Page 1 of 2

Preglednica športnih prenosov v živo

Posted: 11 Aug 2012, 09:53
by komar
――――――――――――――――――――――――――――――――

ČET 21. 02. NB 23.00 SK 2 ATP500 Rio de Janeiro (2x 1/8-finala: Londero vs. Cuevas, sledi Melo/Soares vs. Bellucci/Silva; manjša verjetnost neviht)

――――――――――――――――――――――――――――――――

PET 22. 02. ob 09.30 SLO2, ORF1, EUR2, HTV2 SUPVak (m) Bansko (alpska kombinacija)

PET 22. 02. ob 13.00 SLO2, ORF1, EUR1, HTV2 SLALak (m) Bansko (alpska kombinacija)
PET 22. 02. ob 13.00 EUR2 LIGE (žreb parov 1/8-finala Lige Evropa)

PET 22. 02. NB 14.00 SK 1 WTAp5 Dubaj (1. 1/2-finale: Hsieh vs. Kvitova)

PET 22. 02. ob 14.30 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Seefeld (HS 130; kvalifikacije posameznikov; Innsbruck)

PET 22. 02. NB 16.00 SK 1 WTAp5 Dubaj (2. 1/2-finale: Svitolina vs. Bencic)

PET 22. 02. ob 18.30 SK 4 TUR1 Göztepe : Trabzonspor

PET 22. 02. NB 19.00 SK 2 ATP500 Rio de Janeiro (4x 1/4-finale; majhna verjetnost neviht; http://www.protennislive.com/posting/2019/6932/op.pdf)

PET 22. 02. ob 20.30 ŠTV1 ITA1 Milan : Empoli (25/38)
PET 22. 02. ob 20.30 EUR2 NEM1 Werder Bremen : VfB Stuttgart (23/34)

PET 22. 02. ob 20.45 SK 1 ANG1 West Ham United : Fulham (27/38)
PET 22. 02. ob 20.45 SK 4 ANG1 Cardiff City : Watford (27/38)
PET 22. 02. ob 20.45 ŠTV2 FRA1 Strasbourg : Lille (26/38)
PET 22. 02. ob 20.45 ŠTV3 ŠKO1 Dundee : Hibernian

PET 22. 02. ob 21.00 SK 5 ŠPA1 Espanyol : Huesca (25/38)

