Preglednica športnih prenosov v živo

Preglednica športnih prenosov v živo

Moderators: komar, komar, komar

User avatar
komar
Posts: 382
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Preglednica športnih prenosov v živo

Post by komar » 11 Aug 2012, 09:53

――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 20. 04. ob 12.30 ŠTV1 ITA1 Parma : Milan (33/38)
SOB 20. 04. ob 13.00 SK 4 ŠPA1 RC Celta Vigo : Girona FC (33/38)
SOB 20. 04. ob 13.30 SK 1 ANG1 Manchester City : Tottenham Hotspur (35/38)
SOB 20. 04. NB 13.30 SK 2 ATP1000 Monte Carlo (2x 1/2-finale)
SOB 20. 04. ob 14.45 PTV SLO1 Triglav Kranj : Mura (28/36)
SOB 20. 04. ob 15.00 ŠTV1 ITA1 Lazio : Chievo Verona (33/38)
SOB 20. 04. ob 15.00 ŠTV2 ITA1 Cagliari : Frosinone (33/38)
SOB 20. 04. ob 15.00 ŠTV3 ITA1 Empoli : SPAL (33/38)
SOB 20. 04. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayern München : Werder Bremen (30/34)
SOB 20. 04. ob 15.30 SK 1 SLO2 Brežice : Nafta
SOB 20. 04. ob 16.00 SK 4 ANG1 West Ham United : Leicester City (35/38)
SOB 20. 04. ob 16.00 SK 6 ANG1 Wolverhampton Wanderers : Brighton & Hove Albion (35/38)
SOB 20. 04. ob 16.00 np ANG1 Arsenal : Crystal Palace (35/38)
SOB 20. 04. ob 16.00 np ANG1 AFC Bournemouth : Fulham (35/38)
SOB 20. 04. ob 16.00 np ANG1 Huddersfield Town : Watford (35/38)
SOB 20. 04. ob 16.15 SK 3 ŠPA1 SD Eibar : Atlético de Madrid (33/38)
SOB 20. 04. ob 17.00 SK 5 SRB1 Čukarički : Crvena zvezda
SOB 20. 04. ob 17.00 ŠTV3 FRA1 Guingamp : Olympique Marseille (33/38)
SOB 20. 04. ob 17.00 PTV SLO1 Maribor : Rudar Velenje (28/36)
SOB 20. 04. ob 18.00 ŠTV1 ITA1 Juventus : Fiorentina (33/38)
SOB 20. 04. ob 18.00 SK 3v TUR1 Galatasaray : Kayserispor
SOB 20. 04. ob 18.30 SK 1 ANG1 Newcastle United : Southampton (35/38)
SOB 20. 04. ob 18.30 SK 2 NIZ1 Groningen : Ajax Amsterdam
SOB 20. 04. ob 18.30 SK 5v ANG3 Accrington Stanley : Luton Town (vklop ob ca. 18.55)
SOB 20. 04. ob 18.30 np ŠPA1 Rayo Vallecano : SD Huesca (33/38)
SOB 20. 04. ob 18.30 EUR2 NEM1 Borussia Mönchengladbach : RB Leipzig (30/34)
SOB 20. 04. ob 19.00 ŠTV2 HRV1 Hajduk Split : Rijeka
SOB 20. 04. ob 20.00 SK 3 ŠPA2 Mallorca : Real Majadahonda
SOB 20. 04. ob 20.30 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : 1899 Hoffenheim (30/34)
SOB 20. 04. ob 20.30 ŠTV1 ITA1 Inter : Roma (33/38)
SOB 20. 04. ob 20.45 SK 1 ŠPA1 FC Barcelona : Real Sociedad (33/38)
SOB 20. 04. ob 21.30 SK 2 POR1 Porto : St. Clara
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 21. 04. ob 09.00 ŠTV1 AUS1 Wellington Phoenix : Melbourne City
NED 21. 04. ob 11.30 SK 2 KIT1 Jiangsu Suning : Guangžou R&F
NED 21. 04. ob 12.00 SK 1 ŠPA1 Levante UD : RCD Espanyol (33/38)
NED 21. 04. ob 12.00 SK 4 ŠPA2 Cadiz : Numancia
NED 21. 04. ob 14.00 SK 5 ŠPA1 Getafe CF : Sevilla FC (33/38)
NED 21. 04. NB 14.30 SK 1 ATP1000 Monte Carlo (finale)
NED 21. 04. ob 14.30 SK 2 ANG1 Everton : Manchester United (35/38)
NED 21. 04. ob 14.30 SK 6 AVS1 St. Pölten : Red Bull Salzburg
NED 21. 04. ob 15.00 ŠTV1 FRA1 Toulouse : Lille (33/38)
NED 21. 04. ob 15.00 SK 4 TUR1 Basaksehir : Rizespor
NED 21. 04. ob 15.30 EUR2 NEM1 SC Freiburg : Borussia Dortmund (30/34)
NED 21. 04. ob 16.15 SK 3 ŠPA1 Real Madrid : Athletic Club Bilbao (33/38)
NED 21. 04. ob 17.00 ŠTV1 FRA1 Reims : St. Etienne (33/38)
NED 21. 04. ob 17.00 ŠTV3 ČEŠ1 Sparta Praga : MFK Karvina
NED 21. 04. ob 17.00 SK 1 ANG1 Cardiff City : Liverpool (35/38)
NED 21. 04. ob 17.00 SK 4 ANG1 Arsenal : Crystal Palace (35/38)
NED 21. 04. ob 18.00 SK 3v TUR1 Alanyaspor : Fenerbahče
NED 21. 04. ob 18.00 EUR2 NEM1 Hertha BSC : Hannover 96 (30/34)
NED 21. 04. ob 18.30 SK 2 ŠPA1 Villarreal CF : CD Leganés (33/38)
NED 21. 04. ob 18.30 SK 5 SRB1 Radnički : Partizan
NED 21. 04. ob 20.00 SK 3 ROM1 Viitorul : Steaua
NED 21. 04. ob 20.00 SK 4 ŠPA2 Tenerife : Almeria
NED 21. 04. ob 20.45 SK 1 ŠPA1 Real Betis : Valencia FC (33/38)
NED 21. 04. ob 21.00 ŠTV1 FRA1 Paris SG : Monaco (33/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Vse, kar je rdeče obarvano spodaj ali zgoraj, je neažurirano, vsaj vprašljivo glede prenosa, pomanjkljivo ali kako drugače nezanesljivo!
――――――――――――――――――――――――――――――――
ŠE NEAŽURIRANO:
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 22. 04. NB 11.00 SK 1 ATP500 Barcelona (4x)
PON 22. 04. NB 13.00 SK 2 WTAp Stuttgart (1x)
PON 22. 04. ob 18.00 SLO1 Krško : Domžale (28/36)
PON 22. 04. ob 19.00 ŠTV1 ITA1 Napoli : Atalanta (33/38)
PON 22. 04. ob 20.30 EUR2 NEM1 VfL Wolfsburg : Eintracht Frankfurt (30/34)
PON 22. 04. ob 21.00 SK ANG1 Chelsea : Burnley (35/38)
PON 22. 04. NB 21.00 SK 2 WTAp Stuttgart (1x)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 23. 04. ob 18.00 HTV2 HRVP Dinamo Zagreb : Osijek (1/2-finale)
