Preglednica športnih prenosov v živo

Preglednica športnih prenosov v živo

Moderators: komar, komar, komar

User avatar
komar
Posts: 374
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, do 40 Mbps/1 Mbps, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Preglednica športnih prenosov v živo

Post by komar » 11 Aug 2012, 09:53

――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 21. 09. NB 11.00 SK 2 WTAp Tokio (1x 1/4-finale; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 056/OP.pdf)
PET 21. 09. ob 18.00 ŠTV2 HRV1 Slaven Belupo : Rudeš
PET 21. 09. ob 19.00 SK 2 TUR1 Bursaspor : Basaksehir
PET 21. 09. ob 19.45 SK 6 ALB1 Partizan : Flamurtari
PET 21. 09. ob 20.30 ŠTV2 ITA1 Sassuolo : Empoli (5/38)
PET 21. 09. ob 20.30 EUR2 NEM1 VfB Stuttgart : Fortuna Düsseldorf (4/34)
PET 21. 09. ob 20.45 ŠTV3 FRA1 Monaco : Nimes
PET 21. 09. ob 20.45 SK 5 ANG2 Wigan : Bristol City
PET 21. 09. ob 21.00 SK 2 ŠPA1 SD Huesca : Real Sociedad (5/38)
SOB 22. 09. NB 05.00 SK 2 WTAp Tokio (2x 1/2-finale; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 056/OP.pdf)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ŠE NEAŽURIRANO:
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 22. 09. ob 13.00 SK ŠPA1 Rayo Vallecano : D. Alavés (5/38)
SOB 22. 09. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Parma : Cagliari (5/38)
SOB 22. 09. ob 15.30 EUR2 NEM1 1899 Hoffenheim : Borussia Dortmund (4/34)
SOB 22. 09. ob 16.15 SK ŠPA1 RC Celta Vigo : R. Valladolid CF (5/38)
SOB 22. 09. ob 16.15 SK ŠPA1 SD Eibar : CD Leganés (5/38)
SOB 22. 09. ob 18.00 ŠTV1 ITA1 Fiorentina : SPAL (5/38)
SOB 22. 09. ob 18.00 SLO1 Gorica : Krško (9/36)
SOB 22. 09. ob 18.30 SK ŠPA1 Getafe CF : Atlético de Madrid (5/38)
SOB 22. 09. ob 18.30 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : Bayern München (4/34)
SOB 22. 09. ob 20.00 ŠTV3 FRA1 St. Etienne : Caen
SOB 22. 09. ob 20.15 SLO2 SLO1 Maribor : Domžale (9/36)
SOB 22. 09. ob 20.30 ŠTV1 ITA1 Sampdoria : Inter (5/38)
SOB 22. 09. ob 20.45 SK ŠPA1 Real Madrid : RCD Espanyol (5/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 23. 09. ob 12.00 SK ŠPA1 Levante UD : Sevilla FC (5/38)
NED 23. 09. ob 12.30 ŠTV1 ITA1 Torino : Napoli (5/38)
NED 23. 09. ob 14.00 SLO1 Triglav Kranj : Rudar Velenje (9/36)
NED 23. 09. ob 15.00 ŠTV1 FRA1 Rennes : Paris SG
NED 23. 09. ob 15.00 ŠTV2 ITA1 Bologna : Roma (5/38)
NED 23. 09. ob 15.00 ŠTV3v ITA1 Lazio : Genoa (5/38)
NED 23. 09. ob 15.00 np ITA1 Chievo Verona : Udinese (5/38)
NED 23. 09. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayer 04 Leverkusen : 1. FSV Mainz 05 (4/34)
NED 23. 09. ob 16.00 SLO1 Celje : Mura (9/36)
NED 23. 09. ob 16.15 SK ŠPA1 Villarreal CF : Valencia CF (5/38)
NED 23. 09. ob 18.00 ŠTV2 ITA1 Milan : Atalanta (5/38)
NED 23. 09. ob 18.00 EUR2 NEM1 Eintracht Frankfurt : RB Leipzig (4/34)
NED 23. 09. ob 18.15 SLO1 Olimpija Ljubljana : Aluminij (9/36)
NED 23. 09. ob 18.30 SK ŠPA1 Real Betis : Athletic Club (5/38)