PET 22. 02. ob 22.15 SK 6 POR1 Tondela : Porto

SOB 23. 02. ob 06.00 SK 1 JAP1 Kawasaki : Tokyo

SOB 23. 02. ob 07.35 ŠTV1 AUS1 Wellington Phoenix : Sydney

――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 23. 02. ob 09.50 ŠTV2 AUS1 Melbourne Victory : Melbourne City
SOB 23. 02. ob 10.15 SLO2, ORF1, EUR2 SMUK (ž) Crans Montana
SOB 23. 02. ob 11.45 SLO2, ORF1 SUPV (m) Bansko
SOB 23. 02. ob 13.00 SK 2 ŠPA1 Getafe : Rayo Vallecano (25/38)
SOB 23. 02. ob 13.30 SK 1 ANG1 Burnley : Tottenham Hotspur (27/38)
SOB 23. 02. ob 14.30 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Seefeld (HS 130; 1. serija tekme posameznikov; Innsbruck)
SOB 23. 02. ob 14.45 PTV2 SLO1 Celje : Gorica (20/36)
SOB 23. 02. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Torino : Atalanta (25/38)
SOB 23. 02. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayern München : Hertha BSC (23/34)
SOB 23. 02. ob 15.30 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Seefeld (HS 130; 2. serija tekme posameznikov; Innsbruck)
SOB 23. 02. NB 16.00 SK 2 WTAp5 Dubaj (finale: Hsieh ali Kvitova vs. Svitolina ali Bencic; http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws/2019/718/OP.pdf)
SOB 23. 02. ob 16.00 SK 4 ANG1 Bournemouth : Wolverhampton Wanderers (27/38)
SOB 23. 02. ob 16.00 SK 5 ANG2 Leeds United : Bolton
SOB 23. 02. ob 16.00 np ANG1 Newcastle United : Huddersfield Town (27/38)
SOB 23. 02. ob 16.15 SK 1 ŠPA1 Sevilla : Barcelona (25/38)
SOB 23. 02. ob 17.00 ŠTV1 FRA1 Paris Saint-Germain : Nimes (26/38)
SOB 23. 02. ob 17.00 SK 3 SRB1 Radnik : Crvena zvezda
SOB 23. 02. ob 17.00 PTV SLO1 Maribor : Mura (20/36)
SOB 23. 02. ob 18.30 SK 1 ANG1 Leicester City : Crystal Palace (27/38)
SOB 23. 02. ob 18.30 EUR2 NEM1 Fortuna Düsseldorf : 1. FC Nürnberg (23/34)
SOB 23. 02. ob 18.30 SK 2 ŠPA1 Alaves : Celta Vigo (25/38)
SOB 23. 02. ob 18.30 SK 4 ANG2 West Bromwich Albion : Sheffield United
SOB 23. 02. ob 19.00 SK 3 SRB1 Partizan : Proleter
SOB 23. 02. ob 20.00 ŠTV2 FRA1 Amiens : Nice (26/38)
SOB 23. 02. ob 20.30 SK 2 ŠPA2 Osasuna : Zaragoza
SOB 23. 02. ob 20.30 ŠTV1v ITA1 Frosinone : Roma (25/38)
SOB 23. 02. ob 20.45 SK 3v ŠPA1 Athletic Bilbao : Eibar (25/38)
SOB 23. 02. NB 21.00 SK 1 ATP500 Rio de Janeiro (2x 1/2-finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/6932/op.pdf)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 24. 02. ob 09.00 ŠTV1 AUS1 Western Sydney : Perth Glory
NED 24. 02. ob 09.30 SLO2, ORF1, HTV2 VELS (m) Bansko (1. vožnja)
NED 24. 02. ob 10.30 SLO2, ORF1, EUR2 SMUkak (ž) Crans Montana (alpska kombinacija)
NED 24. 02. ob 12.00 SK 1 ŠPA1 Leganes : Valencia (25/38)
NED 24. 02. ob 12.15 SK 2 NIZ1 Den Haag : Ajax Amsterdam
NED 24. 02. ob 12.30 ŠTV1 ITA1 Sampdoria : Cagliari (25/38)
NED 24. 02. ob 12.30 SLO2, ORF1, EUR2, HTV2 VELS (m) Bansko (2. vožnja)
NED 24. 02. ob 13.00 SK 3 ANG3 Luton : Coventry