TOR 23. 04. ob 19.30 SK ŠPA1 SD Huesca : SD Eibar (34/38)
TOR 23. 04. ob 20.00 SLOP Olimpija Ljubljana : Aluminij (PT 1/2-finala)
TOR 23. 04. ob 20.15 ŠTV3 ŠVIP Luzern : Thun (1/2-finale)
TOR 23. 04. ob 20.30 SK ŠPA1 R. Valladolid CF : Girona FC (34/38)
TOR 23. 04. ob 20.45 SK ANG1 Tottenham Hotspur : Brighton & Hove Albion (33/38)
TOR 23. 04. ob 20.45 ŠTV1 NEMP Hamburger SV : RB Leipzig (1/2-finale)
TOR 23. 04. ob 21.30 SK ŠPA1 D. Alavés : FC Barcelona (34/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 24. 04. ob 18.00 HTV2 HRVP Inter Zaprešić : Rijeka (1/2-finale)
SRE 24. 04. ob 19.00 SK TURP Akhisar : Ümraniye (PT 1/2-finala)
SRE 24. 04. ob 19.30 SK ŠPA1 Atlético de Madrid : Valencia CF (34/38)
SRE 24. 04. ob 19.30 SLOP Mura : Maribor (PT 1/2-finala)
SRE 24. 04. ob 20.15 ŠTV3 ŠVIP Zürich : Basel (1/2-finale)
SRE 24. 04. ob 20.30 SK ŠPA1 CD Leganés : Athletic Club Bilbao (34/38)
SRE 24. 04. ob 20.30 SK ŠPA1 RCD Espanyol : RC Celta Vigo (34/38)
SRE 24. 04. SK ITAP Milan : Lazio (PT 1/2-finala; IPT 0:0)
SRE 24. 04. SK ITAP Atalanta : Fiorentina (PT 1/2-finala; IPT 3:3)
SRE 24. 04. ob 20.45 ŠTV1 NEMP Werder Bremen : Bayern München (1/2-finale)
SRE 24. 04. ob 21.00 SK ANG1 Manchester United : Manchester City (ZT 31/38)
SRE 24. 04. ob 21.30 SK ŠPA1 Levante UD : Real Betis (34/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 25. 04. ob 19.00 SK TURP Yeni Malatyaspor : Galatasaray (PT 1/2-finala; IPT 0:0)
ČET 25. 04. ob 19.30 SK ŠPA1 Sevilla FC : Rayo Vallecano (34/38)
ČET 25. 04. ob 20.30 SK ŠPA1 Real Sociedad : Villarreal CF (34/38)
ČET 25. 04. ob 21.30 SK ŠPA1 Getafe CF : Real Madrid (34/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 26. 04. ob 20.30 EUR2 NEM1 FC Augsburg : Bayer 04 Leverkusen (31/34)
PET 26. 04. ob 20.30 ŠTV2 BEL1 Antwerp : Standard
PET 26. 04. ob 20.45 ŠTV1 FRA1 Bordeaux : Lyon (34/38)
PET 26. 04. ob 21.00 SK ANG1 Liverpool : Huddersfield Town (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 27. 04. ob 13.00 SK ŠPA1 Athletic Club Bilbao: D. Alavés (35/38)
SOB 27. 04. ob 13.30 SK ANG1 Tottenham Hotspur : West Ham United (36/38)
SOB 27. 04. ob 15.00 ŠTV ITA1 Bologna : Empoli (34/38)
SOB 27. 04. ob 15.00 SLO1 Rudar Velenje : Domžale (29/36)
SOB 27. 04. ob 15.30 EUR2 NEM1 Borussia Dortmund : FC Schalke 04 (31/34)
SOB 27. 04. ob 16.00 SK ANG1 Crystal Palace : Everton (36/38)
SOB 27. 04. ob 16.00 SK ANG1 Fulham : Cardiff City (36/38)
SOB 27. 04. ob 16.00 SK ANG1 Southampton : AFC Bournemouth (36/38)
SOB 27. 04. ob 16.00 SK ANG1 Watford : Wolverhampton Wanderers (36/38)
SOB 27. 04. ob 16.15 SK ŠPA1 Atlético de Madrid : R. Valladolid CF (35/38)
SOB 27. 04. ob 17.00 SLO1 Aluminij : Triglav Kranj (29/36)
SOB 27. 04. ob 18.00 ŠTV ITA1 Roma : Cagliari (34/38)
SOB 27. 04. ob 18.30 SK ANG1 Brighton & Hove Albion : Newcastle United (36/38)
SOB 27. 04. ob 18.30 SK ŠPA1 CD Leganés : RC Celta Vigo (35/38)
SOB 27. 04. ob 18.30 EUR2 NEM1 VfB Stuttgart : Borussia Mönchengladbach (31/34)
SOB 27. 04. ob 20.30 ŠTV ITA1 Inter : Juventus (34/38)
SOB 27. 04. ob 20.45 SK ŠPA1 FC Barcelona : Levante UD (35/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 28. 04. ob 12.00 SK ŠPA1 Valencia CF : SD Eibar (35/38)
NED 28. 04. ob 12.30 ŠTV ITA1 Frosinone : Napoli (34/38)
NED 28. 04. ob 13.10 TV3, ORF1z, RTLz F1 VN Azerbajdžana (Baku) (4/21)
NED 28. 04. ob 14.00 SK ŠPA1 Girona FC : Sevilla FC (35/38)
NED 28. 04. ob 14.00 SLO1 Gorica : Celje (29/36)
NED 28. 04. ob 15.00 ŠTV ITA1 Chievo Verona : Parma (34/38)
NED 28. 04. ob 15.00 ŠTV ITA1 SPAL : Genoa (34/38)
NED 28. 04. ob 15.00 ŠTV FRA1 (5 tekem 34/38)
NED 28. 04. ob 15.05 SK ANG1 Burnley : Manchester City (36/38)
NED 28. 04. ob 15.30 EUR2 NEM1 1899 Hoffenheim : VfL Wolfsburg (31/34)
NED 28. 04. ob 16.00 SLO2 SLO1 Mura : Maribor (29/36)
NED 28. 04. ob 16.15 SK ŠPA1 Real Sociedad : Getafe CF (35/38)
NED 28. 04. ob 17.00 ŠTV FRA1 St. Etienne : Toulouse (34/38)
NED 28. 04. ob 17.30 SK ANG1 Manchester United : Chelsea (36/38)
NED 28. 04. ob 18.00 EUR2 NEM1 1. FC Nürnberg : Bayern München (31/34)
NED 28. 04. ob 18.00 ŠTV ITA1 Sampdoria : Lazio (34/38)
NED 28. 04. ob 18.00 SLO1 Olimpija Ljubljana : Krško (29/36)
NED 28. 04. ob 18.30 SK ŠPA1 Villarreal CF : SD Huesca (35/38)
NED 28. 04. ob 20.30 ŠTV ITA1 Torino : Milan (34/38)
NED 28. 04. ob 20.45 SK ŠPA1 Rayo Vallecano : Real Madrid (35/38)
NED 28. 04. ob 21.00 ŠTV FRA1 Olympique Marseille : Nantes (34/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 29. 04. ob 19.00 ŠTV ITA1 Atalanta : Udinese (34/38)
PON 29. 04. ob 21.00 SK ANG1 Leicester City : Arsenal (36/38)
