Page 1 of 2

Preglednica športnih prenosov v živo

Posted: 11 Aug 2012, 09:53
by komar
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 17. 09. NB 04.00 SK 2, 4 WTAp Osaka (na SK 4 le 2x, SK 2 vsaj do 12. ure; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 056/OP.pdf)
TOR 17. 09. NB 14.00 SK 1 ATP250 Metz (2x)
TOR 17. 09. NB 18.00 SK 4 ATP250 Metz (2x; http://www.protennislive.com/posting/2019/341/op.pdf)
TOR 17. 09. ob 18.55 SK 1 LIGP Inter : Slavia Praga (1/6)
TOR 17. 09. ob 18.55 np LIGP Lyon : Zenit St. Petersburg (1/6)
TOR 17. 09. ob 19.00 SK 3 ŠPA2 Malaga : Rayo Vallecano
TOR 17. 09. ob 21.00 KANA LIGP Napoli : Liverpool (1/6)
TOR 17. 09. ob 21.00 SK 1 LIGP Borussia Dortmund : Barcelona (1/6)
TOR 17. 09. ob 21.00 SK 2 LIGP Chelsea : Valencia (1/6)
TOR 17. 09. ob 21.00 SK 3 LIGP Benfica : RB Leipzig (1/6)
TOR 17. 09. ob 21.00 np LIGP Ajax : Lille (1/6)
TOR 17. 09. ob 21.00 np LIGP Salzburg : Genk (1/6)
SRE 18. 09. NB 04.00 SK 2 WTAp Osaka (prenos vsaj do 12. ure; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 056/OP.pdf)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 18. 09. NB 14.00 SK 2 ATP250 Metz (2x)
SRE 18. 09. ob 15.30 np SLOP Triglav Kranj : Mura (1/8-finala)
SRE 18. 09. ob 15.30 np SLOP Brda : Domžale (1/8-finala)
SRE 18. 09. ob 16.30 SK 1 SLOP Koper : Maribor (1/8-finala)
SRE 18. 09. ob 17.00 np SLOP Aluminij : Cherry Box 24 Tabor Sežana (1/8-finala)
SRE 18. 09. NB 18.00 SK 3, 5v ATP250 Metz (2x; na SK 5 vklop šele ob 20.50; http://www.protennislive.com/posting/2019/341/op.pdf)
SRE 18. 09. ob 18.55 SK 2 LIGP Olympiacos : Tottenham Hotspur (1/6)
SRE 18. 09. ob 18.55 np LIGP Club Brugge : Galatasaray (1/6)
SRE 18. 09. ob 19.00 SK 1 ŠPA2 Fuenlabrada : Zaragoza
SRE 18. 09. ob 21.00 KANA LIGP Atletico Madrid : Juventus (1/6)
SRE 18. 09. ob 21.00 SK 1 LIGP Bayern München : Crvena zvezda (1/6)
SRE 18. 09. ob 21.00 SK 2 LIGP Paris SG : Real Madrid (1/6)
SRE 18. 09. ob 21.00 SK 3 LIGP Dinamo Zagreb : Atalanta (1/6)
SRE 18. 09. ob 21.00 SK 4 LIGP Šahtar Donjeck : Manchester City (1/6)
SRE 18. 09. ob 21.00 np LIGP Bayer Leverkusen : Lokomotiva Moskva (1/6)
ČET 19. 09. NB 05.00 SK 2 WTAp Osaka (1/8-finala; prenos vsaj do 12. ure; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 056/OP.pdf)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 19. 09. NB 14.00 SK 2 ATP250 Metz (2x 1/8-finala)
ČET 19. 09. ob 16.30 SK 1 SLOP Olimpija Ljubljana : Rudar Velenje (1/8-finala)
ČET 19. 09. NB 18.00 SK 5 ATP250 Metz (2x 1/8-finala; http://www.protennislive.com/posting/2019/341/op.pdf)
ČET 19. 09. ob 18.55 SK 1 LIGE Eintracht Frankfurt : Arsenal (1/6)
ČET 19. 09. ob 18.55 SK 2 LIGE PSV Eindhoven : Sporting Lizbona (1/6)
ČET 19. 09. ob 18.55 SK 3 LIGE Dinamo Kijev : Malmö (1/6)
ČET 19. 09. ob 21.00 SLO2 LIGE Slovan Bratislava : Bešiktaš (1/6; Bratislava)
ČET 19. 09. ob 21.00 SK 1 LIGE Partizan : AZ Alkmaar (1/6)
ČET 19. 09. ob 21.00 SK 2 LIGE Manchester United : Astana (1/6)
ČET 19. 09. ob 21.00 SK 3 LIGE Ludogorec : CSKA Moskva (1/6)
ČET 19. 09. ob 21.00 SK 4 LIGE Glasgow Rangers : Feyernoord (1/6)
ČET 19. 09. ob 22.00 SK 5 ŠPA2 Las Palmas : Sporting Gijon