NED 24. 02. ob 13.00 SK 4 SRB1 Čukarički : Voždovac
NED 24. 02. ob 13.30 PTV2 SLO1 Triglav Kranj : Aluminij (20/36)
NED 24. 02. ob 13.30 SLO2, ORF1v SLALak (ž) Crans Montana (alpska kombinacija; na ORF 1 šele od 14.15 naprej)
NED 24. 02. ob 14.30 SK 2 NIZ1 PSV Eindhoven : Feyenoord
NED 24. 02. ob 14.45 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Seefeld (HS 130; 1. serija ekipne tekme; Innsbruck)
NED 24. 02. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Bologna : Juventus (25/38)
NED 24. 02. ob 15.00 ŠTV2 ITA1 Sassuolo : SPAL (25/38)
NED 24. 02. ob 15.00 ŠTV3 ITA1 Chievo Verona : Genoa (25/38)
NED 24. 02. ob 15.05 SK 1 ANG1 Manchester United : Liverpool (27/38)
NED 24. 02. ob 15.05 SK 4 ANG1 Arsenal : Southampton (27/38)
NED 24. 02. ob 15.30 EUR2 NEM1 Hannover 96 : Eintracht Frankfurt (23/34)
NED 24. 02. ob 15.30 PTV2 SLO1 Domžale : Rudar Velenje (20/36)
NED 24. 02. ob 15.45 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Seefeld (HS 130; 2. serija ekipne tekme; Innsbruck)
NED 24. 02. ob 16.15 SK 3 ŠPA1 Atletico Madrid : Villarreal (25/38)
NED 24. 02. ob 17.00 SK 2 AVS1 Rapid Dunaj : Red Bull Salzburg
NED 24. 02. ob 17.00 SK 5 TUR1 Galatasaray : Akhisar
NED 24. 02. ob 17.30 ŠTV1 ANGP Chelsea : Manchester City (finale; Wembley; studijski program že od 17. ure)
NED 24. 02. ob 17.30 SLO2 SLO1 Krško : Olimpija Ljubljana (20/36)
NED 24. 02. ob 18.00 EUR2 NEM1 Borussia Dortmund : Bayer 04 Leverkusen (23/34)
NED 24. 02. ob 18.00 ŠTV3 ITA1 Parma : Napoli (25/38)
NED 24. 02. ob 18.30 SK 3 ŠPA1 Valladolid : Real Betis (25/38)
NED 24. 02. ob 19.00 SK 2 ROM1 Steaua : Uni. Craiova
NED 24. 02. ob 20.00 SK 5 ŠPA2 Extremadura : Numancia
NED 24. 02. ob 20.30 ŠTV1 ITA1 Fiorentina : Inter (25/38)
NED 24. 02. ob 20.45 SK 1 ŠPA1 Levante : Real Madrid (25/38)
NED 24. 02. ob 21.00 ŠTV2 FRA1 Monaco : Lyon (26/38)
NED 24. 02. NB 21.00 SK 2 ATP500 Rio de Janeiro (finale; http://www.protennislive.com/posting/2019/6932/op.pdf)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 25. 02. NB 11.00 SK 1 ATP500 Dubaj (2x)
PON 25. 02. NB 16.00 SK 1 ATP500 Dubaj (2x)
PON 25. 02. ob 18.00 SK 3 UKR1 Šahtar Donjeck : Alexandria
PON 25. 02. ob 18.00 ŠTV3 ČEŠ1 Slavija Praga : Slovacko
PON 25. 02. ob 19.00 SK 2 TUR1 Bešiktaš : Fenerbahče
PON 25. 02. ob 20.00 SK 3 POR1 Maritimo : Sporting Lizbona
PON 25. 02. ob 20.30 EUR2 NEM1 RB Leipzig : 1899 Hoffenheim (23/34)
PON 25. 02. ob 20.45 SK 2 ANG2 Nottingham Forest : Derby County
PON 25. 02. ob 20.45 SK 4
PON 25. 02. ob 20.45 SK 5
PON 25. 02. ob 20.45 SK 6
PON 25. 02. ob 21.00 SK 2 ŠPA1 Girona : Real Sociedad (25/38)
PON 25. 02. ob 22.15 SK 3 POR1 Benfica : Chaves
PON 25. 02. NB 23.00 SK 1 ATP500 Acapulco (prenos vsaj do 06.45)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Vse, kar je rdeče obarvano spodaj ali zgoraj, je neažurirano, vsaj vprašljivo glede prenosa, pomanjkljivo ali kako drugače nezanesljivo!