PON 29. 04. ob 21.00 SK ŠPA1 Real Betis : RCD Espanyol (35/38)
PON 29. 04. ob 21.00 ŠTV ITA1 Fiorentina : Sassuolo (34/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 30. 04. ob 19.00 ŠTV FRA1 Montpellier : Paris SG (34/38)
TOR 30. 04. ob 21.00 KANA, SK LIGP Tottenham Hotspur : Ajax (1. tekma 1/2-finala)
TOR 30. 04. ob 21.00 KANA, SK LIGP Barcelona : Liverpool (1. tekma 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 01. 05. ob 14.45 SLO1 Domžale : Mura (30/36)
SRE 01. 05. ob 17.00 SLO1 Maribor : Aluminij (30/36)
SRE 01. 05. ob 19.00 ŠTV FRA1 Rennes : Monaco (34/38)
SRE 01. 05. ob 21.00 KANA, SK LIGP Tottenham Hotspur : Ajax (1. tekma 1/2-finala)
SRE 01. 05. ob 21.00 KANA, SK LIGP Barcelona : Liverpool (1. tekma 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 02. 05. ob 14.30 SLO1 Triglav Kranj : Gorica (30/36)
ČET 02. 05. ob 16.45 SLO2 SLO1 Celje : Olimpija Ljubljana (30/36)
ČET 02. 05. ob 18.00 SLO1 Krško : Rudar Velenje (30/36)
ČET 02. 05. ob 21.00 LIGE Arsenal : Valencia (1. tekma 1/4-finala)
ČET 02. 05. ob 21.00 LIGE Eintracht Frankfurt : Chelsea (1. tekma 1/4-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PET 03. 05. ob 20.30 EUR2 NEM1 1. FSV Mainz 05 : RB Leipzig (32/34)
PET 03. 05. ob 21.00 SK ŠPA1 Sevilla FC : CD Leganés (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 04. 05. ob 13.00 SK ŠPA1 Levante UD : Rayo Vallecano (36/38)
SOB 04. 05. ob 15.00 ŠTV ITA1 Juventus : Torino (35/38)
SOB 04. 05. ob 15.30 EUR2 NEM1 Bayern München : Hannover 96 ali Borussia Mönchengladbach : 1899 Hoffenheim (32/34)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Arsenal : Brighton & Hove Albion (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 AFC Bournemouth : Tottenham Hotspur (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Cardiff City : Crystal Palace (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Chelsea : Watford (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Everton : Burnley (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Huddersfield Town : Manchester United (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Manchester City : Leicester City (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Newcastle United : Liverpool (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 West Ham United : Southampton (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.00 SK ANG1 Wolverhampton Wanderers : Fulham (37/38)
SOB 04. 05. ob 16.15 SK ŠPA1 RCD Espanyol : Atlético de Madrid (36/38)
SOB 04. 05. ob 17.00 SLO1 Aluminij : Domžale (31/36)
SOB 04. 05. ob 18.00 ŠTV ITA1 Chievo Verona : SPAL (35/38)
SOB 04. 05. ob 18.30 EUR2 NEM1 Werder Bremen : Borussia Dortmund (32/34)
SOB 04. 05. ob 18.30 SK ŠPA1 D. Alavés : Real Sociedad (36/38)
SOB 04. 05. ob 20.30 ŠTV ITA1 Udinese : Inter (35/38)
SOB 04. 05. ob 20.45 SK ŠPA1 RC Celta Vigo : FC Barcelona (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 05. 05. ob 12.00 SK ŠPA1 Getafe CF : Girona FC (36/38)
NED 05. 05. ob 12.30 ŠTV ITA1 Empoli : Fiorentina (35/38)
NED 05. 05. ob 13.30 EUR2 NEM1 FC Schalke 04 : FC Augsburg (32/34)
NED 05. 05. ob 14.00 SK ŠPA1 SD Eibar : Real Betis (36/38)
NED 05. 05. ob 14.30 SLO1 Mura : Rudar Velenje (31/36)
NED 05. 05. ob 15.00 ŠTV ITA1 Lazio : Atalanta (35/38)
NED 05. 05. ob 15.00 ŠTV ITA1 Parma : Sampdoria (35/38)
NED 05. 05. ob 15.00 ŠTV ITA1 Sassuolo : Frosinone (35/38)
NED 05. 05. ob 15.30 EUR2 NEM1 SC Freiburg : Fortuna Düsseldorf (32/34)
NED 05. 05. ob 16.15 SK ŠPA1 Real Madrid : Villarreal CF (36/38)
NED 05. 05. ob 16.45 SLO2 SLO1 Gorica : Maribor (31/36)
NED 05. 05. ob 18.00 ŠTV ITA1 Genoa : Roma (35/38)
NED 05. 05. ob 18.00 EUR2 NEM1 Bayer 04 Leverkusen : Eintracht Frankfurt (32/34)
NED 05. 05. ob 18.30 SK ŠPA1 R. Valladolid CF : Athletic Club Bilbao (36/38)
NED 05. 05. ob 20.30 ŠTV ITA1 Napoli : Cagliari (35/38)
NED 05. 05. ob 20.45 SK ŠPA1 SD Huesca : Valencia CF (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 06. 05. ob 18.00 SLO1 Celje : Krško (31/36)
PON 06. 05. ob 20.00 SLO1 Olimpija Ljubljana : Triglav Kranj (31/36)
PON 06. 05. ob 20.30 ŠTV ITA1 Milan : Bologna (35/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
TOR 07. 05. ob 21.00 KANA, SK LIGP Ajax : Tottenham Hotspur (PT 1/2-finala)
TOR 07. 05. ob 21.00 KANA, SK LIGP Liverpool : Barcelona (PT 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 08. 05. ob 21.00 KANA, SK LIGP Ajax : Tottenham Hotspur (PT 1/2-finala)
SRE 08. 05. ob 21.00 KANA, SK LIGP Liverpool : Barcelona (PT 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
ČET 09. 05. ob 21.00 LIGE Valencia : Arsenal (PT 1/2-finala)