PET 20. 09. NB 05.00 SK 2 WTAp Osaka (4x 1/4-finale; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 056/OP.pdf)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Vse, kar je rdeče obarvano spodaj ali zgoraj, je neažurirano, vsaj vprašljivo glede prenosa, pomanjkljivo ali kako drugače nezanesljivo!
――――――――――――――――――――――――――――――――
ŠE NEAŽURIRANO:
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 20. 09. NB 13.00 EUR1 ATPe Ženeva (2x posamezniki; Laver Cup)
PET 20. 09. ob 13.35 SK 4 KIT1 Čongqing SWM :Jiangsu Suning
PET 20. 09. NB 14.00 SK 2 ATP250 Metz (2x 1/4-finale)
PET 20. 09. ob 17.30 SK 3 FIN1 VPS : Lahti
PET 20. 09. NB 18.00 SK 2 ATP250 Metz (2x 1/4-finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/341/op.pdf)
PET 20. 09. NB 19.00 EUR1 ATPe Ženeva (1x posamezniki, sledi še dvoboj dvojic; Laver Cup; https://lavercup.com/schedule)
PET 20. 09. ob 20.00 ŠTV3 FRA2 Auxerre : Troyes
PET 20. 09. ob 20.30 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : FSV Mainz 05 (5/34)
PET 20. 09. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Cagliari : Genoa (4/38)
PET 20. 09. ob 20.45 ŠTV2 FRA1 Strasbourg : Nantes (6/38)
PET 20. 09. ob 21.00 SK 1 ANG1 Southampton : Bournemouth (6/38)
PET 20. 09. ob 21.00 SK 3 ŠPA1 Osasuna : Real Betis (5/38)
SOB 21. 09. NB 05.00 SK 2 WTAp Osaka (2x 1/2-finale; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 056/OP.pdf)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 21. 09. ob 13.00 SK 4 ŠPA1 Villarreal : Real Valladolid (5/38)
SOB 21. 09. NB 13.00 EUR1 ATPe Ženeva (do 15. ure prenos zgolj 1. dvoboja posameznikov od dveh; Laver Cup)
SOB 21. 09. ob 13.30 SK 1 ANG1 Leicester City : Tottenham Hotspur (6/38)
SOB 21. 09. ob 13.30 SK 5 ANG2 Leeds United : Derby County
SOB 21. 09. ob 14.00 SK 2 SLO2 Brežice : Krško
SOB 21. 09. NB 14.00 SK 6 ATP250 Metz (2x 1/2-finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/341/op.pdf)
SOB 21. 09. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Udinese : Brescia (4/38; za Brescio igra Balotelli)
SOB 21. 09. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayern München : 1. FC Köln (5/34)
SOB 21. 09. ob 16.00 SK 1 ANG1 Manchester City : Watford (6/38)
SOB 21. 09. ob 16.00 SK 2 ŠPA1 Levante : Eibar (5/38)
SOB 21. 09. ob 16.00 SK 3 ANG2 Cardiff City : Middlesbrough
SOB 21. 09. ob 16.00 SK 4, 5 ANG1 Burnley FC : Norwich City (6/38)
SOB 21. 09. ob 16.00 SK 4, 5 ANG1 Everton FC : Sheffield United (6/38)
SOB 21. 09. ob 16.00 SK 4, 5 ANG1 Manchester City : Watford FC (6/38)
SOB 21. 09. ob 17.30 ŠTV3 FRA1 Olympique Marseille : Montpellier (6/38)
SOB 21. 09. ob 18.00 ŠTV1 ITA1 Juventus : Hellas Verona (4/38)
SOB 21. 09. ob 18.00 SLO1 Aluminij : Cherry Box 24 Tabor Sežana (10/36)
SOB 21. 09. ob 18.30 EUR2 NEM1 Werder Bremen : RB Leipzig (5/34)
SOB 21. 09. ob 18.30 SK 1 ANG1 Newcastle United : Brighton & Hove Albion (6/38)
SOB 21. 09. ob 18.30 SK 3 ŠPA1 Atletico Madrid : Celta Vigo (5/38)
SOB 21. 09. ob 19.00 SK 4 TUR1 Fenerbahče : Ankaragucu
SOB 21. 09. NB 19.00 EUR1 ATPe Ženeva (1x posamezniki, sledi še dvoboj dvojic; Laver Cup; https://lavercup.com/schedule)
SOB 21. 09. ob 20.00 ŠTV3 FRA1 Reims : Monaco (6/38)
SOB 21. 09. ob 20.30 SK 3 ŠPA2 Albacete : Malaga
SOB 21. 09. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Milan : Inter (4/38)