NED 23. 09. ob 20.30 ŠTV1 ITA1 Frosinone : Juventus (5/38)
NED 23. 09. ob 20.45 SK ŠPA1 FC Barcelona : Girona FC (5/38)
NED 23. 09. ob 21.00 ŠTV2 FRA1 Lyon : Olympique Marseille
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 25. 09. ob 18.30 EUR2 NEM1 Werder Bremen : Hertha BSC (5/34)
TOR 25. 09. ob 20.00 SK ŠPA1 RCD Espanyol : SD Eibar (6/38)
TOR 25. 09. ob 20.30 EUR2 NEM1 Bayern München : FC Augsburg (5/34)
TOR 25. 09. ob 21.00 ŠTV ITA1 Inter : Fiorentina (6/38)
TOR 25. 09. ob 21.00 SK ŠPA1 Real Sociedad : Rayo Vallecano (6/38)
TOR 25. 09. ob 22.00 SK ŠPA1 Atlético de Madrid : SD Huesca (6/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 26. 09. ob 18.30 EUR2 NEM1 Fortuna Düsseldorf : Bayer 04 Leverkusen (5/34)
SRE 26. 09. ob 19.00 ŠTV ITA1 Udinese : Lazio (6/38)
SRE 26. 09. ob 20.00 SK ŠPA1 Athletic Club : Villarreal CF (6/38)
SRE 26. 09. ob 20.00 SK ŠPA1 CD Leganés : FC Barcelona (6/38)
SRE 26. 09. ob 20.00 SLO1 Krško : Domžale (10/36)
SRE 26. 09. ob 20.30 EUR2 NEM1 RB Leipzig : VfB Stuttgart (5/34)
SRE 26. 09. ob 21.00 ŠTV ITA1 Juventus : Bologna (6/38)
SRE 26. 09. ob 21.00 ŠTV ITA1 Napoli : Parma (6/38)
SRE 26. 09. ob 22.00 SK ŠPA1 Valencia CF : RC Celta (6/38)
SRE 26. 09. ob 22.00 SK ŠPA1 Sevilla FC : Real Madrid (6/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 27. 09. ob 15.30 SLO1 Triglav Kranj : Mura (10/36)
ČET 27. 09. ob 18.00 SLO1 Maribor : Rudar Velenje (10/36)
ČET 27. 09. ob 19.00 ŠTV ITA1 SPAL : Sassuolo (6/38)
ČET 27. 09. ob 20.00 SK ŠPA1 D. Alavés : Getafe CF (6/38)
ČET 27. 09. ob 20.00 SK ŠPA1 R. Valladolid CF : Levante UD (6/38)
ČET 27. 09. ob 20.10 SLO1 Celje : Aluminij (10/36)
ČET 27. 09. ob 20.15 SLO1 Olimpija Ljubljana : Gorica (10/36)
ČET 27. 09. ob 21.00 ŠTV ITA1 Empoli : Milan (6/38)
ČET 27. 09. ob 22.00 SK ŠPA1 Girona FC : Real Betis (6/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 28. 09. ob 20.30 EUR2 NEM1 Hertha BSC : Bayern München (6/34)
PET 28. 09. ob 21.00 SK ŠPA1 Rayo Vallecano :RCD Espanyol (7/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 29. 09. ob 13.00 SK ŠPA1 Real Sociedad : Valencia CF (7/38)
SOB 29. 09. ob 15.00 ŠTV ITA1 Roma : Lazio (6/38)
SOB 29. 09. ob 15.30 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : 1. FSV Mainz 05 ali 1899 Hoffenheim : RB Leipzig ali VfB Stuttgart : Werder Bremen ali VfL Wolfsburg : Borussia Mönchengladbach (6/34)
SOB 29. 09. ob 16.15 SK ŠPA1 FC Barcelona : Athletic Club (7/38)
SOB 29. 09. ob 18.00 ŠTV ITA1 Juventus : Napoli (6/38)
SOB 29. 09. ob 18.30 SK ŠPA1 SD Eibar : Sevilla FC (7/38)
SOB 29. 09. ob 18.30 EUR2 NEM1 Bayer 04 Leverkusen : Borussia Dortmund (6/34)
SOB 29. 09. ob 20.30 ŠTV ITA1 Inter : Cagliari (6/38)
SOB 29. 09. ob 20.45 SK ŠPA1 Real Madrid : Atlético de Madrid (7/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 30. 09. ob 12.00 SK ŠPA1 SD Huesca : Girona FC (7/38)
NED 30. 09. ob 12.30 ŠTV ITA1 Bologna : Udinese (6/38)
NED 30. 09. ob 13.00 SLO1 Mura : Maribor (11/36)
NED 30. 09. ob 13.10 TV3, ORF1, RTL F1 Soči (VN Rusije) (16/21)