ŠE NEAŽURIRANO:
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 26. 02. NB 11.00 SK 1 ATP500 Dubaj (2x)
TOR 26. 02. NB 16.00 SK 1 ATP500 Dubaj (2x)
TOR 26. 02. ob 16.15 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (ž) Seefeld (HS 109; ekipna tekma; Innsbruck)
TOR 26. 02. ob 18.00 SK 2 TURP Umraniyespor : Trabzonspor (PT 1/4-finala; IPT 0:0)
TOR 26. 02. ob 20.45 SK 4 ANG1 (28/38)
TOR 26. 02. ob 20.45 SK 5 ANG1 (28/38)
TOR 26. 02. ob 20.45 SK 6 ANG1 (28/38)
TOR 26. 02. ob 20.45 ŠTV2 ŠKO2 Ross County : Ayr United
TOR 26. 02. ob 21.00 SK 1 ITAP Lazio : Milan (1. tekma 1/2-finala; PT šele 24. 04.)
TOR 26. 02. ob 21.00 SK 2 ANG1 Newcastle United : Burnley (28/38)
TOR 26. 02. ob 21.10 SK 3 FRAP Paris Saint-Germain : Dijon (1/4-finale)
TOR 26. 02. NB 23.00 SK 1 ATP500 Acapulco (prenos vsaj do 06.45)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 27. 02. NB 11.00 SK 1 ATP500 Dubaj (2x 1/8-finala)
SRE 27. 02. ob 12.00 SK 2 TURP Hatayspor : Galatasaray (PT 1/4-finala; IPT 0:2)
SRE 27. 02. NB 16.00 SK 1 ATP500 Dubaj (2x 1/8-finala)
SRE 27. 02. ob 16.15 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (ž) Seefeld (HS 109; tekma posameznic; Innsbruck)
SRE 27. 02. ob 18.00 SK 5 TURP Göztepe : Malatyaspor (PT 1/4-finala; IPT 0:1)
SRE 27. 02. ob 18.30 SK 3 FRAP Rennes : Orleans (1/4-finale)
SRE 27. 02. ob 21.00 ŠTV1 ŠPAP Real Madrid : Barcelona (PT 1/2-finala; IPT 1:1; studijski program od 20.30 naprej)
SRE 27. 02. ob 21.00 SK 1 ANG1 Chelsea : Tottenham Hotspur (28/38)
SRE 27. 02. ob 21.00 SK 2 ITAP Fiorentina : Atalanta (1. tekma 1/2-finala; PT šele 24. 04.)
SRE 27. 02. ob 21.00 SK 3 FRAP Lyon : Caen (1/4-finale)
SRE 27. 02. ob 21.00 SK 4 ANG1 (28/38)
SRE 27. 02. ob 21.00 SK 5 ANG1 (28/38)
SRE 27. 02. ob 21.00 SK 6 ANG1 (28/38)
SRE 27. 02. NB 23.00 SK 1 ATP500 Acapulco (4x 1/8-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 28. 02. NB 12.00 SK 1 ATP500 Dubaj (4x 1/4-finale; prenos le do 18.45, nadaljevanje na SK 2)
ČET 28. 02. ob 16.30 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Seefeld (HS 109; kvalifikacije za tekmo posameznikov; Innsbruck)
ČET 28. 02. ob 18.45 SK 2 ATP500 Dubaj (1x 1/4-finale)
ČET 28. 02. ob 19.30 ŠTV3 ŠVIP Thun : Lugano (1/4-finale)
ČET 28. 02. ob 21.00 ŠTV1 ŠPAP Valencia : Real Betis (PT 1/2-finala; IPT 2:2)
PET 01. 03. NB 00.00 SK 1 ATP500 Acapulco (4x 1/4-finale)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 01. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Seefeld (HS 109; 1. serija tekme posameznikov; Innsbruck)
PET 01. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Seefeld (HS 109; 2. serija tekme posameznikov; Innsbruck)
PET 01. 03. ob 12.35 SK 2 KIT1 Šanghaj Šenhua :Šanghaj SIPG
PET 01. 03. NB 14.00 SK 1 ATP500 Dubaj (2x 1/2-finale)
PET 01. 03. ob 16.00 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Seefeld (HS 109; 1. serija tekme posameznikov; Innsbruck)
PET 01. 03. ob 17.00 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Seefeld (HS 109; 2. serija tekme posameznikov; Innsbruck)
PET 01. 03. ob 20.30 EUR2 NEM1 FC Augsburg : Borussia Dortmund (24/34)
PET 01. 03. ob 20.45 SK 3 ANG2 Leeds United : West Bromwich Albion
PET 01. 03. ob 21.00 SK ŠPA1 Rayo Vallecano : Girona (26/38)
SOB 02. 03. NB 01.00 SK 1 ATP500 Acapulco (1. 1/2-finale)
SOB 02. 03. NB 05.00 SK 1 ATP500 Acapulco (2. 1/2-finale)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 02. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SMUK (ž) Rosa Hutor
SOB 02. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SMUK (m) Kvitfjell
SOB 02. 03. ob 13.00 SK ŠPA1 Espanyol : Valladolid (26/38)
SOB 02. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : Fortuna Düsseldorf (24/34)
SOB 02. 03. ob 16.00 SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (mž) Seefeld (mešana ekipna tekma; Innsbruck)
SOB 02. 03. ob 16.15 SK ŠPA1 Villarreal : Alaves (26/38)
SOB 02. 03. ob 17.00 SLO1 Mura : Domžale (21/36)
SOB 02. 03. ob 18.30 EUR2 NEM1 Borussia Mönchengladbach : Bayern München (24/34)
SOB 02. 03. ob 18.30 SK ŠPA1 Huesca : Sevilla (26/38)
SOB 02. 03. ob 20.00 SLO1 Olimpija Ljubljana : Celje (21/36)
SOB 02. 03. ob 20.45 SK ŠPA1 Real Madrid : Barcelona (26/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 03. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SUPV (ž) Rosa Hutor
NED 03. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SUPV (m) Kvitfjell
NED 03. 03. ob 12.00 SK ŠPA1 Eibar : Celta Vigo (26/38)
NED 03. 03. ob 15.15 SLO2 SLO1 Aluminij : Maribor (21/36)
NED 03. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 VfB Stuttgart : Hannover 96 (24/34)
NED 03. 03. ob 16.15 SK ŠPA1 Real Betis : Getafe (26/38)
NED 03. 03. ob 17.30 SLO1 Rudar Velenje : Krško (21/36)
NED 03. 03. ob 18.00 EUR2 NEM1 VfL Wolfsburg : Werder Bremen (24/34)
NED 03. 03. ob 18.30 SK ŠPA1 Real Sociedad : Atletico Madrid (26/38)
NED 03. 03. ob 19.30 SLO1 Gorica : Triglav Kranj (21/36)
NED 03. 03. ob 20.45 SK ŠPA1 Valencia : Athletic Bilbao (26/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 04. 03. ob 21.00 SK ŠPA1 Leganes : Levante (26/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 05. 03. ob 21.00 KANA ali SK LIGP Real Madrid : Ajax Amsterdam (PT 1/8-finala; IPT 2:1)
TOR 05. 03. ob 21.00 KANA ali SK LIGP Borussia Dortmund : Tottenham Hotspur (PT 1/8-finala; IPT 0:3)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 06. 03. ob 18.00 ŠTV ŠVIP Luzern : Young Boys (1/4-finale)
SRE 06. 03. ob 21.00 KANA ali SK LIGP Paris Saint-Germain : Manchester United (PT 1/8-finala; IPT 2:0)
SRE 06. 03. ob 21.00 KANA ali SK LIGP Porto : Roma (PT 1/8-finala; IPT 1:2)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 08. 03. SKOK (m) Oslo (kvalifikacije)
PET 08. 03. SLO2, ORF1, EUR1 VELS (ž) Spindleruv Mlyn (1. vožnja)
PET 08. 03. SLO2, ORF1, EUR1 VELS (ž) Spindleruv Mlyn (2. vožnja)
PET 08. 03. ob 20.30 EUR2 NEM1 Werder Bremen : FC Schalke 04 (25/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 09. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SLAL (ž) Spindleruv Mlyn (1. vožnja)
SOB 09. 03. SLO2, ORF1, EUR1 VELS (m) Kranjska Gora (1. vožnja)
SOB 09. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SLAL (ž) Spindleruv Mlyn (2. vožnja)
SOB 09. 03. SLO2, ORF1, EUR1 VELS (m) Kranjska Gora (2. vožnja)
SOB 09. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Oslo (1. serija ekipne tekme)
SOB 09. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Oslo (2. serija ekipne tekme)
SOB 09. 03. ob 14.45 SLO1 Triglav Kranj : Olimpija Ljubljana (22/36)
SOB 09. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayern München : VfL Wolfsburg ali Borussia Dortmund : VfB Stuttgart (25/34)
SOB 09. 03. ob 17.00 SLO1 Maribor : Gorica (22/36)
SOB 09. 03. ob 18.30 EUR2 NEM1 1. FSV Mainz 05 : Borussia Mönchengladbach (25/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 10. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SLAL (m) Kranjska Gora (1. vožnja)
NED 10. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SLAL (m) Kranjska Gora (2. vožnja)
NED 10. 03. SKOK (ž) Oslo
NED 10. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Oslo (1. serija tekme posameznikov)
NED 10. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Oslo (2. serija tekme posameznikov)
NED 10. 03. ob 13.30 SLO1 Krško : Celje (22/36)
NED 10. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 1899 Hoffenheim : 1. FC Nürnberg (25/34)
NED 10. 03. ob 15.30 SLO1 Rudar Velenje : Mura (22/36)
NED 10. 03. ob 17.30 SLO1 Domžale : Aluminij (22/36)
NED 10. 03. ob 18.00 EUR2 NEM1 Hannover 96 : Bayer 04 Leverkusen (25/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 11. 03. SKOK (m) Lillehammer (kvalifikacije)
PON 11. 03. ob 20.30 EUR2 NEM1 Fortuna Düsseldorf : Eintracht Frankfurt (25/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 12. 03. SKOK (ž) Lillehammer
TOR 12. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Lillehammer (1. serija tekme posameznikov)
TOR 12. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Lillehammer (2. serija tekme posameznikov)
TOR 12. 03. ob 21.00 KANA ali SK LIGP Manchester City : Schalke (PT 1/8-finala; IPT 3:2)
TOR 12. 03. ob 21.00 KANA ali SK LIGP Juventus : Atletico Madrid (PT 1/8-finala; IPT 0:2)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 13. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SMUK (ž) Soldeu (finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
SRE 13. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SMUK (m) Soldeu (finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
SRE 13. 03. SKOK (m) Trondheim (kvalifikacije)
SRE 13. 03. ŠTV FRA1 Dijon : Paris Saint-Germain (ZT 18/38)
SRE 13. 03. ob 21.00 KANA ali SK LIGP Barcelona : Lyon (PT 1/8-finala; IPT 0:0)
SRE 13. 03. ob 21.00 KANA ali SK LIGP Bayern Muenchen : Liverpool (PT 1/8-finala; IPT 0:0)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 14. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SUPV (ž) Soldeu (finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
ČET 14. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SUPV (m) Soldeu (finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
ČET 14. 03. SKOK (ž) Trondheim
ČET 14. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Trondheim (1. serija tekme posameznikov)
ČET 14. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Trondheim (2. serija tekme posameznikov)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 15. 03. SLO2, ORF1, EUR1 VELS (ž) Soldeu (1. vožnja; finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
PET 15. 03. SLO2, ORF1, EUR1 VELS (m) Soldeu (1. vožnja; finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
PET 15. 03. SLO2, ORF1, EUR1 VELS (ž) Soldeu (2. vožnja; finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
PET 15. 03. SLO2, ORF1, EUR1 VELS (m) Soldeu (2. vožnja; finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
PET 15. 03. SKOK (m) Vikersund (kvalifikacije za tekmo smuč. poletov)
PET 15. 03. ob 20.30 EUR2 NEM1 Borussia Mönchengladbach : SC Freiburg (26/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 16. 03. SKOK (ž) Nižni Tagil