SOB 21. 09. ob 21.00 SK 1 ŠPA1 Granada : Barcelona (5/38)
NED 22. 09. NB 05.00 SK 2 WTAp Osaka (finale; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 056/OP.pdf)
NED 22. 09. NB 05.00 SK 2, 5, 6 WTAp Vuhan (na SK 2 prenos le do 12. ure)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 22. 09. ob 11.30 SK 5 KIT1 Tianjin : BeijingGuoan
NED 22. 09. ob 12.00 SK 3 ŠPA1 Getafe : Mallorca (5/38)
NED 22. 09. NB 12.00 EUR1 ATPe Ženeva (1x dvojice, drug za drugim sledijo trije dvoboji posameznikov; Laver Cup; https://lavercup.com/schedule)
NED 22. 09. ob 12.30 ŠTV1 ITA1 Sassuolo : SPAL (4/38)
NED 22. 09. ob 13.00 SK 6 ANG2 West Bromwich Albion : Huddersfield Town
NED 22. 09. ob 14.00 SK 3 ŠPA1 Espanyol : Real Socieadad (5/38)
NED 22. 09. ob 14.00 SLO1 Rudar Velenje : Domžale (10/36)
NED 22. 09. ob 14.10 TV3 F1 VN Singapurja (Marina Bay) (15/21)
NED 22. 09. ob 15.00 SK 1 ANG1 West Ham United : Manchester United (6/38)
NED 22. 09. ob 15.00 SK 4 ANG1 Crystal Palace : Wolverhampton Wanderers (6/38)
NED 22. 09. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Bologna : Roma (4/38)
NED 22. 09. ob 15.00 ŠTV2 ITA1 Lecce : Napoli (4/38)
NED 22. 09. ob 15.00 ŠTV3 ITA1 Sampdoria : Torino (4/38)
NED 22. 09. ob 15.30 EUR2 NEM1 Borussia Mönchengladbach : Fortuna Düsseldorf (5/34)
NED 22. 09. NB 15.30 SK 2 ATP250 Metz (finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/341/op.pdf)
NED 22. 09. ob 16.00 SLO2 SLO1 Triglav Kranj : Maribor (10/36)
NED 22. 09. ob 16.00 SK 5v UKR1 Vorskla : Dinamo Kijev
NED 22. 09. ob 16.00 SK 6 ŠPA1 Valencia : Leganes (5/38)
NED 22. 09. ob 16.45 SK 3 NIZ1 PSV Eindhoven : Ajax
NED 22. 09. ob 17.00 ŠTV3 FRA1 Angers : St. Etienne (6/38)
NED 22. 09. ob 17.30 SK 1 ANG1 Chelsea : Liverpool (6/38)
NED 22. 09. ob 17.30 SK 4 ANG1 Arsenal FC : Aston Villa (6/38)
NED 22. 09. ob 18.00 EUR2 NEM1 Eintracht Frankfurt : Borussia Dortmund (5/34)
NED 22. 09. ob 18.00 ŠTV1 ITA1 Atalanta : Fiorentina (4/38)
NED 22. 09. ob 18.00 SK 2 TUR1 Malatyaspor : Galatasaray
NED 22. 09. ob 18.00 SK 6 DAN1 FC Kopenhagen : Midtjylland
NED 22. 09. ob 18.00 SLO1 Mura : Celje (10/36)
NED 22. 09. ob 18.30 SK 5 ŠPA1 Athletic Bilbao : Alaves (5/38)
NED 22. 09. ob 20.15 PTV SLO1 Olimpija Ljubljana : Bravo Ljubljana (10/36)
NED 22. 09. ob 20.45 ŠTV1 ITA1 Lazio : Parma (4/38)
NED 22. 09. ob 21.00 ŠTV2 FRA1 Lyon : Paris SG (6/38)
NED 22. 09. ob 21.00 SK 1 ŠPA1 Sevilla : Real Madrid (5/38)
PON 23. 09. NB 05.00 SK 2, 4, 5, 6 WTAp Vuhan
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 23. 09. ob 18.00 ŠTV2 ČEŠ1 Jablonec : Sigma Olomouc
PON 23. 09. ob 20.30 EUR2 NEM1 VfL Wolfsburg : 1899 Hoffenheim (5/34)
PON 23. 09. ob 20.45 ŠTV2 FRA2 Lorient : Rodez
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 24. 09. ob 19.00 SK ŠPA1 Real Valladolid : Granada CF (6/38)
TOR 24. 09. ob 20.00 SK ŠPA1 Betis Sevilla : Levante UD (6/38)
TOR 24. 09. ob 21.00 SK ŠPA1 FC Barcelona : Villarreal CF (6/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 25. 09. ob 15.45 SLO1 Bravo Ljubljana : Mura (11/36)
SRE 25. 09. ob 18.00 SLO1 Domžale : Olimpija Ljubljana (11/36)
SRE 25. 09. ob 19.00 SK ŠPA1 CD Leganés : Athletic Bilbao (6/38)
SRE 25. 09. ob 19.00 SK ŠPA1 "RCD Mallorca : Atlético Madrid
" (6/38)

SRE 25. 09. ob 20.00 SK ŠPA1 Valencia CF : Getafe CF (6/38)
SRE 25. 09. ob 20.15 SLO2 SLO1 Maribor : Rudar Velenje (11/36)
SRE 25. 09. ob 21.00 SK ŠPA1 Real Madrid : CA Osasuna (6/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 26. 09. ob 16.00 SLO1 Triglav Kranj : Aluminij (11/36)
ČET 26. 09. ob 18.00 SLO1 Celje : Cherry Box 24 Tabor Sežana (11/36)
ČET 26. 09. ob 19.00 SK ŠPA1 SD Eibar : Sevilla FC (6/38)
ČET 26. 09. ob 20.00 SK ŠPA1 Celta Vigo : Espanyol Barcelona (6/38)
ČET 26. 09. ob 21.00 SK ŠPA1 Real Sociedad San Sebastian : CD Alavés (6/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 27. 09. ob 20.30 EUR2 NEM1 1. FC Union Berlin : Eintracht Frankfurt (6/34)
PET 27. 09. ob 21.00 SK ŠPA1 Villarreal CF : Betis Sevilla (6/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 28. 09. ob 15.00 SLO1 Cherry Box 24 Tabor Sežana : Bravo Ljubljana (12/36)
SOB 28. 09. ob 17.00 SLO2 SLO1 Olimpija Ljubljana : Maribor (12/36)
SOB 28. 09. ob 20.15 PTV SLO1 Mura : Domžale (12/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 29. 09. TV3 F1 VN Rusije (Soči) (16/21)
NED 29. 09. ob 17.00 SLO1 Rudar Velenje : Triglav Kranj (12/36)
NED 29. 09. ob 17.00 SLO1 Aluminij : Celje (12/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 05. 10. ob 15.30 SLO1 Bravo Ljubljana : Celje (13/36)
SOB 05. 10. ob 18.00 SLO1 Domžale : Cherry Box 24 Tabor Sežana (13/36)
SOB 05. 10. ob 20.15 PTV SLO1 Maribor : Mura (13/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 06. 10. ob 15.30 SLO2 SLO1 Triglav Kranj : Olimpija Ljubljana (13/36)
NED 06. 10. ob 18.00 SLO1 Rudar Velenje : Aluminij (13/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.

Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
RTL (KVAL - nemške reprezentance za EP2016)
OBN http://www.obn.ba/index.php?option=com_ ... &Itemid=61
RT Srbija (PRIJ, KVAL)
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri.)
LIGE (1. izbor za sezono 2018/19 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2018/19 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 18/19, 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov)
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589
SiOL.net (tenis) 13.09.2019 3 četrtek, 19. 09. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 13.09.2019 3 četrtek, 19. 09. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
Planet TV (SLO1) 13.09.2019 3 četrtek, 19. 09. 2019 https://siol.net/planet-tv/spored/spore ... -tv-458730
SAT1 (okoli 12. 07. 2019 pokal Telekom) 13.09.2019 3 četrtek, 19. 09. 2019
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 13.09.2019 3 četrtek, 19. 09. 2019
SK 1 16.09.2019 0 nedelja, 22. 09. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 16.09.2019 0 nedelja, 22. 09. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 16.09.2019 0 nedelja, 22. 09. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 16.09.2019 0 nedelja, 22. 09. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 16.09.2019 0 nedelja, 22. 09. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 6 16.09.2019 0 nedelja, 22. 09. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
ŠTV1 16.09.2019 0 ponedeljek, 23. 09. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 16.09.2019 0 ponedeljek, 23. 09. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 16.09.2019 0 ponedeljek, 23. 09. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 16.09.2019 0 torek, 24. 09. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 16.09.2019 0 torek, 24. 09. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml; na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
HTV2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 13.09.2019 3 ponedeljek, 23. 09. 2019 http://raspored.hrt.hr/
SLO2 (LIGE, PRIJ) 15.09.2019 1 ponedeljek, 23. 09. 2019 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 15.09.2019 1 ponedeljek, 23. 09. 2019
ARD (PRIJ, NEMP) 15.09.2019 1 ponedeljek, 23. 09. 2019
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 15.09.2019 1 torek, 24. 09. 2019 http://tv.orf.at/all/20180504/filter?cat=Sport in http://teletext.orf.at/channel/orf1/page/304/1
KANA (LIGP) 15.09.2019 1 ponedeljek, 23. 09. 2019
POP (LIGP, LIGE) 15.09.2019 1 ponedeljek, 23. 09. 2019
ARD Sportschau 16.09.2019 0 petek, 27. 09. 2019 (NEM1 do vključno 5/34)
NEM1 16.09.2019 0 petek, 27. 09. 2019 (NEM1 do vključno 5/34)
ANG1 16.09.2019 0 petek, 27. 09. 2019 (do vključno 6/38)
ŠPA1 16.09.2019 0 petek, 27. 09. 2019 (do vključno 6/38)
FRA1 7.09.2019 9 nedelja, 15. 09. 2019 (do vključno 5/38)
ITA1 7.09.2019 9 ponedeljek, 16. 09. 2019 (do vključno 3/38)
SLO1 7.09.2019 9 nedelja, 06. 10. 2019 (do vključno 13/36)
F1 (TV3, ORF1, RTL) 7.09.2019 9 nedelja, 29. 09. 2019 (do vključno 16. dirke sezone)
Sport1 8.09.2019 8 četrtek, 03. 10. 2019 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • pregled radarjev po Evropi: http://www.kaikowetter.ch/radar.php
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • ANG2 = The Championship, angleška 2. liga (finalna tekma play-offa za ANG1 se igra na Wembleyu, zmagovalec v naslednjih letih dobi ca. 280 milijonov funtov)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATP250 = moški teniški turnir serije 250 (osrednji stadion v Sydneyu KEN ROSEWALL ARENA do novembra 2019 dobi streho)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev (NextGen v Milanu do leta 2021)
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • AUS1 = avstralska prva liga
  • AZIP = azijski pokal
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška Liga prvakov)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška Liga Evropa)
  • DAVP = Davisov pokal
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na TV3)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala; od vključno 5. kroga pz. 1/8-finala naprej ni več ponovljenih tekem)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam (Wimbledon: streha na Court 1 leta 2019; Pariz: streha 2020, reflektorji 2021)
  • GOLC = zlati pokal (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOMB = kombinacija; KOMBa = alpska kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 igra v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = Liga Evropa
  • LIGN = Liga narodov
  • LIGP = Liga prvakov (sezone 2015-18 na HTV2, ORF1, Kanal A, ZDF)
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • SLAL = slalom za svetovni pokal; SLALep = slalom za evropski pokal
  • SP 2022 = svetovno prvenstvo v nogometu, Katar (turnir se bo začel 21. novembra 2022, končal pa s finalnim spektaklom 18. decembra 2022. V tem obdobju se bodo začasno prekinila tudi najmočnejša klubska tekmovanja v Evropi in po svetu)
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk za svetovni pokal; SMUKep = smuk za evropski pokal
  • SUPV = superveleslalom za svetovni pokal; SUPVep = superveleslalom za evropski pokal
  • ŠKOP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • ŠPA1 (od sezone 2019/20 naprej zaradi slabe obiskanosti stadionov ne bo več tekem ob ponedeljkih, za tekme ob petkih pa se še ne ve)
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom za svetovni pokal; VELSep = veleslalom za evropski pokal; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk; od 2019 naprej v Šenzenu na Kitajskem
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020, 2021-25 v Torinu)
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Dubaj, Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Wuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma

Re: Športni program na Telemachu

Posted: 11 Aug 2012, 11:51
by pilot
Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

Re: Športni program na Telemachu

Posted: 11 Aug 2012, 12:08
by DognerDJ
pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

Re: Športni program na Telemachu

Posted: 11 Aug 2012, 12:11
by pilot
DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

Re: Športni program na Telemachu

Posted: 11 Aug 2012, 13:24
by DognerDJ
Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Posted: 12 Aug 2012, 11:51
by komar
pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)

Re: Športni program na Telemachu

Posted: 12 Aug 2012, 19:19
by pilot
DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Posted: 24 Aug 2012, 12:18
by DognerDJ
Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Posted: 24 Aug 2012, 12:40
by DownTaker
to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Posted: 24 Aug 2012, 15:42
by DognerDJ
Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.