ČET 09. 05. ob 21.00 LIGE Chelsea : Eintracht Frankfurt (PT 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 11. 05. ob 15.00 ŠTV ITA1 Atalanta : Genoa (36/38)
SOB 11. 05. ob 15.30 EUR2 NEM1 (33/34; vse tekme se igrajo istočasno)
SOB 11. 05. ob 18.00 ŠTV ITA1 Cagliari : Lazio (36/38)
SOB 11. 05. ob 20.30 ŠTV ITA1 Fiorentina : Milan (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 12. 05. ob 12.30 ŠTV ITA1 Torino : Sassuolo (36/38)
NED 12. 05. ob 15.00 ŠTV ITA1 Sampdoria : Empoli (36/38)
NED 12. 05. ob 15.00 ŠTV ITA1 Frosinone : Udinese (36/38)
NED 12. 05. ob 15.10 TV3, ORF1z, RTLz F1 VN Španije (Barcelona) (5/21)
NED 12. 05. SK ŠPA1 Athletic Club Bilbao : RC Celta Vigo (37/38)
NED 12. 05. SK ŠPA1 Atlético de Madrid : Sevilla FC (37/38)
NED 12. 05. SK ŠPA1 FC Barcelona : Getafe CF (37/38)
NED 12. 05. SK ŠPA1 Real Betis : Huesca (37/38)
NED 12. 05. SK ŠPA1 Girona : Levante (37/38)
NED 12. 05. SK ŠPA1 Rayo Vallecano : R. Valladolid CF (37/38)
NED 12. 05. SK ŠPA1 Valencia : Alaves (37/38)
NED 12. 05. SK ŠPA1 Villarreal : Eibar (37/38)
NED 12. 05. SK ŠPA1 Leganes : Espanyol (37/38)
NED 12. 05. SK ŠPA1 Real Sociedad : Real Madrid (37/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Brighton & Hove Albion : Manchester City (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Burnley : Arsenal (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Crystal Palace : AFC Bournemouth (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Fulham : Newcastle United (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Leicester City : Chelsea (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Liverpool : Wolverhampton Wanderers (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Manchester United : Cardiff City (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Southampton : Huddersfield Town (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Tottenham Hotspur : Everton (38/38)
NED 12. 05. ob 16.00 SK ANG1 Watford : West Ham United (38/38)
NED 12. 05. ob 18.00 ŠTV ITA1 SPAL : Napoli (36/38)
NED 12. 05. ob 20.30 ŠTV ITA1 Roma : Juventus (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
PON 13. 05. ob 19.00 ŠTV ITA1 Bologna : Parma (36/38)
PON 13. 05. ob 21.00 ŠTV ITA1 Inter : Chievo Verona (36/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 15. 05. SK RUSP Arsenal Tula : Ural (PT 1/2-finala)
SRE 15. 05. SK RUSP Rostov : Lokomotiv Moskva (PT 1/2-finala)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 18. 05. ob 15.00 ŠTV ITA1 Udinese : SPAL (37/38)
SOB 18. 05. ob 15.30 EUR2 NEM1 (34/34; vse tekme se igrajo istočasno)
SOB 18. 05. SK FA Watford ali Wolverhampton Wanderers : Manchester City (zadnji, 8. krog oz. finale; stadion Wembley, London)
SOB 18. 05. ob 18.00 ŠTV ITA1 Genoa : Cagliari (37/38)
SOB 18. 05. ob 20.30 ŠTV ITA1 Sassuolo : Roma (37/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 19. 05. ob 12.30 ŠTV ITA1 Chievo Verona : Sampdoria (37/38)
NED 19. 05. ob 15.00 ŠTV ITA1 Juventus : Atalanta (37/38)
NED 19. 05. ob 15.00 ŠTV ITA1 Parma : Fiorentina (37/38)
NED 19. 05. ob 15.00 ŠTV ITA1 Empoli : Torino (37/38)
NED 19. 05. SK ŠPA1 Alaves : Girona (38/38)
NED 19. 05. SK ŠPA1 RC Celta Vigo : Rayo Vallecano (38/38)
NED 19. 05. SK ŠPA1 RCD Espanyol : Real Sociedad (38/38)
NED 19. 05. SK ŠPA1 Getafe : Villarreal (38/38)
NED 19. 05. SK ŠPA1 Huesca : Leganes (38/38)
NED 19. 05. SK ŠPA1 Sevilla FC : Athletic Club (38/38)
NED 19. 05. SK ŠPA1 Levante UD : Atlético de Madrid (38/38)
NED 19. 05. SK ŠPA1 Eibar : FC Barcelona (38/38)
NED 19. 05. SK ŠPA1 Real Madrid : Real Betis (38/38)
NED 19. 05. SK ŠPA1 R. Valladolid CF : Valencia CF (38/38)
NED 19. 05. ob 18.00 ŠTV ITA1 Milan : Frosinone (37/38)
NED 19. 05. ob 20.30 ŠTV ITA1 Napoli : Inter (37/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
NED 26. 05. ob 15.10 TV3, ORF1z, RTLz F1 VN Monaka (Monte Carlo) (6/21)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SRE 29. 05. ob 21.00 LIGE (finale; Baku)
――――――――――――――――――――――――――――――――
SOB 01. 06. ob 21.00 POP LIGP (finale; Madrid)
――――――――――――――――――――――――――――――――
preloženo SK ANG1 Brighton & Hove Albion : Cardiff City (ZT 31/38)
preloženo SK ANG1 Watford : Southampton (ZT 31/38)
preloženo SK ANG1 Wolverhampton Wanderers : Arsenal (ZT 31/38)
――――――――――――――――――――――――――――――――
Opombe: zgoraj so zaenkrat navedeni zgolj spodaj navedeni športni dvoboji in tekme, ki si jih lahko ogledate z osnovnim paketom digitalne televizije kabelskega sistema Telemach; televizijske postaje in uporabnik z uporabniškim imenom komar si pridržujejo pravico do naknadnih sprememb v sporedih; uporaba podatkov zgolj na lastno odgovornost.