NED 30. 09. ob 15.00 ŠTV ITA1 Fiorentina : Atalanta (6/38)
NED 30. 09. ob 15.00 ŠTV ITA1 (6/38)
NED 30. 09. ob 15.00 ŠTV ITA1 (6/38)
NED 30. 09. ob 15.30 EUR2 NEM1 Eintracht Frankfurt : Hannover 96 (6/34)
NED 30. 09. ob 16.00 SLO1 Rudar Velenje : Domžale (11/36)
NED 30. 09. ob 16.15 SK ŠPA1 Villarreal CF : R. Valladolid CF (7/38)
NED 30. 09. ob 18.00 ŠTV ITA1 Parma : Empoli (6/38)
NED 30. 09. ob 18.00 EUR2 NEM1 FC Augsburg : SC Freiburg (6/34)
NED 30. 09. ob 18.15 SLO1 Olimpija Ljubljana : Krško (11/36)
NED 30. 09. ob 18.30 SK ŠPA1 Levante UD : D. Alavés (7/38)
NED 30. 09. ob 20.30 ŠTV ITA1 Sassuolo : Milan (6/38)
NED 30. 09. ob 20.45 SK ŠPA1 Real Betis : CD Leganés (7/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 01. 10. ob 16.00 SLO1 Gorica : Celje (11/36)
PON 01. 10. ob 18.00 SLO1 Aluminij : Triglav Kranj (11/36)
PON 01. 10. ob 21.00 SK ŠPA1 RC Celta : Getafe CF (7/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 05. 10. ob 21.00 SK ŠPA1 Athletic Club : Real Sociedad (8/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 06. 10. ob 13.00 SK ŠPA1 Girona FC : SD Eibar (8/38)
SOB 06. 10. ob 16.15 SK ŠPA1 Getafe CF : Levante UD (8/38)
SOB 06. 10. ob 18.30 SK ŠPA1 D. Alavés : Real Madrid (8/38)
SOB 06. 10. ob 20.45 SK ŠPA1 CD Leganés : Rayo Vallecano (8/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 07. 10. ob 07.10 TV3, ORF1, RTL F1 Suzuka (VN Japonske) (17/21)
NED 07. 10. ob 12.00 SK ŠPA1 R. Valladolid CF : SD Huesca (8/38)
NED 07. 10. ob 16.15 SK ŠPA1 Atlético de Madrid : Real Betis (8/38)
NED 07. 10. ob 18.30 SK ŠPA1 RCD Espanyol : Villarreal CF (8/38)
NED 07. 10. ob 18.30 SK ŠPA1 Sevilla FC : RC Celta (8/38)
NED 07. 10. ob 20.45 SK ŠPA1 Valencia CF : FC Barcelona (8/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 13. 10. ob 20.45 ZDF LIGN Nizozemska : Nemčija
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 16. 10. ob 20.45 ARD LIGN Francija : Nemčija
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 21. 10. ob 20.10 TV3, ORF1, RTL F1 Austin (VN ZDA) (18/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 28. 10. ob 20.10 TV3, ORF1, RTL F1 Mexico City (VN Mehike) (19/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 31. 10. np ITA1 Milan : Genoa (ZT 1/38 zaradi podrtja viadukta pri Genoi)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 11. 11. ob 18.10 TV3, ORF1, RTL F1 Sao Paulo (VN Brazilije) (20/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 15. 11. RTL PRIJ Nemčija : Rusija (Leipzig)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 19. 11. ob 20.45 ARD LIGN Nemčija : Nizozemska (Gelsenkirchen)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 25. 11. ob 14.10 TV3, ORF1, RTL F1 Abu Dabi (Jas Marina) (21/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
prestavljeno np ŠPA1 Rayo Vallecano : Athletic Bilbao (ZT 3/38 iz varnostnih razlogov (en gledalec je na padel čez ograjo))
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.

Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
RTL (KVAL - nemške reprezentance za EP2016)
OBN http://www.obn.ba/index.php?option=com_ ... &Itemid=61
RT Srbija (PRIJ, KVAL)
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri.)
LIGE (1. izbor za sezono 2016/17 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2016/17 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 18/19, 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, v 4. predkrogu bo tako na voljo le še 6 prostih mest in ne več 10, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov, več informacij bo UEFA podala decembra 2016)
"LIGP (prej so imele tri najmočnejše lige zagotovljena po tri mesta, četrtouvrščeni v prvenstvu pa je moral v kvalifikacije. To se je spremenilo, saj so imele štiri najmočnejše lige zagotovljena štiri mesta v skupinskem delu. To najbolj ustreza italijanski Serii A, ki ima kot četrtouvrščena liga zagotovljeni le dve mesti, tretji klub pa mora v kvalifikacije. Peto- in šestouvrščena liga (trenutno Francija in Rusija) imata še naprej zagotovljeni dve mesti, prvaki lig na mestih od 7 do 10 pa po eno mesto.
""Poraženca"" novega sistema sta 11. in 12. liga na evropski lestvici (trenutno Švica in Češka), saj sta izgubili po eno zagotovljeno mesto v skupinskem delu. Prvaka bosta tako morala (skupaj s preostalimi prvaki manj kakovostnih prvenstev) v kvalifikacije.
Vsekakor bo za manjše klube uvrstitev v Ligo prvakov težja. Še letos je bilo prostora za 10 ekip iz kvalifikacij, po novem jih bo le še za šest; vir: http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/refo ... ijo/401269"
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589
F1 (TV3, ORF1, RTL)
SiOL.net (tenis) 19.09.2018 0 sobota, 22. 09. 2018 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
Planet TV (SLO1) 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 https://siol.net/planet-tv/spored/spore ... -tv-458730
SAT1 (okoli 12. 07. 2018 pokal Telekom) 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018
ARD (PRIJ, NEMP) 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018
Sport1 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)
SK 1 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 6 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK HD 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net?
HTV1, 2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 http://raspored.hrt.hr/
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml; na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
ŠTV1 17.09.2018 2 ponedeljek, 24. 09. 2018 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 17.09.2018 2 ponedeljek, 24. 09. 2018 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 17.09.2018 2 ponedeljek, 24. 09. 2018 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV1 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 19.09.2018 0 petek, 21. 09. 2018 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 17.09.2018 2 ponedeljek, 24. 09. 2018 http://tv.orf.at/all/20180504/filter?cat=Sport in http://teletext.orf.at/channel/orf1/page/304/1
SLO2 (PRIJ, KVAL za EP 2016, vsi smuč. skoki razen tisti iz Finske) 17.09.2018 2 ponedeljek, 24. 09. 2018 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/
KANA (LIGP, LIGE, SLO1) 17.09.2018 2 ponedeljek, 24. 09. 2018
POP (LIGP, LIGE) 17.09.2018 2 ponedeljek, 24. 09. 2018
SLO1 liga 6.09.2018 13 ponedeljek, 01. 10. 2018 (do vključno 11. kroga)
ITA1, NEM1, ANG1, ŠPA1, FRA1
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Radarske slike padavin:
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ALPL = alpska liga (hokej)
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • ANG2 = The Championship, angleška 2. liga (finalna tekma play-offa za ANG1 se igra na Wembleyu, zmagovalec v naslednjih letih dobi ca. 280 milijonov funtov)
  • AO = Australian Open (teniški turnir za Grand Slam iz Melbourna)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • AUS1 = avstralska prva liga (Usain Bolt nastopa za ekipo Central Coast Mariners)
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška Liga prvakov)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška Liga Evropa)
  • ČRGP = pokal Črne Gore
  • DAVP = Davisov pokal
  • DFC = Dubai Football Challenge
  • DRŽP = državno prvenstvo
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na SLO2 ali SLO3 in ORF1)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam (Wimbledon: streha na Court 1 leta 2019)
  • GOLC = zlati pokal 2017 (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov, letos gostijo ZDA, ki se želijo vrniti na prestol najboljšega. Naslov sicer brani Mehika, ki je tudi letos med glavnimi favoriti za končno slavje)
  • HOPC = Hopmanov pokal (tenis)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOLE = kolesarstvo (samo dirki po Italiji in Franciji)
  • KOMB = kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 igra v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = Liga Evropa
  • LIGN = Liga narodov
  • LIGP = Liga prvakov (sezone 2015-18 na HTV2, ORF1, Kanal A, ZDF)
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • RTSS = RTS SAT
  • SLAL = slalom
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk
  • SUPV = superveleslalom
  • ŠKOP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020, kandidati morajo oddati prijavo do 2. novembra 2018, krajši seznam kandidatov bo objavljen v petek, 14. 12. 2018, končne odločitve pa ne bo pred marcem 2019, v igri bo predvidoma še vedno tudi še London
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Wuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma
  • ZPOK = CONCACAF Zlati pokal 2015 (nogometno prvenstvo Severne in Srednje Amerike)
Last edited by komar on 29 Nov 2017, 13:10, edited 3264 times in total.

User avatar
pilot
Posts: 401
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 11:51

Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1783
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 12:08

pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

User avatar
pilot
Posts: 401
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 12:11

DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1783
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 13:24

Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

User avatar
komar
Posts: 374
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, do 40 Mbps/1 Mbps, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Post by komar » 12 Aug 2012, 11:51

pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)
Napoved vremena za september 2018: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6750.0.html
Satelitske, radarske slike in animacije: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6478.0.html

User avatar
pilot
Posts: 401
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 12 Aug 2012, 19:19

DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1783
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 12:18

Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

DownTaker
Posts: 284
Joined: 23 Sep 2009, 22:14
Kabelski ponudnik: Elektro Turnšek
Paket: paket MIX L + HD
DVB-C Sprejemnik: Sony Bravia 40W5820

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DownTaker » 24 Aug 2012, 12:40

to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1783
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 15:42

Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest