.2020 60 vsi turnirji do 31. julija odpovedani, sezona WTA se nadaljuje 3. avgusta v Palermu na peščeni podlagi, ATP pa 10. avgusta na trdi podlagi v Washinghtonu; ATPc Portorož odpovedan; Predvsem je bila večina proti igranju grand slama v New Yorku konec avgusta. Po mnenju stotih najboljših igralcev bi bilo najbolj primerno sezono začeti oziroma nadaljevati z nizom turnirjev na pesku, verjetno v Rimu in Madridu, ter ta del zaključiti s turnirjem v Roland Garrosu v Parizu, ki je prestavljen na konec septembra.
TOUR 2020 6.05.2020 69 start v Nici 29. avgusta 2020, cilj v Parizu 20. septembra, ena etapa je bila nekoliko spremenjena; sledi svetovno prvenstvo v Švici, oktobra sledita še Giro in Vuelta, ki se baje prekrivata
GIRO 2020 6.05.2020 69 od 3. 10. do 25. 10. 2020, sledi še Vuelta; dirki po Sloveniji in Kataloniji že odpovedani; moratorij na dirke na najvišji ravni podaljšan do 1. avgusta
VUELTA 2020 6.05.2020 69 od 20. 10. do 8. 11. 2020, prve tri etape, ki bi morale potekati po Nizozemski, odpovedane, dirka bo tako štela le 18 etap; SP v Švici bo v predvidenem terminu septembra, med drugimi pomembnejšimi dirkami pa bo Milano-Sanremo predvidoma 8. avgusta, Liege-Bastogne-Liege 4., dirka po Flandriji 18., Pariz-Roubaix 25., dirka po Lombardiji pa ob koncu sezone 31. oktobra.
EP 2020 17.06.2020 27 Prihajajoče evropsko prvenstvo v nogometu boste lahko spremljali ekskluzivno na Šport TV.
OI 2020 12.03.2020 124 med 23. julijem in 8. avgustom 2021, leta 2022 jih v nobenem primeru ne bo!
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • pregled radarjev po Evropi: http://www.kaikowetter.ch/radar.php
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • ANG2 = The Championship, angleška 2. liga (finalna tekma play-offa za ANG1 se igra na Wembleyu, zmagovalec v naslednjih letih dobi ca. 280 milijonov funtov)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATP250 = moški teniški turnir serije 250 (osrednji stadion v Sydneyu KEN ROSEWALL ARENA do novembra 2019 dobila streho)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev (NextGen v Milanu do leta 2021)
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • ATPC = ATP Cup
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • AUS1 = avstralska prva liga
  • AZIP = azijski pokal
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška Liga prvakov; nadaljuje se 15. septembra 2020, v igri je ostalo še 32 moštev, brez gledalcev)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška Liga Evropa; nadaljuje se 27. oktobra 2020, v igri je ostalo še 32 moštev, brez gledalcev)
  • DAVP = Davisov pokal
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na TV3)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 04. 01. 2020 se igra 3. krog oz. 1/32-finala, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala; od vključno 5. kroga oz. 1/8-finala naprej ni več ponovljenih tekem)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam (Wimbledon: streha na Court 1 leta 2019; Pariz: streha 2020, reflektorji 2021)
  • GOLC = zlati pokal (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup; leta 2020 zaradi epidemije koronavirusa odpovedan
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOMB = kombinacija; KOMBa = alpska kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 je igral v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = Liga Evropa
  • LIGN = Liga narodov
  • LIGP = Liga prvakov
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • SLAL = slalom za svetovni pokal
  • SP 2022 = svetovno prvenstvo v nogometu, Katar (turnir se bo začel 21. novembra 2022, končal pa s finalnim spektaklom 18. decembra 2022. V tem obdobju se bodo začasno prekinila tudi najmočnejša klubska tekmovanja v Evropi in po svetu)
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk za svetovni pokal
  • SUPV = superveleslalom za svetovni pokal
  • ŠKOLP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • ŠPA1 (od sezone 2019/20 naprej zaradi slabe obiskanosti stadionov ne bo več tekem ob ponedeljkih, za tekme ob petkih pa se še ne ve)
  • ŠPAP (španski nogometni superpokal bo v letih 2020-22 potekal na začetku januarja v Saudovi Arabiji, prvič v zgodovini bodo nastopile kar 4 ekipe)
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom za svetovni pokal; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk; od 2019 naprej v Šenženu na Kitajskem
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020, 2021-25 v Torinu)
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Dubaj, Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Vuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = Mubadala World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma
Attachments
Spored sezone F1 1. stran.jpg
Spored sezone F1 1. stran.jpg (37 KiB) Viewed 4276 times
Spored sezone F1 2. stran.jpg
Spored sezone F1 2. stran.jpg (35.99 KiB) Viewed 4281 times
1., 5., 6., 7., 10., 18. in 20. dirka so odpovedane, vmesne in 8. ter 9. pa preložene
1., 5., 6., 7., 10., 18. in 20. dirka so odpovedane, vmesne in 8. ter 9. pa preložene
Koledar F1 za leto 2020.png (244.32 KiB) Viewed 9590 times
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020 1. stran.png (7.12 KiB) Viewed 15575 times
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020
Spored Dirke po Franciji 2020 2. stran.png (7.09 KiB) Viewed 15575 times
Last edited by komar on 29 Nov 2017, 13:10, edited 3264 times in total.

User avatar
pilot
Posts: 406
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot »

Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ »

pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

User avatar
pilot
Posts: 406
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot »

DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ »

Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

komar
Posts: 405
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Post by komar »

pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)
Napoved vremena za julij 2020: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6931.0.html
Satelitske, radarske slike, animacije in podatki s postaj: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6478.0.html

User avatar
pilot
Posts: 406
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot »

DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ »

Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

DownTaker
Posts: 288
Joined: 23 Sep 2009, 22:14
Kabelski ponudnik: Elektro Turnšek
Paket: paket MIX L + HD
DVB-C Sprejemnik: Sony Bravia 40W5820

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DownTaker »

to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1785
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ »

Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.

Post Reply