Navedeni so dejanski časi začetkov tekem, sami prenosi tekem pa se običajno začnejo vsaj 5-6 minut prej. Pri vremenskih napovedih velja lokalni časovni pas.
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Vir sporeda: Spored prepisan dne / starost sporeda v dnevih / prepisan do vključno dne:
Nogomet - mednarodne prijateljske tekme http://www.fifa.com/worldfootball/results/index.html in https://sports.bwin.com/sl/sports/4/433 ... &sportId=4
RTL (KVAL - nemške reprezentance za EP2016)
OBN http://www.obn.ba/index.php?option=com_ ... &Itemid=61
RT Srbija (PRIJ, KVAL)
TVČG (TV Crna Gora na frekvenci 514 Mhz, na SiOL-u RT Crna Gora (ČRGP, občasno tenis))
KVAL za SP 2022 (tekme so na sporedu ob četrtkih, petkih, sobotah, nedeljah, ponedeljkih in torkih ob 18.00 in 20.45 uri.)
LIGE (1. izbor za sezono 2018/19 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba)
LIGP (1. izbor za sezono 2018/19 bo na Kanalu A, preostalih 7 tekem na dan na programih Sportkluba; v sezonah 18/19, 19/20 in 20/21 se po 4 najboljša moštva iz 4 najmočnejših lig neposredno uvrstijo v skupinski del Lige prvakov - trenutno so to ANG1, ŠPA1, NEM1 in ITA1, zmagovalec Lige Evropa bo imel zagotovljeno mesto v Ligi prvakov)
TV profil - Sport LIVE (od tu ni prepisan program Sport 1) http://tvprofil.net/sport/
MMC TXT str. 210-220, 511, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 525, 526, 527, 528, 529, 554, 555, 560, 561, 562, 563, 555, 570, 572, 573, 574, 580, 581, 584, 589
SiOL.net (tenis) 19.04.2019 0 ponedeljek, 22. 04. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p1=1&p3=2&p4=53
SiOL.net (nogomet) 19.04.2019 0 nedelja, 21. 04. 2019 http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=&p1=1&p3=2&p4=32
Planet TV (SLO1) 19.04.2019 0 nedelja, 21. 04. 2019 https://siol.net/planet-tv/spored/spore ... -tv-458730
SAT1 (okoli 12. 07. 2019 pokal Telekom) 19.04.2019 0 nedelja, 21. 04. 2019
RAI1 (PRIJ, KVAL, ITAP) 19.04.2019 0 nedelja, 21. 04. 2019
ZDF (LIGP ob torkih ali sredah, PRIJ); ZDF TTX str. 250-255 in 275-280 19.04.2019 0 nedelja, 21. 04. 2019
ARD (PRIJ, NEMP) 19.04.2019 0 nedelja, 21. 04. 2019
SK 1 19.04.2019 0 nedelja, 21. 04. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 2 19.04.2019 0 nedelja, 21. 04. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + tvprofil.net
SK 3 19.04.2019 0 nedelja, 21. 04. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 4 19.04.2019 0 nedelja, 21. 04. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + tvprofil.net + planet siol + EPG
SK 5 19.04.2019 0 nedelja, 21. 04. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si
SK 6 19.04.2019 0 nedelja, 21. 04. 2019 http://sportklub.si/Spored + www.tvsporedi.si + D3GO + videostrani + tvprofil.net + planet siol + EPG
FRA1 (do vključno 01. 05. 2019 oz. vključno 34. kroga, ITA1 (do vključno 12. 05. 2019 oz. vključno 36. kroga)
EUR1 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 19.04.2019 0 petek, 26. 04. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml
EUR2 (PRIJ, KVAL nemške reprezentance U-21) 19.04.2019 0 petek, 26. 04. 2019 https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml; na EUR2 teletekstu je najzanesljivejši spored za Bundesligo 1 in 2!
ŠTV1 19.04.2019 0 petek, 26. 04. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV2 19.04.2019 0 petek, 26. 04. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
ŠTV3 19.04.2019 0 petek, 26. 04. 2019 https://www.sport-tv.si/tekstovni-spored/
HTV1, 2 (PRIJ, KVAL - zatemnjeno) 17.04.2019 2 petek, 26. 04. 2019 http://raspored.hrt.hr/
SLO2 (LIGE, PRIJ) 17.04.2019 2 petek, 26. 04. 2019 ftp://ftp.rtvslo.si/pub/spored/tv/
ORF1, 2 (PRIJ, KVAL; TTX str. 304) 17.04.2019 2 petek, 26. 04. 2019 http://tv.orf.at/all/20180504/filter?cat=Sport in http://teletext.orf.at/channel/orf1/page/304/1
KANA (LIGP) 17.04.2019 2 petek, 26. 04. 2019
POP (LIGP, LIGE) 17.04.2019 2 petek, 26. 04. 2019

Sport1 8.04.2019 11 ponedeljek, 22. 04. 2019 https://www.sevenonemedia.de/tv/portfol ... ext-viewer (TTX Sport 1, stran 313)
F1 (TV3, ORF1, RTL) 9.03.2019 41 nedelja, 26. 05. 2019 (do vključno 6. dirke sezone)
SLO1 liga 8.04.2019 11 ponedeljek, 06. 05. 2019 (do vključno 31. kroga)

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
Razlage okrajšav:
  • pregled radarjev po Evropi: http://www.kaikowetter.ch/radar.php
  • m = moški
  • ž = ženske
  • mž = mešane ekipe
  • 1x, 2x, 3x, 4x = prenos enega, dveh, treh ali štirih dvobojev
  • ANGP = Capital One Cup (bivši Carling Cup - angleški ligaški pokal; gol v rednem delu tekme v gosteh enako vreden kot gol doma)
  • ANG2 = The Championship, angleška 2. liga (finalna tekma play-offa za ANG1 se igra na Wembleyu, zmagovalec v naslednjih letih dobi ca. 280 milijonov funtov)
  • AO = Australian Open (teniški turnir za Grand Slam iz Melbourna)
  • AFC = azijska liga prvakov
  • APN = afriški pokal narodov (afriško nogometno prvenstvo)
  • ATP250 = moški teniški turnir serije 250 (osrednji stadion v Sydneyu KEN ROSEWALL ARENA do novembra 2019 dobi streho)
  • ATPe = ekshibicijski moški teniški turnir
  • ATPf = finalni ATP turnir osmih najboljših igralcev (NextGen v Milanu do leta 2021)
  • ATPc = ATP turnir serije Challenge
  • AZP = azijski pokal (azijsko nogometno prvenstvo)
  • AUS1 = avstralska prva liga
  • AZIP = azijski pokal
  • BRASP = zvezno prvenstvo Sao Paula
  • ČP = časovni pas v času turnirja (Indian Wells UTC-8, Stanford in Carlsbad UTC-7; Houston, Delray Beach, Bogota UTC-5, Atlanta, Washington D.C., Toronto, Montreal, New Haven, Winston-Salem, Miami UTC-4; Buenos Aires UTC-3; Sao Paulo in Rio de Janeiro UTC-2 (od zadnje nedelje v februarju UTC-3); Dubaj UTC+4; Baku UTC+5; Chennai UTC+5:30; Šenzen, Vuhan, Kuala Lumpur, Perth: UTC+8, Brisbane UTC+10; Sydney in Hobart UTC+11; Auckland UTC+13)
  • CDS = Copa del Sol
  • COPA = Copa America (južno-ameriško prvenstvo)
  • COPL = Copa Libertadores (južno-ameriška Liga prvakov)
  • COPS = Copa Sudamericana (južno-ameriška Liga Evropa)
  • ČRGP = pokal Črne Gore
  • DAVP = Davisov pokal
  • DFC = Dubai Football Challenge
  • DRŽP = državno prvenstvo
  • F1 = SP v formuli 1 (prenosi na TV3)
  • FA = angleški FA pokal (gol v gosteh vreden enako kot gol doma, razen v obeh 15-minutnih podaljških; tekme, ki se končajo z neodločenim izidom, se ponovijo, zamenja se gostitelj, 19. 02. 2018 se je igrala zadnja tekma 5. kroga oz. 1/8-finala; od vključno 5. kroga pz. 1/8-finala naprej ni več ponovljenih tekem)
  • FRALP = francoski ligaški pokal (nastopajo zgolj moštva iz FRA1, FRA2 in FRA3)
  • FRAP = francoski pokal (nastopajo vsa moštva)
  • G1 = prva tekma play-offa; G2 = povratna tekma play-offa
  • GS2000 = teniški turnir mednarodne teniške zveze oz. ITF Grand Slam (Wimbledon: streha na Court 1 leta 2019)
  • GOLC = zlati pokal (t. i. Gold Cup, na katerem se med seboj merijo najboljše nogometne reprezentance iz Severne in Srednje Amerike ter Karibov)
  • HS = Hill Size (velikost skakalnice)
  • ICC = International Champions Cup
  • IPT = izid (s) prve tekme
  • IPTL = International Premier Tennis League
  • ITF = teniški turnir pod okriljem mednarodne teniške zveze
  • k = kombiniran prenos; npr. SK 3k = kombiniran prenos na SK 3; npr. SK 5, 3k = nemoten prenos na SK 5, a kombiniran prenos na SK 3
  • KAB1 = Kabel 1
  • KANA = Kanal A
  • KOLE = kolesarstvo (samo dirki po Italiji in Franciji)
  • KOMB = kombinacija; KOMBa = alpska kombinacija
  • KONF = pokal konfederacij
  • Krasnodar = FC Krasnodar = FK Krasnodar (klub v privatni lasti)
  • Kuban = Kuban Krasnodar (občinski klub; v sezoni 2016/17 igra v drugi ruski ligi)
  • LAVC = Laver Cup (tenis)
  • LIGE = Liga Evropa
  • LIGN = Liga narodov
  • LIGP = Liga prvakov (sezone 2015-18 na HTV2, ORF1, Kanal A, ZDF)
  • LL = lucky loser (srečni poraženec v kvalifikacijah)
  • MARA = maraton
  • MLSC = Major League Soccer Cup
  • NB (Not Before) = ne prej kot ob
  • np = ni prenosa
  • PTV = Planet TV
  • PR = protected ranking (igralec ima zaradi dolgotrajne rehabilitacije za določeno število turnirjev "zamrznjen" status na ATP/WTA lestvici, npr. za prvih 9 turnirjev po vrnitvi)
  • PT = povratna tekma
  • Q = kvalifikant
  • SLAL = slalom za svetovni pokal; SLALep = slalom za evropski pokal
  • SP 2022 = svetovno prvenstvo v nogometu, Katar (turnir se bo začel 21. novembra 2022, končal pa s finalnim spektaklom 18. decembra 2022. V tem obdobju se bodo začasno prekinila tudi najmočnejša klubska tekmovanja v Evropi in po svetu)
  • SKP = svetovno klubsko prvenstvo
  • SMUK = smuk za svetovni pokal; SMUKep = smuk za evropski pokal
  • SUPV = superveleslalom za svetovni pokal; SUPVep = superveleslalom za evropski pokal
  • ŠKOP = škotski ligaški pokal (SPFL Betfred Cup)
  • ŠKOFA = škotski FA pokal
  • ŠPA1 (od sezone 2019/20 naprej zaradi slabe obiskanosti stadionov ne bo več tekem ob ponedeljkih, za tekme ob petkih pa se še ne ve)
  • TBA = udeleženci tekme oz. dvoboja bodo znani naknadno
  • TVČG = TV Črna Gora (Telemach) = RT Crna Gora (spored SiOL)
  • v = kasnejša vključitev v prenos; npr. SK 3v = kasnejša vključitev v prenos na SK 3; npr. SK 5, 3v = nemoten prenos na SK 5, kasnejša vključitev v prenos na SK 3
  • Vn ali Image = vremenska napoved
  • VELS = veleslalom za svetovni pokal; VELSep = veleslalom za evropski pokal; VELSp = paralelni veleslalom
  • VOT = vnaprej odigrana tekma
  • WC (Wild Card) = igralec nastopa s posebnim povabilom organizatorja
  • WTAe = ekshibicijski ženski teniški turnir
  • WTAf = finalni WTA turnir osmih najboljših igralk; od 2019 naprej v Šenzenu na Kitajskem
  • WTAi = WTA turnir serije "International"
  • WTAp = WTA turnir serije "Premier" (zaključni ženski turnir v Singapurju in zaključni moški turnir v Londonu vse do leta 2020, za naprej kandidirajo Manchester, Singapur, Tokio in Torino, največ možnosti za organizacijo zaključnega mastersa naj bi imel Tokio, saj je japonsko podjetje Nitto glavni sponzor prestižnega turnirja, a končne odločitve ne bo pred marcem 2019
  • WTAp5 = WTA turnir serije "Premier 5" (Dubaj, Rim, Montreal/Toronto, Cincinnati in Wuhan)
  • WTApm = WTA turnir serije "Premier Mandatory" (štirje največji turnirji: Indian Wells, Miami, Madrid in Beijing)
  • WTC = World Tennis Championship
  • z = prenos bo skoraj zagotovo zatemnjen
  • ZT = zaostala (prestavljena) tekma
Last edited by komar on 29 Nov 2017, 13:10, edited 3264 times in total.

User avatar
pilot
Posts: 403
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 11:51

Komar, dopolni svoj seznam še z:

Sobota:
20.00 ŠTV1 Lorient - Montpellier
20.00 SK4 Metalurg - Tavriya
20.30 SK+ Anderlecht - Mons
20.45 SK5 Feyenoord - Heerenveen
23.30 ŠTV1 Brazilska liga (tekma še ni določena)


Nedelja:
13.45 SK+ Dundee United - Dundee
14.00 ŠTV1 Marseille - Sochaux
16.00 SKP Ried - Austria Dunaj
16.00 SK4 Luzern - Grasshoppers
16.30 SK NEC - Ajax Amsterdam
16.30 SK5 Mordovia - CSKA
18.00 SK5 Charleroi - Standard Liege
19.15 SK4 Gil Vicente - Porto
20.00 SK5 Černomorec - Šahtar Donjeck
21.00 ŠTV1 Ajaccio - PSG
21.30 SK+ Guimaraes - Sporting
21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)

PS.: Pridržujem si pravico do kakšne napake. LP!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1784
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 12:08

pilot wrote:...PS: Gremo zeleni! :mrgreen:
Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )

User avatar
pilot
Posts: 403
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 11 Aug 2012, 12:11

DognerDJ wrote:Kam ? :)

Je pa prenos tekme na prvaliga.si ( za tiste, ki nebote tam "v živo" )
Po 3 točke. :mrgreen: Vem, da je prenos na prvaliga.si, ampak a ni smešno da se največji slovenski derbi ne prenaša na nobeni "klasični" televiziji? No po vsej verjetnosti se potem "vidiva" na tekmi! :lol:

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1784
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Športni program na Telemachu

Post by DognerDJ » 11 Aug 2012, 13:24

Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)

Je pa res, da imamo vse žive lige na TV programih, samo Slovenske ne ! Res žalostno !