SOB 16. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Vikersund (1. serija ekipne tekme v smuč. poletih)
SOB 16. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Vikersund (2. serija ekipne tekme v smuč. poletih)
SOB 16. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SLAL (ž) Soldeu (1. vožnja; finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
SOB 16. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SLAL (m) Soldeu (1. vožnja; finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
SOB 16. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SLAL (ž) Soldeu (2. vožnja; finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
SOB 16. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SLAL (m) Soldeu (2. vožnja; finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
SOB 16. 03. ob 13.15 SK FA Watford : Crystal Palace (6. krog oz. 1/4-finale)
SOB 16. 03. ob 14.45 SLO1 Celje : Triglav Kranj (23/36)
SOB 16. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : RB Leipzig sli VfB Stuttgart : 1899 Hoffenheim (26/34)
SOB 16. 03. ob 17.00 SLO1 Mura : Krško (23/36)
SOB 16. 03. ob 18.20 SK FA Swansea City : Manchester City (6. krog oz. 1/4-finale)
SOB 16. 03. ob 18.30 EUR2 NEM1 Hertha BSC : Borussia Dortmund (26/34)
SOB 16. 03. ob 20.30 SLO2 SLO1 Olimpija Ljubljana : Maribor (23/36)
SOB 16. 03. ob 20.55 SK FA Wolverhampton Wanderers : Manchester United (6. krog oz. 1/4-finale)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 17. 03. TV3 F1 VN Avstralije (Melbourne) (1/21)
NED 17. 03. SLO2, ORF1, EUR1 (ž) Soldeu (finale svetovnega pokala v alpskem smučanju)
NED 17. 03. SKOK (ž) Nižni Tagil
NED 17. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Vikersund (1. serija tekme posameznikov v smuč. poletih)
NED 17. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Vikersund (2. serija tekme posameznikov v smuč. poletih)
NED 17. 03. ob 15.00 SK FA Millwall : Brighton & Hove Albion (6. krog oz. 1/4-finale)
NED 17. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 Eintracht Frankfurt : 1. FC Nürnberg (26/34)
NED 17. 03. ob 17.00 SLO1 Aluminij : Rudar Velenje (23/36)
NED 17. 03. ob 18.00 EUR2 NEM1 Bayern München : 1. FSV Mainz 05 (26/34)
NED 17. 03. ob 20.00 SLO1 Gorica : Domžale (23/36)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 21. 03. SKOK (m) Planica (kvalifikacije; poleti)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 22. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Planica (1. serija poletov; tekma posameznikov)
PET 22. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Planica (2. serija poletov; tekma posameznikov)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 23. 03. SKOK (ž) Čajkovski
SOB 23. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Planica (1. serija poletov; ekipna tekma)
SOB 23. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Planica (2. serija poletov; ekipna tekma)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 24. 03. SKOK (ž) Čajkovski
NED 24. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Planica (1. serija poletov; finale posameznikov)
NED 24. 03. SLO2, ORF1, EUR1 SKOK (m) Planica (2. serija poletov; finale posameznikov)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 29. 03. ob 20.30 EUR2 NEM1 1899 Hoffenheim : Bayer 04 Leverkusen (27/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 30. 03. ob 15.30 EUR2 NEM1 Borussia Dortmund : VfL Wolfsburg (27/34)
SOB 30. 03. ob 18.00 EUR2 NEM1 Eintracht Frankfurt : VfB Stuttgart ali ob 18.30 RB Leipzig : Hertha BSC (27/34)
SOB 30. 03. ob 18.30 EUR2 NEM1 RB Leipzig : Hertha BSC (27/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 31. 03. TV3 F1 VN Bahrajna (Sakhir) (2/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 03. 04. SLOP Maribor : Mura (1. tekma 1/2-finala)
SRE 03. 04. SLOP Aluminij : Olimpija Ljubljana (1. tekma 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 05. 04. ob 20.30 EUR2 NEM1 1. FSV Mainz 05 : SC Freiburg (28/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 06. 04. ob 15.30 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : Eintracht Frankfurt ali Bayer 04 Leverkusen : RB Leipzig ali VfL Wolfsburg : Hannover 96 (28/34)
SOB 06. 04. ob 18.30 EUR2 NEM1 Bayern München : Borussia Dortmund (28/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 07. 04. ob 15.30 EUR2 NEM1 FC Augsburg : 1899 Hoffenheim (28/34)
NED 07. 04. ob 18.00 EUR2 NEM1 Borussia Mönchengladbach : Werder Bremen (28/34)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 24. 04. SLOP Mura : Maribor (PT 1/2-finala)
SRE 24. 04. SLOP Olimpija Ljubljana : Aluminij (PT 1/2-finala)
SRE 24. 04. SK ITAP Milan : Lazio (PT 1/2-finala)
SRE 24. 04. SK ITAP Atalanta : Fiorentina (PT 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
preloženo SK ANG1 Chelsea : Brighton & Hove Albion (ZT 27/38)
preloženo ŠTV FRA1 Olympique Marseille : Bordeaux (ZT 18/38; za OM mdr. igra Balotelli)
preloženo ŠTV ITA1 Lazio : Udinese (ZT 25/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.

Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
RTL (KVAL - nemške reprezentance za EP2016)
OBN http://www.obn.ba/index.php?option=com_ ... &Itemid=61
RT Srbija (PRIJ, KVAL)
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri.)
LIGE (1. izbor za sezono 2016/17 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2016/17 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 18/19, 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, v 4. predkrogu bo tako na voljo le še 6 prostih mest in ne več 10, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov, več informacij bo UEFA podala decembra 2016)
"LIGP (prej so imele tri najmočnejše lige zagotovljena po tri mesta, četrtouvrščeni v prvenstvu pa je moral v kvalifikacije. To se je spremenilo, saj so imele štiri najmočnejše lige zagotovljena štiri mesta v skupinskem delu. To najbolj ustreza italijanski Serii A, ki ima kot četrtouvrščena liga zagotovljeni le dve mesti, tretji klub pa mora v kvalifikacije. Peto- in šestouvrščena liga (trenutno Francija in Rusija) imata še naprej zagotovljeni dve mesti, prvaki lig na mestih od 7 do 10 pa po eno mesto.
""Poraženca"" novega sistema sta 11. in 12. liga na evropski lestvici (trenutno Švica in Češka), saj sta izgubili po eno zagotovljeno mesto v skupinskem delu. Prvaka bosta tako morala (skupaj s preostalimi prvaki manj kakovostnih prvenstev) v kvalifikacije.
Vsekakor bo za manjše klube uvrstitev v Ligo prvakov težja. Še letos je bilo prostora za 10 ekip iz kvalifikacij, po novem jih bo le še za šest; vir: http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/refo ... ijo/401269"
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589
SiOL.net (tenis) 21.02.2019 0 nedelja, 24. 02. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 21.02.2019 0 nedelja, 24. 02. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
Planet TV (SLO1) 21.02.2019 0 nedelja, 24. 02. 2019 https://siol.net/planet-tv/spored/spore ... -tv-458730
SAT1 (okoli 12. 07. 2019 pokal Telekom) 21.02.2019 0 nedelja, 24. 02. 2019
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 21.02.2019 0 nedelja, 24. 02. 2019
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 21.02.2019 0 nedelja, 24. 02. 2019
ARD (PRIJ, NEMP) 21.02.2019 0 nedelja, 24. 02. 2019
SK 1 21.02.2019 0 petek, 01. 03. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 21.02.2019 0 petek, 01. 03. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 21.02.2019 0 petek, 01. 03. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 21.02.2019 0 nedelja, 24. 02. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 21.02.2019 0 petek, 01. 03. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 6 21.02.2019 0 petek, 01. 03. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
ANG1
ŠPA1 (do ponedeljka, 04. 03. 2019 oz. vključno 26/38)
FRA1, ITA1, NEM1 (do nedelje, 07. 04. 2019 oz. vključno 28/34)
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 21.02.2019 0 četrtek, 28. 02. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 21.02.2019 0 četrtek, 28. 02. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml; na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
ŠTV1 21.02.2019 0 četrtek, 28. 02. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 21.02.2019 0 četrtek, 28. 02. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 21.02.2019 0 četrtek, 28. 02. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
HTV1, 2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 21.02.2019 0 četrtek, 28. 02. 2019 http://raspored.hrt.hr/
SLO2 (LIGE, PRIJ) 21.02.2019 0 četrtek, 28. 02. 2019 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 21.02.2019 0 četrtek, 28. 02. 2019 http://tv.orf.at/all/20180504/filter?cat=Sport in http://teletext.orf.at/channel/orf1/page/304/1
KANA (LIGP) 21.02.2019 0 četrtek, 28. 02. 2019
POP (LIGP, LIGE) 21.02.2019 0 četrtek, 28. 02. 2019

Sport1 27.01.2019 25 ponedeljek, 11. 03. 2019 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)
SLO1 liga 14.02.2019 7 nedelja, 17. 03. 2019 (do vključno 23. kroga)
F1 (TV3, ORF1, RTL) 27.01.2019 25 nedelja, 31. 03. 2019 (do vključno 2. dirke sezone)
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • pregled radarjev po Evropi: http://www.kaikowetter.ch/radar.php
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • ANG2 = The Championship, angleška 2. liga (finalna tekma play-offa za ANG1 se igra na Wembleyu, zmagovalec v naslednjih letih dobi ca. 280 milijonov funtov)
  • AO = Australian Open (teniški turnir za Grand Slam iz Melbourna)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATP250 = moški teniški turnir serije 250 (osrednji stadion v Sydneyu KEN ROSEWALL ARENA do novembra 2019 dobi streho)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev (NextGen v Milanu do leta 2021)
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • AUS1 = avstralska prva liga
  • AZIP = azijski pokal
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška Liga prvakov)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška Liga Evropa)
  • ČRGP = pokal Črne Gore
  • DAVP = Davisov pokal
  • DFC = Dubai Football Challenge
  • DRŽP = državno prvenstvo
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na TV3)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala; od vključno 5. kroga pz. 1/8-finala naprej ni več ponovljenih tekem)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam (Wimbledon: streha na Court 1 leta 2019)
  • GOLC = zlati pokal 2017 (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov, letos gostijo ZDA, ki se želijo vrniti na prestol najboljšega. Naslov sicer brani Mehika, ki je tudi letos med glavnimi favoriti za končno slavje)
  • HOPP = Hopmanov pokal (leta 2018/19 najverjetneje zadnjič!)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOLE = kolesarstvo (samo dirki po Italiji in Franciji)
  • KOMB = kombinacija; KOMBa = alpska kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 igra v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = Liga Evropa
  • LIGN = Liga narodov
  • LIGP = Liga prvakov (sezone 2015-18 na HTV2, ORF1, Kanal A, ZDF)
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • RTSS = RTS SAT
  • SLAL = slalom za svetovni pokal; SLALep = slalom za evropski pokal
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk za svetovni pokal; SMUKep = smuk za evropski pokal
  • SUPV = superveleslalom za svetovni pokal; SUPVep = superveleslalom za evropski pokal
  • ŠKOP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom za svetovni pokal; VELSep = veleslalom za evropski pokal; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk; od 2019 naprej v Šenzenu na Kitajskem
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020, krajši seznam kandidatov je bil objavljen v petek, 14. 12. 2018, na njem so Manchester, Singapur, Tokio in Torino, največ možnosti za organizacijo zaključnega mastersa naj bi imel Tokio, saj je japonsko podjetje Nitto glavni sponzor prestižnega turnirja, a končne odločitve ne bo pred marcem 2019
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Wuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma

Re: Športni program na Telemachu

Posted: 11 Aug 2012, 11:51
by pilot
Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

Re: Športni program na Telemachu

Posted: 11 Aug 2012, 12:08
by DognerDJ
pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

Re: Športni program na Telemachu

Posted: 11 Aug 2012, 12:11
by pilot
DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

Re: Športni program na Telemachu

Posted: 11 Aug 2012, 13:24
by DognerDJ
Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Posted: 12 Aug 2012, 11:51
by komar
pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)

Re: Športni program na Telemachu

Posted: 12 Aug 2012, 19:19
by pilot
DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Posted: 24 Aug 2012, 12:18
by DognerDJ
Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Posted: 24 Aug 2012, 12:40
by DownTaker
to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Posted: 24 Aug 2012, 15:42
by DognerDJ
Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.