User avatar
komar
Posts: 382
Joined: 30 Aug 2010, 13:15
Kabelski ponudnik: Telemach (Ljubljana in okolica)
Paket: Digitalni paket SILVER 2, UniFi do 10 Mbps/1 Mbps, začetni paket
DVB-C Sprejemnik: Handan CV-6000 DVR

Re: Pregled neposrednih prenosov tekem

Post by komar » 12 Aug 2012, 11:51

pilot wrote:Komar, dopolni svoj seznam še z... 21.00 ŠTV2 Milan - Juventus (prijateljska)
Prijateljska tekma?! Torej... tudi ti si med tistimi, ki trdijo, da je pokal Luigija Berlusconija vreden manj kot ena točka iz državnega prvenstva? ;)
Napoved vremena za april 2019: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6869.0.html
Satelitske, radarske slike in animacije: http://forum.zevs.si/index.php/topic,6478.0.html

User avatar
pilot
Posts: 403
Joined: 28 Sep 2009, 20:11
Kabelski ponudnik: Telemach
Paket: Gold trojka Extra (150/4 Mbps)
DVB-C Sprejemnik: Philips, LG
Location: Ljubljana

Re: Športni program na Telemachu

Post by pilot » 12 Aug 2012, 19:19

DognerDJ wrote:Lahko pri tebi avto parkiram ( MB tablice pa take fore ) ;)
Malo pozno ti odgovarjam. ;) Živim v bloku in nimam garaže, tako da uporabljam "javno" parkirišče. Drugače pa MB registrska v Ljubljani je isto ovrednotena kot vse ostale oznake, vsak dan jih je v Ljubljani malo morje in se nihče ne obregne v to, pa tudi včeraj, mislim, da ste imeli "svoje" parkirišče. Kakršnakoli bojazen vsekakor odveč. Se mi zdi, da je večje tveganje priti z LJ registrsko v Maribor na tekmo, ker je potrebno avto pustiti nekje na prostem. 8-)

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1784
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 12:18

Že vidim kako bo narod pizdil ...
To že skoraj spada med 'Saj ni res pa je':
torkovo tekmo med Mariborom in Dinamom bo možno spremljati le na Siol TV. Pri Hrvatih prenaša Arena TV, ki je ni v našem kabelskem sistemu.
Torej če nisi naročnik Siola, bo edina varianta video stream na internetu ali pa prenos na Radiu City.

Mogoče pa je čas, da se preoblikujemo v Radiotelevizijo City in prenašamo vse tekme NK Maribora!
Zraven tega bi recimo lahko zjutraj Bora gledali, ko bere poročila. Hm, mogoče pa to niti ni tako dobra ideja...

Seveda lahko klikneš Like, ampak RTV prispevek bo vseeno treba plačat...

DownTaker
Posts: 285
Joined: 23 Sep 2009, 22:14
Kabelski ponudnik: Elektro Turnšek
Paket: paket MIX L + HD
DVB-C Sprejemnik: Sony Bravia 40W5820

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DownTaker » 24 Aug 2012, 12:40

to je čist logično
enostavno zato ker so pravice zakupljene za nas balkance, se opravičujem, ampak ne morem drugače napisat
kje na svetu se dogaja da odkupi pravice TV, ki še ne oddaja in TV, ki si jo je nekako prilastil kabelski ponudnik?
in mi ki redno plačujemo vse drage tv naročnine in prispevke pa ne moremo pogledat pomembne tekme slovenskega prvaka?
sramota!

User avatar
DognerDJ
Site Admin
Posts: 1784
Joined: 20 Aug 2009, 11:35
Kabelski ponudnik: Telemach Maribor ( TV ) / T-2 ( Internet )
Paket: Digitalni trojček L + HBO
DVB-C Sprejemnik: Samsung UE-40ES5500 , LG 50PV350
Location: Maribor ( Tabor )

Re: Preglednica neposrednih športnih prenosov

Post by DognerDJ » 24 Aug 2012, 15:42

Neuraden odgovor Telemahovca:
Brez skrbi tudi naročniki Telemacha bojo imeli možnost spremljanja... več v kratkem
Edit:

Je že uradno:
Telemach omogočil prenos povratne tekme NK Maribor in GNK Dinamo v HD sliki, na programu Sport Klub
24. 08. 2012 splošno


Tekma NK Maribor in GNK Dinamo na programu Sport Klub
(kvalifikacije za Ligo Prvakov)
tekmo si boste lahko ogledali na programu Sport Klub,
telemachovi naročniki na programu Sport Klub HD.







Podjetje Telemach, vodilni ponudnik televizije, interneta in telefonije v Sloveniji, je kupil medijske pravice za povratno tekmo za uvrstitev Maribora v Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.


Druga kvalifikacijska nogometna tekma, kjer se bosta Maribor in zagrebški Dinamo pomerila za uvrstitev v najelitnejše nogometno tekmovanje v Evropi, Ligo prvakov, si bodo ljubitelji nogometa lahko ogledali na programu Sport Klub. Tekma se bo začela ob 20. uri s studijskim prenosom, v živo pa bosta tekmo spremljala najboljša slovenska komentatorja Dejan in Goran Obrez. Telemachovi naročniki si bodo lahko tekmo ogledali v HD sliki, na programu Sport Klub HD.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest